Духові шафи з парою AEG

Духові шафи з парою популярні серед прихильників правильного харчування і здорового способу життя. Парова обробка зберігає корисні властивості та смакові якості продуктів, робить їх ніжними і соковитими. Родзинка духових шаф — випічка. Хліб, булочки, пироги покриваються золотистою хрусткою скоринкою, але залишаються м'якими всередині.

Особливості духової шафи з пароваркою AEG

Духові шафи оснащені парогенератором. Всередину спеціального резервуара (знаходиться на стінці приладу або в панелі управління) заливається вода. Рідина закипає, а в духовку подається вологе гаряче повітря. Пара закриває пори продуктів, тому з них не виходять соки й аромати. Можете сміливо запікати м'ясо з гарніром, адже кожна страва збереже свій характерний смак і аромат.

Характеристики духових шаф із функцією пари AEG

 1. Духова шафа SteamBake

  Містка електрична духова шафа з об'ємом 71 л. Завдяки інноваційній системі Hot Air в камері висока циркуляція повітря, а на краях парової печі розташований кільцевий нагрівальний елемент. Страви пропікаються рівномірно навіть у разі завантаження трьох листів. Термощуп простежить за температурою в середині продукту, щоб досягти ідеального приготування.

  Технологія Safe to Touch контролює нагрівання верхніх дверцят, знижуючи його до мінімуму. А система Soft Closing дає можливість м'яко і безшумно зачиняти духову шафу. І наостанок скористайтеся функцією самоочищення. Лише одним дотиком забруднення і харчові залишки перетворяться на попіл, який легко стерти вологою губкою.

 2. Духова шафа SteamPro

  Вбудовувані духові шафи із пароваркою AEG об'ємом 43 або 70 л. Технологія SteamPro працює у трьох режимах: нагрівання, пара і 2 в 1. Під час комбінування програм піч із конвекцією самостійно розрахує необхідну кількість пари і нагрівання, щоб отримати соковиту страву із хрусткою скоринкою.

  Завдяки функції SousVide кулінарні шедеври будуть на рівні ресторанних, а термощуп допоможе проконтролювати ступінь прожарювання. Система Soft Closing вбудована у дверцята, тому вони зачиняються м’яко і беззвучно. Слідкуйте за процесом приготування на сенсорному регуляторі Command Wheel.

 3. Духова шафа SteamBoost

  Духова шафа з функцією пари AEG і технологією FullSteam підкреслить смак страви. Завдяки термощупу можна простежити за ступенем прожарювання продуктів. Об’єм електричних духових шаф — 71 л із містким деко XL-розміру. Така піч дозволить реалізувати кулінарні задумки і приготувати на 20% більше ласощів.

  Система Hot Air подбає про рівномірну циркуляцію повітря в камері. Якщо сумніваєтеся, які налаштування вибрати для страви, скористайтеся функцією «Допомога в приготуванні». Духова шафа з парою самостійно підбере оптимальну температуру і час. Вам треба тільки стежити за приготуванням через РК-дисплей.

 4. Духова шафа ProCombi® Plus

  Компактна електрична духова шафа з об’ємом 43 л. У печі автоматично регулюється температура і кількість пари, щоб отримати смачну й ароматну страву. Система Vario Guide порадить оптимальний режим для готування, який легко виставити на РК-дисплеї. Для кращого результату скористайтеся термощупом. Коли страва буде достатньо просмажена, пристрій подасть звуковий сигнал.

  З технологією ProCombi® Plus можна готувати навіть продукти у вакуумних упаковках, використовуючи низькотемпературний режим. Догляд за духовими шафами з парою нескладний. Резервуар для води виймається одним рухом, а усунути забруднення допоможе спеціальна програма очищення парою. З духовими шафами AEG ви відчуєте себе майстерним шеф-кухарем.

Читати ще