Відкрийте для себе

Охолодження

Природну свіжість продуктів збережено

Наша система охолодження TwinTech гарантує, що найкращі смаки, які може запропонувати природа, будуть зберігатися за оптимальної температури. Усі продукти — від капусти до огірка — залишаться свіжими надовше. Листя хрумкіше, яблука хрусткіші, а всі продукти — смачніші. Просторий ящик також означає, що якщо ви купили багато свіжих продуктів, для них завжди знайдеться місце для оптимального зберігання.

З системою охолодження TwinTech відділення холодильника і морозильника працюють незалежно для підтримання оптимальної температури та вологості, щоб зберігати продукти свіжими або замороженими

З TwinTech® легко зберігати кожен інгредієнт в оптимальному стані.

Холодильник-морозильник ProFresh

Натуральні смаки, в найкращому стані

Захистіть смак, забудьте про іній. Зберігайте свіжі та заморожені продукти у найкращому стані з системою TwinTech+ від AEG. Вона належним чином підтримує рівні температури та вологості з мінімальним коливанням, саме тому в морозильнику не буде інію, а якість свіжих продуктів не погіршиться. Фрукти та овочів залишаться хрумкими та наповненими смаком. М'ясо і риба залишаються такими ж свіжими, як у день, коли ви їх придбали.

Адаптується до будь-якого смаку

Організуйте свій холодильник саме так, як вам подобається, з модульною системою зберігання CustomFlex®. Відділення на дверцятах можна змінювати та переміщати за секунди, забезпечуючи повну свободу дій. Затискачі для трав. Прозорі коробки для сирів. Надійні полиці для молочних продуктів, соусів та приправ. Організовуйте зберігання в холодильнику так, як вам подобається, та використовуйте місце для зберігання максимально ефективно.

Доведено, що м’ясо і риба зберігаються до 3 днів довше при температурі близько нуля градусів у порівнянні зі звичайним охолодженням.

Точне охолодження для відмінного приготування

Приголомшливий обід чи вечеря починаються з бездоганних інгредієнтів. Такі продукти, як м’ясо і риба, найкраще зберігають смак при зберіганні при певній температурі — близько 0 градусів. Наші холодильники-морозильники мають для цього спеціальне відділення Zero Degree («нуль градусів»), аби забезпечити зберігання продуктів саме при тій температурі, при якій потрібно. Тому ви можете насолоджуватися найсвіжішим м’ясом чи рибою та смакувати кожен шматочок.