Відкрийте для себе

Прально-сушильні машини

Технологія Sensidry®

Наша технологія SensiDry® дбає про весь ваш гардероб, використовуючи передову технологію теплового насосу для низьких температур та контрольованих рухів барабану. Надаючи вам цілковитої впевненості у тому, що ваш одяг збереже свою форму та стан, незалежно від того, скільки ви його носите.

ОДЯГ: ВІД СУХОГО ДО СУХОГО

Завантажте машину вранці та спорожніть після роботи — ваше найкраще вбрання чисте, сухе та готове до вечірньої прогулянки. Кожна машина оснащена кнопкою режиму Wash & Dry, яка дозволяє прати та сушити одяг в одному циклі, без погіршення результатів.

Технологія DualSense®

Наша технологія DualSense® налаштовує програму машини відповідно до тканини, що переться: делікатних, вовняних чи верхнього одягу. Тому всі речі — від шорсткого верхнього одягу до м'яких светрів — можна лагідно прати та сушити за один підхід. Насолоджуйтеся зручністю комплексного та повного догляду.

ВЕРХНІЙ ОДЯГ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВОГО ПІКЛУВАННЯ

Без належного догляду верхній одяг може втратити свою функціональність. Завдяки технології DualSense® можна зберегти та відновити функціональні властивості — від водовідштовхуючих характеристик до проведення повітря. Познайомтеся із захисником вашого функціонального одягу.

Технологія ÖKOMix

Інноваційна технологія ÖKOMix від AEG є першою на ринку, яка попередньо окремо у воді змішує миючий засіб та пом'якшувач, перш ніж вони потраплять у барабан. Це забезпечує їхню активацію до того, як вони потраплять у тканину, готуючи одяг до найретельнішого очищення та рівномірного сушіння.

КОЖНЕ ВОЛОКНО ЗАХИЩЕНЕ

Технологія попереднього змішування миючого засобу та пом'якшувача сприяє ефективнішому розподілу, забезпечуючи обробку сумішшю кожного волокна. Це означає, що засоби досягнуть та подбають про кожний елемент одягу, ретельно очищуючи, ідеально захищаючи та готуючи його до рівномірного сушіння.

Woolmark Blue

Наша технологія DualSense® також дбає про вовняні речі, призначені лише для ручного прання. Цикли прання і сушіння мають сертифікат Woolmark Blue, що дозволяє безпечно очищувати навіть вовняні речі, призначені лише для ручного прання, в одному процесі. Це означає, що більше не потрібно прати вручну. Лише зручність комплексного та повного догляду.