AEG
Прально-сушильні машини

Прально-сушильні машини

Використовуйте місце раціонально: виберіть відповідну пральну машину із сушкою AEG. Всі можливості сушильного барабана і пральної машинки в одному пристрої ― безліч режимів для ефективного прання та сушіння, зокрема делікатних тканин.

5 Результати
5 Результати
Фільтр за
Прально-сушильна машина AEG 8000 серії з технологією ÖKOMix - унікальне попереднє змішування засобів для прання та води для виняткового захисту вашого одягу.
Вбудована прально-сушильна машина 7000 від AEG поєднується з іншими приладами, працює тихо та забезпечує повний догляд за делікатними тканинами. Технологія DualSense індивідуально підбирає температуру та рух барабану для кожного завантаження, здійснюючи прання та сушіння в одному циклі. Зводячи до мінімуму потребу у хімчистці та ручному пранні.
Інноваційна машина ÖKOKombi з технологією SensiDry® налаштовує систему до різних видів. тканин. Технологія теплового насосу контролює температуру та рухи барабану для забезпечення рівномірного прання та сушіння.
Прально-сушильна машина 8000 PowerCare використовує технологію попереднього змішування, щоб активувати засіб для прання. Це дає змогу менше ніж за 1 годину досягти ідеального результату прання навіть за температури 30 °C. Речі не пересушуються, зберігаючи чудовий вигляд і текстуру.
Прально-сушильна машина 7000 ProSteam® має у своєму арсеналі зручні програми прання, сушіння й обробки парою. Обробка парою потребує на 96 % менше води,* ніж прання, а одяг після неї чудово виглядає й слугує довше.
Compare
/ 3

Пральна машина із сушкою ― універсальна побутова техніка, яка виконує кілька функцій і економить простір у домі. Більше не потрібно купувати окремі агрегати для прання та сушіння речей. Пристрої AEG поєднують практичність та інноваційні технології. Вони подбають про делікатні тканини та скоротять витрати на воду й електроенергію.

Принцип роботи прально-сушильних машин «АЕГ»

На відміну від стандартних пральних машинок, моделі із сушкою обладнані спеціальним теном. Прилад нагріває повітря, яке проходить через вологий одяг і конденсує рідину, що накопичується в баку. Завдяки сушці білизна втрачає до 90% вологи й не потребує подальшого просушування.

Пристрої AEG виглядають стильно і сучасно. Вони відрізняються високою якістю збірки і тривалим терміном служби. Мотори розраховані на 10 років безперервного користування машинкою. Виробник відмовився від щіток, тому деталі менше вібрують і зношуються.

У машинці можна сушити вовняні, шовкові, махрові вироби та навіть спортивне взуття. Ще одна перевага ― не потрібно розвішувати мокрі речі по всьому будинку.

Характеристики окремих моделей прально-сушильних машинок AEG

Пристрої представлені в лінійках ÖKOKombi й ÖKOMix. Обидві серії розраховані на те, щоб прання та сушіння вийшли максимально рівномірними. Енергоефективна побутова техніка класу А забезпечує якісний догляд за речами.

Основні функції пральних машин із сушкою «АЕГ»:

 • HeatPump. Технологія допомагає на 40% менше витрачати воду та електроенергію завдяки низькотемпературній сушці та високій продуктивності.
 • DualSense. Система визначає різновид тканини і адаптує до неї температуру і рух барабана.
 • ProSense®. Технологія налаштовує тривалість прання і сушіння, виходячи з розміру завантаження.
 • Пар. Програма обдає волокна тканин парою, щоб освіжити одяг. Всього за 30 хвилин білизна стає м'якшою і на ній залишається менша кількість складок. Деякі речі й зовсім не потребують прасування.
 • My AEG Care. Додаток, до якого можна підключити пральну машину із сушкою і віддалено вибирати режим, запускати цикл і контролювати прання.

Відмінності ÖKOKombi й ÖKOMix

ÖKOKombi має технологію SensiDry®, яка самостійно підлаштовується під різні типи тканин. Завдяки тепловій помпі можна контролювати температуру і рух барабана. Функція «Нон-стоп» розрахована на прання і сушіння завантаження до 3 кг за 3 години. Після безперервного циклу сухий одяг відразу готовий до використання.

У машинках ÖKOMix пральні засоби спершу змішуються з водою, розчиняються, а лише потім потрапляють на одяг. Білизна ретельно переться і висушується без розводів. З функцією «Нон-стоп» можна очистити та підготувати речі до використання за 4 години при завантаженні до 5 кг.

Особливості вбудованих пральних машин із сушкою

Пральні машини зручні тим, що легко вбудовуються в меблі й не займають багато місця. Підійдуть як для кухні, так і для ванної кімнати.

 1. Моделі з базовим функціоналом

  Машинки місткі, в них можна прати до 7 кг білизни та сушити до 4 кг речей. Пристрої обладнані системою Aqua-Control, яка запобігає переливанню води та захищає від протікань. У прально-сушильній машині AEG швидкісне віджимання білизни в 1400 обертів за хвилину і швидка сушка. Клас енергоспоживання ― С.

 2. Моделі з розширеними можливостями

  Побутова техніка має технології DualSense, ProSense® і відпарювальною програмою для освіження одягу без прання. Пристрої працюють майже безшумно, тому не порушать домашній спокій. Прально-сушильні машини «АЕГ» виконають програму «Нон-стоп» всього протягом 60 хвилин за умови невеликих завантажень. Максимальна місткість агрегату для прання ― 8 кг, для сушки ― 4 кг. Швидкість віджиму білизни ― 1600 обертів за хвилину. Клас енергоспоживання ― А.

Вибирайте пральну машину із сушкою AEG на свій смак. Як окремо розміщені моделі, так і вбудовані мають широку функціональність і поєднують два пристрої в одному. Подбайте про ретельний догляд для свого одягу та грамотно використовуйте простір у домі.