Відкрийте для себе

Індукційні варильні поверхні

Ложка масла, що безпечно лежить на прохолодній варильній поверхні поряд з каструлею з киплячим томатним соусом

Прохолодніша поверхня, безпечніша кухня

Наша інтелектуальна індукційна технологія нагріває каструлі та продукти в них, і більше нічого. Поверхня навколо каструль залишається прохолодною. Тому нічого не пригоряє, а гладенька, плоска поверхня означає, що бруду ніде ховатися. Крім того, поверхня починає нагріватися лише тоді, коли на ній є посуд. Тому, якщо немає посуду, немає й нагрівання, і, відповідно, жодних пригод.

Розтоплювання шоколаду у каструльці на індукційній варильній поверхні AEG

Точне нагрівання, бездоганні результати

Допомагає легко досягнути точних професійних результатів. Індукційні варильні поверхні AEG оснащені зручним слайдером, який дозволяє миттєво змінювати рівень нагрівання від інтенсивного до делікатного, завдяки чому можна готувати смажений лосось із хрумкою скоринкою так само успішно, як і розтоплювати однорідний, шовковистий шоколад.

Порівняльне зображення, яке демонструє. як індукційна варильна поверхня AEG нагріватиметься швидше та приготує попкорн швидше за інші варильні поверхні

Швидше, ніж будь-яка інша варильна поверхня

Індукційні варильні поверхні нагріваються швидше, ніж інші варильні поверхні, дозволяючи прискорювати готування та майстерно опановувати рецепти. Наші індукційні варильні поверхні оснащені чутливими сенсорними елементами управління, які майже миттєво переведуть посуд із холодного стану в гарячий та навпаки. Тому ви можете бути впевнені в тому, що ваші неперевершені страви будуть готові саме тоді, коли потрібно вам.

Наші інші індукційні варильні поверхні

Овочі смажаться на сковороді-гриль.

Миттєвий огляд, точний контроль

Індукційна варильна поверхня MaxiSense® Combi дозволяє без проблем готувати в посуді будь-якого розміру. Незалежно від того, чи готуєте ви печеню у каструлі-соусниці, чи тушкуєте овочі в маленькій сковорідці, FreeZone адаптується до всього. Великий дисплей показує все, що відбувається на варильній поверхні, в тому числі положення кожної каструлі та рівень нагрівання під нею. Надаючи вам повний контроль.

 Індукційна варильна поверхня AEG MaxiSense Pure
Легке чищення

Гладенька стильна поверхня MaxiSense® Pure забезпечує швидке та легке очищення

Стильна варильна поверхня MaxiSense® Pure

Стильний дизайн

Додайте стильного акценту вашій кухні. Варильна панель MaxiSense® Pure, що повністю зливається з вашою робочою поверхнею, залишається непомітною, доки ваш дотик не оживить її. Сучасні червоні світлодіодні елементи управління та зони готування видимі лише тоді, коли ви того забажаєте. Таким чином, у вас постійно залишатиметься стильний та ледь помітний акцент робочої поверхні.

Сковорідки різних розмірів, що готують при різних температурах

Варіанти для кожного випадку

Від званих обідів до вечері після роботи — ви завжди можете готувати так, як подобається вам. Ця варильна поверхня ідеально підходить для усього вашого посуду та забезпечує бездоганний результат готування завдяки послідовному, рівномірному нагріванню. Налаштуйте свою зону готування та поєднуйте до 4 конфорок для максимального використання доступного місця. FlexiBridge полегшує приготування складних страв у великих сковорідках або приготування великої кількості страв.

Більше переваг індукції

 • Каструля з киплячою водою на індукційній варильній поверхні AEG
  1
  Швидше нагрівання

  Швидко закип'ятіть воду з кнопкою PowerBoost. Вона ідеально підходить також для інших кулінарних задач, для яких потрібне швидке нагрівання, наприклад обсмажування м’яса.

 • Жінка, що користується панеллю управління індукційної варильної поверхні MaxiSense Combi.
  2
  Поставте готування на паузу

  Не дозволяйте перериванням зіпсувати чудову страву. Натисніть «stop and go», щоб призупинити нагрівання, а потім натисніть ще раз для відновлення.

 • Варильна поверхня, що з'єднана у бездротовий спосіб з витяжкою за допомогою функції hob2hood від AEG
  3
  Витяжка «вільні руки»

  Hob2Hood автоматично керує вашою витяжкою, в залежності від того, що готується на варильній поверхні.

Схема, яка показує зміну температури м’яса і овочів у шиплячій сковорідці при переміщенні PowerSlide

Безпосередньо від кипіння до підтримання страви теплою

Отримайте більше смаку з кожної страви з найточнішим контролем температури. PowerSlide дозволяє кип'ятити, готувати на повільному нагріванні та підтримувати страву теплою, просто посунувши посуд з однієї зони готування на іншу. Вибирайте з цілого ряду попередньо встановлених рівнів нагрівання або визначте свій власний. Тепер ви можете контролювати процес приготування їжі з точністю до градуса як професійні шеф-кухарі, отримуючи відмінні результати, страва за стравою.

Готуйте без відволікань

Зосередьтеся на 100% на створенні бездоганної страви. Наші найсучасніші варильні поверхні керують кухонною витяжкою, аби ви менше відволікалися від процесу приготування смачних страв. Вони вмикають витяжку дистанційно та регулюють швидкість вентилятора при зміні способів готування. Швидкість збільшується при активному кипінні та зменшується при повільному нагріванні. Крім того, ви можете легко керувати витягненням з дисплею варильної поверхні.

Вибір сучасних каструль та сковорідок різних розмірів

Чи буде мій посуд працювати з індукцією?

Більшість сучасних сковорідок придатні для готування з використанням індукції. Можна використовувати сталевий, чавунний та емальований посуд. Якщо ви не впевнені, чи наявний у вас посуд придатний для індукційного нагрівання, можна перевірити це за допомогою магніту. Якщо магніт тримається на дні посуду, то такий посуд підходить для індукції. З допомогою професійних шеф-кухарів ми створили найкращу колекцію посуду для індукції — Mastery Collection. Він підходить для будь-яких варильних поверхонь та є ідеальним вибором для індукційних варильних поверхонь.

Овочі та м'ясо смажаться разом на грилі тепан-які від AEG

Відкрийте для себе справжні азіатські смаки

Вивільніть аромати Далекого Сходу, коли забажаєте, завдяки нашому грилю тепан-які. Ідеальне доповнення до наших індукційних варильних поверхонь, він має п'ятишаровий дизайн, який швидко і легко розподіляє тепло по усій поверхні. Завдяки цьому кожен інгредієнт готується ідеально.