Створено експертами.
Ремонтується експертами.

Ми знаємо ваші прилади зсередини. У нас сотні технічних спеціалістів по всій країні, які пройшли навчання в AEG. Якщо ваш прилад не працює, здійсніть пошук за довідкою нижче або зателефонуйте нам і замовте ремонтні роботи прямо сьогодні.­­­­­­­­ ­​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​­­­­­

Було дуже легко замовити ремонт. Спеціаліст був дуже ввічливим, і я дізналася багато про посудомийну машину.

Як замовити ремонтні роботи

Якщо у вас є дійсна гарантія, ви можете замовити ремонт безкоштовно онлайн або по телефону. Якщо у вас немає дійсної гарантії, ви можете оплатити одноразовий ремонт або приєднатися до нашої програми «Ремонт і захист», щоб отримати доступ до 12 місяців покриття.

Пральна машина

У мене є гарантія

Замовити ремонтні роботи зараз, безкоштовно

Знайти сервісний центр
У мене немає гарантії

У мене немає гарантії

Ви можете оплатити одноразовий ремонт або приєднатися до нашої програми «Ремонт і захист», платити помісячно і отримати доступ до 12 місяців покриття. Зателефонуйте у наш ремонтний відділ за тел.:

+380 44 586 20 60

Наши зобов'язання

Можете бути впевнені в тому, що ми забезпечимо найкращу можливу якість вашого обслуговування, кожен день. Ми вам це обіцяємо. Наші спеціалісти по всій країні пройшли навчання за найвищими стандартами. Наші групи з обслуговування клієнтів доброзичливі, ефективні і завжди готові допомогти. Це робить нас експертами з повернення вашої техніки у робочий стан. Ваші прилади роблять ваш дім вашим, і ми прагнемо забезпечити їхню працездатність.

Шукаєте допомогу?

Знайдіть допомогу для встановлення та налаштування вашого виробу, а також легке вирішення поширених проблем. Або просто дізнайтеся про догляд за вашим приладом. Щоб почати, поставте запитання або здійсніть пошук за своїм приладом.

Знайдіть свої документи

Переглядайте інструкції з експлуатації англійською та іншими мовами.

Ознайомитися з документами