AEG

Варильна поверхня електрична AEG®: характеристики та критерії вибору

Компанія AEG — 130 років інновацій, досконалість форм і функціоналу, мікс інтелектуальних технологій і сучасного дизайну. Техніка, розроблена відповідно до вимог майбутнього, — комфорт і естетика в одному.

 

В асортименті компанії представлені варильні електропанелі AEG® з конфорками Hi-Light — це класична технологія нагріву за допомогою вольфрамової стрічки й склокерамічного покриття. Головним плюсом таких конфорок є швидкість — вони нагріваються за 10 секунд.

 

Вбудована плита АЕГ: на що звертати увагу під час покупки

 1. Тип управління

 

Сенсор-слайдер — можливість виставити час, температуру або інші параметри одним дотиком.

 

 1. Матеріал поверхні

 

Склокераміка — стійкий, надійний і міцний матеріал. Чистка не займе багато часу і сил: на поверхню, що охолола, нанесіть миючий засіб, через кілька хвилин витріть губкою або серветкою, а після — сухою ганчіркою. Видаляти сильні забруднення і залишки їжі можна за допомогою скребка для склокераміки, але поки плита ще тепла, щоб уникнути подряпин і плям.

 

 1. Ширина варильної поверхні електричної

 

59 см — один з найпоширеніших розмірів плити на 4 конфорки.

 

Варильна електропанель AEG®: переваги моделі

 • Точне налаштування одним дотиком пальця.
 • Економне енергоспоживання з таймером Öko.
 • Різні типи конфорок для будь-яких потреб: дві стандартні, одна триконтурна конфорка й одна універсальна овальна конфорка.
 • Індикатор залишкового тепла. На вимкненій, але ще теплій, конфорці можна економно продовжити приготування або підтримати температуру страви.

 

Додаткові функції варильної поверхні електричної AEG®:

 • Stop&Go — дає змогу ненадовго призупинити приготування їжі з підтриманням нагріву на мінімальному рівні.
 • Автовимкнення. Якщо в процесі приготування конфорка нагрівається до критично високої температури — спрацює аварійна система і знеструмить електричний нагрівач.
 • Захист від дітей — блокування кнопок від випадкового натискання.
 • Звуковий сигнал.
 • Розширена зона на 2 або 3 конфорки — використовуйте посуд різного діаметру, а конфорка підлаштується під розмір дна. Здивуйте своїх гостей кількістю і різноманітністю кулінарних шедеврів.

 

Кожен пристрій AEG® — це мікс «розумних» технологій і практичного дизайну. Наші фахівці розробляють техніку, зважаючи на ваші потреби, щоб вона була під вашим повним контролем і гарантувала чудові результати.

7 Результати
7 Результати
Фільтр за
Оберіть точне налаштування, потрібне вам, простим дотиком пальця. Система Direktouch надає вам миттєвий доступ до елементів керування варильною поверхнею.
Ефективні сенсорні елементи керування дозволяють точно встановлювати рівень нагрівання варильної поверхні, при цьому її плоску поверхню легко підтримувати ідеально чистою та гармонійно поєднувати з іншими робочими поверхнями.
AEG-Electrolux949 595 013
Модульна система забезпечує максимальну гнучкість при компонуванні вашої кухні. Ви можете бути впевнені, що кінцевий результат відповідатиме вашим особистим потребам.
AEG-Electrolux949 595 188
Оберіть точне налаштування, потрібне вам, простим дотиком пальця. Система Direktouch надає вам миттєвий доступ до елементів керування варильною поверхнею.
Оберіть точне налаштування, потрібне вам, простим дотиком пальця. Система Direktouch надає вам миттєвий доступ до елементів керування варильною поверхнею.
Compare
/ 3