Деталі продукту

Прально-сушильна машина 7000 ProSteam® має у своєму арсеналі зручні програми прання, сушіння й обробки парою. Обробка парою потребує на 96 % менше води,* ніж прання, а одяг після неї чудово виглядає й слугує довше.
* За даними внутрішнього випробування програми обробки парою порівняно з програмою для прання делікатних речей із завантаженням 1 кг.

Переваги

ОБРОБКА ПАРОЮ ДЛЯ ОСВІЖЕННЯ ОДЯГУ* Й УСУНЕННЯ СКЛАДОК

Обробка парою всього за 25 хвилин і без прання дає змогу нейтралізувати запахи* й усунути складки на речах, зокрема з делікатних тканин. Додайте ароматизатор, щоб створити відчуття свіжості, притаманне щойно випраній білизні.

*За результатами зовнішнього тестування, обробка парою призводить до нейтралізації запаху цигаркового диму.

SPECIALCARE WASH-TO-DRY. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ВОВНЯНИХ І ДЕЛІКАТНИХ РЕЧЕЙ

SpecialCare Wash-to-Dry гарантує бережне й ефективне прання з урахуванням типу тканини. Ця машина має сертифікат Woolmark Blue та підходить для прання й сушіння повсякденних, делікатних і вовняних речей. Також вона відновлює водонепроникні властивості верхнього одягу.

PRECISELOAD СПОЖИВАЄ ЕНЕРГІЮ Й ВОДУ ВІДПОВІДНО ДО ОБСЯГУ ЗАВАНТАЖЕННЯ

PreciseLoad автоматично налаштовує тривалість циклу та споживання енергії й води пропорційно до обсягу завантажених речей. Тож якщо речей небагато, час прання й сушіння, а також витрата енергії та води зменшуються.

MIXLOAD ЗАОЩАДЖУЄ ЧАС І ЕФЕКТИВНО ОЧИЩУЄ ОДЯГ

Для повсякденного прання речей із різних тканин функція MixLoad оптимізує витрату енергії й час сушіння з урахуванням ваги завантаження. Тривалість циклу прання MixLoad за температури 30°C становить усього 69 хвилин. MixLoad — це оптимальна продуктивність та ефективне очищення речей.

М'ЯКИЙ ВІЗЕРУНОК НА БАРАБАНІ CARE ДЛЯ ДБАЙЛИВОГО ДОГЛЯДУ ЗА РЕЧАМИ*

Одяг плавно ковзає поверхнею барабана Care завдяки візерунку з випнутих «подушок» й удосконаленій підйомній лопатці. Під час прання тонка плівка води закриває отвори. Це забезпечує надзвичайно дбайливий догляд за речами.

* Результати внутрішнього випробування з метою порівняння барабанів Care і AEG ProTex.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels