ДУХОВІ ШАФИ

Відкрийте для себе неймовірне випікання, смаження на грилі та запікання з багатофункціональною духовою шафою від AEG. Опануйте нові смаки з паровою духовою шафою.

Чому варто обрати духову шафу з парою?

Більшість людей думають тільки про овочі, коли розглядають духову шафу з парою, але вони можуть зробити набагато більше. Фактично, духові шафи з парою були секретною зброєю в кращих ресторанах протягом десятиліть. Додаткова вологість у духовій шафі з парою покращує смак і текстуру, зберігаючи при цьому свіжість - перетворюючи кожне блюдо на шедевр.

ВИВЕДІТЬ СВОЮ КУЛІНАРНУ МАЙСТЕРНІСТЬ НА НОВИЙ РІВЕНЬ

Випічка - це мистецтво і наука одночасно. Чи може пара допомогти вам у створенні кулінарного шедевру? Натиснувши всього лише одну кнопку на панелі управління вашої багатофункціональної духової шафи SteamBake, ви зможете додати необхідну кількість пари під час запікання. Завдяки цьому тісто стане ще пухкішим і отримає апетитну хрустку скоринку.

SteamBake

SteamBake

  • Додає пару на початку процесу приготування
  • Пара підтримує вологість, що допомагає тісту повністю піднятися
  • М'яка і ніжна серединка з хрусткою смачною скоринкою

ДОДАЙТЕ ОСТАННЮ ДЕТАЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ПАРИ

Забудьте про все, що ви знали про духові шафи до цього часу - використовуйте пару! Під час приготування риби або м'яса з технологією SteamBoost® страви під впливом пари набудуть ніжної текстури і збережуть природній колір.

SteamBoost

SteamBoost

  • Досліджуйте нові та інтенсивні аромати з SteamBoost
  • Працює так само, як традиційна піч, з додатковою перевагою пари
  • Зберігає природну вологість, щоб запропонувати цілий ряд соковитих і апетитних страв

Страви ресторанної якості у вас вдома

Приготування страв в низькотемпературному режимі "під вакуумом" за технологією Sous Vide підкреслить смакові якості всіх інгредієнтів і дозволить довести кожну страву до досконалості. Відчуйте себе професійним шеф-кухарем - готуйте улюблені страви з духовими шафами SteamPro®.

SteamPro

SteamPro

  • Досліджуйте нові й інтенсивні аромати з технологією Sous Vide
  • Три різні режими духової шафи: нагрів, пара та їх поєднання.
  • Готуйте страви ресторанного якості у себе вдома

ЗНАЙДІТЬ ДУХОВУ ШАФУ, ЯКА ВІДПОВІДАЄ ВАШИМ БАЖАННЯМ

Незалежно від того, чи шукайте ви духову шафу, яка вам полегшить повсякденне приготування їжі, або ж допоможе втілити одну з найбільш амбітних ідей, AEG ідеально підійде для приготування улюблених страв.