AEG
Аксесуари для прання

Аксесуари для прання

Дбайте про одяг так, як подобається вам, та час від часу доглядайте за приладами AEG з аксесуарами для прання від AEG, що значно полегшать вам роботу.

5 Результати
5 Результати
Фільтр за
Наш універсальний засіб для видалення накипу має лагідну, неагресивну формулу, що жорстко діє на вапняні відкладення. Він легко змивається і видаляє мінерали з води, зупиняючи відкладення накипу і підтримуючи оптимальну роботу машини.
Максимально ефективне використання простору з нашим комплектом для монтажу. Сушильну машину можна безпечно встановити над пральною без додаткових кріплень. Підходить для пральної машини 47-54 см і сушильної машини 54 см.
Максимально ефективне використання простору з нашим комплектом для монтажу. Сушильну машину можна безпечно встановити над пральною без додаткових кріплень. Вбудована висувна полиця забезпечує легке завантаження та розвантаження. Розміри: Підходить для приладів шириною 60 см та глибиною 54-60 см, полиця висувається до максимум 34 см.
Розташування сушильної машини над пральною — чудовий спосіб зробити вашу пральню більш просторою. З'єднувальна планка дає змогу надійно зафіксувати сушильну машину над пральною, створюючи більше місця у вашій пральні.
Набір для догляду за пральними машинами видаляє наліт і забруднення з ущільнювача люку, барабану та трубок, що результаті знижує споживання енергії. 2 засоби для видалення кальцію, 1 засіб для очищення, 2 мішки для прання.
Compare
/ 3