Варильна поверхня електрична AEG®: характеристики та критерії вибору

Компанія AEG — 130 років інновацій, досконалість форм і функціоналу, мікс інтелектуальних технологій і сучасного дизайну. Техніка, розроблена відповідно до вимог майбутнього, — комфорт і естетика в одному.

 

В асортименті компанії представлені варильні електропанелі AEG® з конфорками Hi-Light — це класична технологія нагріву за допомогою вольфрамової стрічки й склокерамічного покриття. Головним плюсом таких конфорок є швидкість — вони нагріваються за 10 секунд.

 

Вбудована плита АЕГ: на що звертати увагу під час покупки

 1. Тип управління

 

Сенсор-слайдер — можливість виставити час, температуру або інші параметри одним дотиком.

 

 1. Матеріал поверхні

 

Склокераміка — стійкий, надійний і міцний матеріал. Чистка не займе багато часу і сил: на поверхню, що охолола, нанесіть миючий засіб, через кілька хвилин витріть губкою або серветкою, а після — сухою ганчіркою. Видаляти сильні забруднення і залишки їжі можна за допомогою скребка для склокераміки, але поки плита ще тепла, щоб уникнути подряпин і плям.

 

 1. Ширина варильної поверхні електричної

 

59 см — один з найпоширеніших розмірів плити на 4 конфорки.

 

Варильна електропанель AEG®: переваги моделі

 • Точне налаштування одним дотиком пальця.
 • Економне енергоспоживання з таймером Öko.
 • Різні типи конфорок для будь-яких потреб: дві стандартні, одна триконтурна конфорка й одна універсальна овальна конфорка.
 • Індикатор залишкового тепла. На вимкненій, але ще теплій, конфорці можна економно продовжити приготування або підтримати температуру страви.

 

Додаткові функції варильної поверхні електричної AEG®:

 • Stop&Go — дає змогу ненадовго призупинити приготування їжі з підтриманням нагріву на мінімальному рівні.
 • Автовимкнення. Якщо в процесі приготування конфорка нагрівається до критично високої температури — спрацює аварійна система і знеструмить електричний нагрівач.
 • Захист від дітей — блокування кнопок від випадкового натискання.
 • Звуковий сигнал.
 • Розширена зона на 2 або 3 конфорки — використовуйте посуд різного діаметру, а конфорка підлаштується під розмір дна. Здивуйте своїх гостей кількістю і різноманітністю кулінарних шедеврів.

 

Кожен пристрій AEG® — це мікс «розумних» технологій і практичного дизайну. Наші фахівці розробляють техніку, зважаючи на ваші потреби, щоб вона була під вашим повним контролем і гарантувала чудові результати.

Читати ще