Відремонтуйте свій прилад

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Дізнатися більше

Covid-19 Information

Якщо ви, будь-хто з членів вашої сім'ї або ваші прямі колеги були в будь-яких регіонах, де були зафіксовані спалахи коронавірусу COVID-19 за останні 14 днів, або у вас або у когось з членів вашої сім'ї в даний момент є лихоманка або гострі респіраторні симптоми, які можуть бути ознаками застуди або грипу, будь ласка, утримайтеся від бронювання виклику в сервісному центрі, хоча б у термін до 7 днів після того, як всі симптоми зникнуть, і почекайте, хоча б 14 днів після повернення з будь-яких відомих регіонів зі спалахом COVID-19.

Якщо ви вже замовили виклик у сервісний центр, будь ласка, забронюйте повторно вже запланований виклик по телефону гарячої лінії 0 800 50 80 20

Читати ще

Ремонтні послуги

Ми знаємо, наскільки це незручно - мати зламаний пристрій. Наші технічні спеціалісти розміщені по всій країні та швидко нададуть вам необхідний сервіс.

 • Сертифіковані спеціалісти від партнерів Electrolux
 • Надійний та професійний сервіс
 • Оригінальні запасні частини Electrolux
 • Безкоштовний сервіс протягом гарантійного строку від виробника

Замовляйте ремонтні послуги за телефоном 0800 50 80 20 або онлайн.

aeg technician

Створено експертами. Ремонтується експертами.

Ми знаємо вашу техніку зсередини. Можете бути впевнені в тому, що ми забезпечимо найкращу можливу якість вашого обслуговування, кожен день. Ми вам це обіцяємо. Наші спеціалісти по всій країні пройшли навчання за найвищими стандартами. Ваша техніка робить вашу оселю затишною, і ми прагнемо забезпечити її працездатність.

Ремонт і захист з якістю AEG

Як і кожний виробник, ми впевнені, що наша продукція надійна та якісна. Ми прагнемо, щоб ви користувалися пристроєм протягом багатьох років.

Зразок Гарантійного Свідоцтва

Деякі проблеми ви легко можете вирішити самі, використовуючи інструкцію з експлуатації або керівництво з усунення несправностей. Але щоб провести ретельну діагностику та якісний ремонт техніки AEG, необхідно звернутися до фахівців.

Ремонт техніки AEG

Наскільки б якісною і надійною не була побутова техніка, вона може виходити з ладу. Перевантаження, стрибки напруги або перебої з електроенергією, механічні пошкодження, кліматичні умови та інші фактори впливають на термін служби пристроїв і можуть стати причиною несправності.

Якщо ваша кухонна техніка або інші побутові прилади AEG перестали працювати або функціонують некоректно, не поспішайте викидати їх і замінювати новими. Зверніться за допомогою до сертифікованих фахівців з ремонту AEG. У них є необхідні знання, вміння та технічна база, щоб провести професійну діагностику пристрою, виявити й усунути причину несправності.

У нас велика мережа партнерських авторизованих сервісних центрів у різних населених пунктах України. Вони готові забезпечувати якісний сервіс і спеціалізуються на ремонті різної техніки AEG:

 • пральних і сушильних машин;
 • холодильників і морозильних камер;
 • кухонних плит, духовок і варильних панелей;
 • витяжок;
 • посудомийних машин;
 • мікрохвильових печей;
 • кавоварок;
 • пилососів та інших побутових пристроїв.

Щоб зв'язатися з нами та замовити ремонт AEG, зайдіть на сторінку підтримки на офіційному сайті й заповніть заявку. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом і допоможуть вибрати найбільш зручний варіант розв'язання проблеми.

Читати ще