Компактні духові шафи AEG

Компактні духові шафи — ідеальний вибір для маленьких кухонь. Більше не потрібно економити простір і задовольнятися технікою з обмеженим функціоналом. Вбудовувані мініпечі мають ті ж характеристики, що і духові шафи стандартних розмірів. Електрична духовка AEG легко втілить у життя найсміливіші кулінарні ідеї.

Переваги електричних духових шаф AEG

 1. Компактність. Розмір пристроїв: висота — 45,5 см, ширина — 59,5 см, глибина — 56,7 см, об'єм камери — 43 л.
 2. Безпека. Завдяки технології Soft Closing дверцята закриваються м'яко, плавно і безшумно. А система Safe to Touch Plus не допускає великого нагрівання зовнішнього боку дверцят, тому ви не обпечетеся, якщо випадково торкнетеся їх.
 3. Енергоефективність. Компактні духові шафи працюють економно, навіть якщо гріють на максимум, і належать до класів енергоспоживання А і А +.
 4. Термощуп. Пристрій змінює температуру всередині продукту і визначає, наскільки він готовий. Задайте потрібний рівень підсмажування, вставте термощуп у середину продукту і чекайте звукового сигналу.

Моделі компактних духовок AEG

 1. Компактна духова шафа SteamPro

  У невеликій духовій шафі можна готувати страви за допомогою нагрівання, пари або поєднання обох режимів. Завдяки технології SteamPro в продуктах зберігаються корисні властивості, текстура і смак. Датчик вологості самостійно визначає необхідну кількість пари для конкретної страви. Стежити за процесом приготування можна через сенсорний регулятор Command Wheel. Створюйте в домашніх умовах шедеври ресторанної якості з хрусткою скоринкою і соковитою серединою.

 2. Компактна духова шафа CombiQuick

  У компактній духовій шафі поєднуються конвекція і НВЧ. Мікрохвильова піч-гриль приготує, розігріє або розморозить страву у два рази швидше, ніж звичайна духова шафа без втрати смакових якостей. Система Hot Air подбає, щоб у камері рівномірно циркулювало гаряче повітря. Гриль — головна «фішка» пристрою. Робіть тости, підрум'янюйте страви або запікайте до золотистої скоринки. Вибрати оптимальний режим допоможе функція «Допомога у приготуванні». Духовка CombiQuick замінить відразу кілька побутових приладів.

 3. Компактний духову шафу ProCombi® Plus

  Парова електродуховка AEG може використовуватися для приготування продуктів у вакуумі за низьких температур без втрати смаку й аромату. Вибрати оптимальний режим для тої чи іншої страви допоможе Vario Guide. Функція підкаже ідеальну температуру, час і вологість. А на РК-дисплеї ProSight Plus можна виставити налаштування і стежити за ходом приготування. Доглядати за компактної духовкою AEG досить просто. Резервуар із водою для пари витягується одним рухом, а система самоочищення позбавить від патьоків і глибоких забруднень.

Продукція німецького бренду характеризується високою якістю матеріалів і збірки, надійністю, практичністю. Якщо хочете, щоб компактна духова шафа прослужила довго, вибирайте електричну піч AEG.

Читати ще