Холодильники AEG з морозильною камерою

Виберіть двокамерний холодильник, який ідеально підійде для вашого будинку та способу життя. Холодильники AEG відрізняються сучасними технологічними рішеннями: енергоефективний, тихий і надійний мотор, антиоксидантні фільтри, збільшений корисний об'єм, функції швидкого охолодження та заморожування. Компактна модель або місткий Side-by-Side з великою морозильною камерою — вибір за вами.

Більше

ЗБЕРІГАЙТЕ СМАК ПРОДУКТІВ

Холодильник AEG з морозильною камерою з технологією TwinTech® забезпечує більш тривалий термін зберігання продуктів і зберігає їх смак. Подвійна система охолодження підтримує ідеальний рівень вологості і температури. Вологість повітря в холодильнику контролюється для максимальної свіжості, в той час як повітря в морозильній камері залишається сухим, щоб уникнути утворення ожеледі.

Холодильник-морозильник з TwinTech® технологією

Холодильник-морозильник з TwinTech® технологією

  • Рівномірне охолодження
  • Ідеальні умови для зберігання м'яса і риби
  • Яскраве і рівне світло, що проникає до кожного куточка

НАЛАШТУЙТЕ ТАК, ЯК ВАМ ПОТРІБНО

У холодильнику CustomFlex® знайдеться місце для всього. Налаштуйте систему зберігання, розташуйте ящики і полиці так, як вам подобається - як для оптимізації простору, так і для забезпечення легкого доступу до інгредієнтів при приготуванні їжі і купівлі продуктів.

Холодильник-морозильник з CUSTOMFLEX®

Холодильник-морозильник з CUSTOMFLEX®

  • Збереження природної свіжості
  • Передові технології з надзвичайно низьким енергоспоживанням
  • Точні настройки. Повний контроль.
  • Автоматичне закриття дверей холодильника
  • Рівномірне охолодження

ВИБЕРІТЬ ХОЛОДИЛЬНИК З МОРОЗИЛЬНОЮ КАМЕРОЮ, ЩО ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ВАШОМУ СПОСОБУ ЖИТТЯ

Наші поради допоможуть вам вибрати розмір, інтелектуальні функції і клас енергоспоживання, щоб знайти ідеальний варіант

ХОЛОДИЛЬНИКИ AEG — ВІДКРИЙТЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТІВ

Здорове харчування — це не лише вибір натуральної та корисної їжі, але також її правильне зберігання. Адже тільки свіжі продукти мають максимум поживних речовин і вітамінів, а також яскравий смак і аромат. Тому холодильники AEG розроблені з урахуванням вимог до охолодження й умов зберігання різних готових страв, сирих овочів, фруктів, м'яса та інших харчових продуктів.

Система охолодження TwinTech® створює оптимальні умови для кожного інгредієнта завдяки роздільній роботі холодильного та морозильного відділень. Це дає можливість підтримувати потрібний рівень температури та вологості, зберігаючи продукти свіжими в охолодженому або замороженому вигляді.

Удосконалена система TwinTech + перешкоджає утворенню ожеледі на стінках холодильника та піклується про збереження смакових якостей і корисних властивостей свіжих і заморожених продуктів.

Різноманітна модульна система зберігання CustomFlex® допоможе максимально раціонально використовувати простір у холодильнику та налаштувати його відповідно до ваших потреб. Водночас змінити розташування поличок, шухлядок для сиру, затискачів для зелені та інших модулів для зберігання можна за лічені секунди.

Відомо, що м'ясо та риба після заморожування втрачають частину смаку і стають менш соковитими. Тому в холодильниках «АЕГ» передбачено спеціальне відділення з нульовою температурою, де м'ясо та риба можуть зберігатися без заморожування до трьох днів довше, ніж у звичайних холодильних камерах.

Спеціальні функції допомагають прискорити охолодження продуктів: Coolmatic — у холодильній камері, Frostmatic забезпечує швидке заморожування в морозильній камері. Технологія FrostFree — «ноу-фрост» нового покоління — позбавить від необхідності витрачати час і сили на регулярне розмороження холодильника.

Під час вибору холодильника важливу роль відіграють габарити пристрою, місткість і особливості встановлення.

  • Окремі двокамерні холодильники AEG — найбільш універсальні. Вони досить місткі, але водночас не потребують багато простору, тому вмістяться в невелику кухню.
  • Холодильники типу «сайд-бай-сайд» — дуже функціональні місткі моделі з величезною 179-літровою морозильною камерою, домашнім «баром» із відкритим доступом, відділом із температурою 0°C для зберігання м'яса та риби й поличками з безпечного скла. Корисний об'єм холодильної камери — 348 літрів. Такий холодильник відмінно підійде для великої родини або для тих, хто захоплюється приготуванням смачних і корисних страв.

Всі холодильники AEG відрізняються низьким рівнем шуму 39-44 дБ (це приблизно, як приглушена або звичайна розмова) і високою енергоефективністю від А+ до А+++.

У холодильників торгових марок AEG і Electrolux можуть бути різні країни-виробники, наприклад, Німеччина, Польща чи Італія. Проте якість техніки завжди залишається незмінно високою.

Читати ще