Аксесуари для прання

Аксесуари для прання

Дбайте про одяг так, як подобається вам, та час від часу доглядайте за приладами AEG з аксесуарами для прання від AEG, що значно полегшать вам роботу.

4 з 4
Аксесуари для прання
4 з 4
4 з 4

 • No Brand - Універсальний засіб від накипу - M3KCD200
  Універсальний засіб від накипу - 1 л

  Наш універсальний засіб для видалення накипу має лагідну, неагресивну формулу, що жорстко діє на вапняні відкладення. Він легко змивається і видаляє мінерали з води, зупиняючи відкладення накипу і підтримуючи оптимальну роботу машини.

 • No Brand - Монтажний комплект - STA8GW
  Монтажний комплект без висувної полиці

  Максимально ефективне використання простору з нашим комплектом для монтажу. Сушильну машину можна безпечно встановити над пральною без додаткових кріплень. Підходить для пральної машини 47-54 см і сушильної машини 54 см.

 • No Brand - Монтажний комплект - STA9GW
  Монтажний комплект з висувною полицею

  Максимально ефективне використання простору з нашим комплектом для монтажу. Сушильну машину можна безпечно встановити над пральною без додаткових кріплень. Вбудована висувна полиця забезпечує легке завантаження та розвантаження. Розміри: Підходить для прила...

 • AEG - Набір для чищення пральної машини - A6WKP1002
  Набір для чищення пральної машини

  Набір для догляду за пральними машинами видаляє наліт і забруднення з ущільнювача люку, барабану та трубок, що результаті знижує споживання енергії. 2 засоби для видалення кальцію, 1 засіб для очищення, 2 мішки для прання.