Холодильники з морозильною камерою Side-by-Side AEG: більше свіжих продуктів

Місткий і практичний, функціональний і надійний, тихий, економічний і довговічний: дводверний холодильник AEG стане незамінним помічником на кухні. Залиште зберігання продуктів цьому «гіганту» техніки та назавжди забудьте про його маломістких побратимів. Холодильник Side-by-Side подбає про продукти, збереже їхню свіжість, яскравий смак і аромат максимально довго.

Дизайн холодильників Side-by-Side

Двері холодильника відрізняються не тільки сучасним дизайном, але і спеціальним покриттям, яке захищає поверхню від слідів пальців. Гармонійне поєднання стилю і функціональності дає можливість дводверним холодильникам AEG відмінно вписатися в сучасну кухню.

Переваги холодильників Side-by-Side

  • Головна перевага двостулкового холодильника «АЕГ» ― місткість, безліч полиць і контейнерів. Їх розташування можна змінювати на свій розсуд, щоб вмістити максимальну кількість продуктів у відповідних зонах свіжості. Завдяки оптимальній температурі та вологості їжа зберігається довше і менше втрачає свої смакові якості, а ви економите не тільки час і зусилля, які зазвичай доводиться витрачати на часті походи в магазин, але і кількість харчових відходів. Наявність окремих відділів для риби та м'яса, для свіжих фруктів і овочів, а також сама конструкція Side-by-Side захищає продукти від змішування ароматів.
  • Дводверні холодильники AEG мають великий кут огляду і зручне розміщення морозильної та холодильної секцій. Функціонал дозволяє налаштовувати нижчу температуру для морозильних полиць, у порівнянні з іншими охолодженими продуктами.
  • Як у холодильній камері, так і в морозильній камері холодильника Side-by-Side передбачена функція автоматичного розморожування.
  • Наявність знімних полиць і висувних контейнерів дозволить з легкістю оперувати вільним простором для зберігання великогабаритних продуктів.
  • Електронне управління дозволяє легко активувати всі необхідні функції, змінювати температуру в усіх відділах холодильника з морозильною камерою, спостерігаючи за змінами на світлодіодному дисплеї.
  • Наявність дозатора для льоду і холодної води на зовнішній стороні дводверного холодильника AEG дозволить робити холодні напої, не відкриваючи дверцята зайвий раз. Це запобігає втраті холодного повітря з камери й економить електроенергію.

Функціональні особливості холодильників Side-by-Side AEG

Під час вибору великого холодильника розміри можуть бути як плюсом, так і мінусом, адже простір на кухні часто сильно обмежений. Для зручності користування подвійними дверима техніку можна вбудувати в нішу на кухні або поставити окремо, якщо простір дозволяє.

Двостулкові холодильники «АЕГ» мають низький рівень шуму: всього 44 дБ. Техніка працює тихо завдяки відмінній шумоізоляції, сучасному мотору і технологіям систем охолодження.

Наявність функцій Coolmatic і Frostmatic стане в пригоді тим, хто любить купувати продукти на тиждень вперед. Швидке охолодження в холодильному відділі й швидка заморозка в морозилці сприяє тривалому зберіганню продуктів. Ці функції вмикаються заздалегідь і знижують температуру у відповідних відділах до мінімальної, що дає можливість тримати температурний режим під час завантаження великої кількості продуктів і збереже їх свіжість за мінімального електроспоживання.

Світлодіодні лампи відмінно освітлюють усі куточки холодильника, але витрачають менше електроенергії та працюють набагато довше, ніж звичайні освітлювальні прилади.

Попри значні габарити, дводверні холодильники AEG мають високу енергоефективність А+. Що вищий цей показник, то менше прилад витрачає електроенергії, а тому ― менші рахунки за комунальні послуги.

Вагомий фактор під час вибору холодильника Side-by-Side AEG ― країна-виробник. Техніку німецького бренду збирають на сертифікованих заводах у країнах Європи, зокрема в Німеччині, Італії, Україні.

Читати ще