Відкрийте для себе

Пральні машини

Символ програми пральної машини OKOPower

Відмінна чистота менше ніж за годину

Наші пральні машини серії 8000 зі швидко діючою технологією ÖKOMix оснащені новою програмою прання ÖKOPower. Вона триває усього 59 хвилин і забезпечує відмінний результат очищення з мінімальним споживанням енергії.

Технологія SoftWater

Кольори зберігають свою насиченість після кожного циклу прання, а чорне з часом не стає сірим

Пральні машини AEG серії 9000 з технологією SoftWater

Захисник маленької чорної сукні

Новаторська технологія SoftWater для пральних машин AEG серії 9000 усуває з води сторонні домішки, які можуть негативно вплинути на тканини. Миючі засоби ефективніше змішуються з водою, забезпечуючи ретельне очищення при низьких температурах. Лагідніший догляд за одягом означає, що чорне залишиться чорним, а яскраві кольори будуть такими ж насиченими, як і у той день, коли ви їх купили.

Випраний одяг, що висить у гардеробі

Догляд без компромісів

Коли йдеться про догляд за вашим улюбленим одягом, не потрібно йти на компроміси. Наші пральні машини серії 9000 розроблені для забезпечення ретельного очищення як при 60 градусах під час прання усього при 30 градусах. Це зменшує навантаження на кольори, тому ваші яскраві речі залишаться такими надовго.

Технологія ÖKOMix

Гарантують 100% розподілення миючого засобу, а потім пом'якшувача, на відміну від інших пральних машин

Пральні машини AEG серії 8000

Захистіть кожне волокно

Піклуйтеся про свій одяг, і він залишатиметься настільки ж яскравим, як в у день, коли ви його придбали. Пральні машини AEG серії 8000 з технологією ÖKOMix змішують миючий засіб з водою, а потім пом'якшувач тканин з водою, перш ніж вони потраплять у барабан. Це перша технологія для пральних машин, яка рівномірно та повністю розподіляє миючі засоби та пом'якшувачі. Такий рівномірний розподіл забезпечує ретельніше та швидше очищення, оскільки миючі засоби та пом'якшувачі досягають одягу у повністю активованому стані, гарантуючи вперше за увесь час існування пральних машин очищення і догляд за кожним волокном.

Синя водонепроникна куртка
Анімація, яка показує ідеальне поєднання пральних та сушильних машин AEG

Команда мрії

Поєднайте системи догляду за білизною серії 8000 від AEG, щоб скористатися всіма перевагами технології ÖKOMix та нашої революційної системи AbsoluteCare®. Відкрийте для себе догляд за вашими найделікатнішими речами настільки лагідний, як і прання вручну та сушіння в розгорнутому вигляді. А з інноваційними програмами для верхнього одягу навіть «дихаючі» тканини відновлять свої водовідштовхуючі мембрани. Кольори, текстури та волокна захищені, як ніколи раніше

Переглянути пральні машини та сушильні барабани серії 8000

Чи можна прати в машині вовняні речі?

Ви можете думати, що це неможливо, але світовий авторитет з вовни Woolmark вважає по-іншому. Вони випробували наші машини та схвалили їх як достатньо лагідні для прання виробів з вовни. Тому коли ви бачите значок Woolmark Apparel Care, ви можете бути впевнені, що в такому приладі можна безпечно прати навіть ваш улюблений вовняний светр, «придатний лише для ручного прання».

Наші серії пральних машин

Періть з упевненістю навіть одяг з найделікатніших тканин з новою лінійкою приладів з догляду за білизною від AEG. Ми поєднали розуміння потреб споживачів та науки, щоб створити споживчий досвід, що виходить за межі простого очищення. Революційно новий спосіб догляду за одягом, що захищає волокна, кольори та структуру тканини.

Порівняльний графік, що показує різні характеристики пральних машин AEG

Ідеальна гладкість без зусиль

Випрасуваний доглянутий одяг потребує часу, але з технологією ProSteam® ви легко можете викреслити одну задачу зі списку справ. У наших пральних машин серії 7000 є цикл освіження парою. Ця функція дозволяє швидко освіжити делікатний одяг та скоротити кількість відвідувань хімчистки.

Простора і зручна підставка для пральної машини

Інтелектуальний догляд за білизною

Наші пральні та сушильні машини оснащені багатьма функціями, спрямованими на те, аби все виглядало ідеально чистим. При цьому вони використовують мінімум енергії, води та зусиль. Але наш досвід не зупиняється лише на відмінних приладах, ми також пропонуємо усі аксесуари, які потрібні вам, аби щоразу отримувати ідеальний результат. Підставка для пральної машини AEG — це лише один з інструментів, що полегшує ваше прання, піднімаючи пральну машину для зручнішого завантаження і розвантаження всієї вашої білизни.