Вбудована морозильна камера AEG

Вбудована морозильна камера AEG — чудовий вибір для домашньої або професійної кухні. Якщо полюбляєте заморожувати на зиму свіжі фрукти, овочі, робити м’ясну та рибну заготівлю, містка та функціональна модель стане незамінним помічником. Морозилку можна вбудувати в кухонні меблі та заощадити простір у приміщенні.

Переваги вбудованих морозильників AEG

 1. Енергоефективність. Усі моделі бренду належать до класу енергоспоживання А+ і допомагають заощадити на комунальних виплатах.
 2. Об’ємність. Навіть малооб’ємні морозилки обладнані місткими камерами для зберігання великої кількості продуктів.
 3. Секційність. Техніка складається з окремих закритих ящиків, тому запахи їжі не змішуються і не «перебивають» один одного. Головне — кладіть до кожної шафки продукти однієї категорії.
 4. Ергономічність. Вбудовані морозильні камери легко встановлюються у кухонний гарнітур і не потребують зайвого простору.

Моделі вбудованих морозильних шаф «АЕГ»

Виберіть найвдаліший з декількох варіантів повновбудованих морозильних камер різного розміру та функціоналу.

 1. Великогабаритні морозильники

  Для зберігання великої кількості продуктів підійде вбудована морозильна камера з п’ятьма місткими ящиками та двома полицями. Висота пристрою — 176,9 см, ширина — 55,6 см, глибина — 54,9 см. Об’єм морозилки — 204 л. Ящики глибокі, з прозорого пластику. Зручний варіант, оскільки відразу видно, що знаходиться у кожній із секцій. Камера MaxiBox дозволяє зберігати продукти великих розмірів.

  Переваги великогабаритної морозилки:

  • NoFrost. Сучасна технологія, завдяки якій не потрібно розморожувати камеру.
  • Frostmatic. Функція максимально швидкої заморозки, щоб зберегти гарний зовнішній вигляд продуктів і їхні корисні властивості.

  Регулюйте температуру вбудованих морозильників AEG на сенсорній панелі керування. Уся інформація виводиться на РК-дисплей, а клавіші спрацьовують від легкого дотику. Для зручності можна перевісити дверцята, також є функція захисту від дітей. Ще одна корисна опція — звукова та світлова сигналізації під час підвищення температури або коли дверцята зачинені нещільно.

 2. Компактні морозильники

  Якщо на кухні обмежений простір, зверніть увагу на компактні вбудовані морозильні шафи «АЕГ». Розміри пристрою: висота — 81,5 см, ширина — 59,6 см, глибина — 55 см. Об’єм морозилки — 95-98 л, залежно від моделі. Техніку можна вбудувати навіть у стільницю, адже вона не потребує багато місця. У морозильній шафі три місткі ящики й один лоток для заморозки. Матеріал — прозорий пластик, щоб легко визначати, які продукти лежать у тій чи іншій секції.

  На відміну від великих морозилок, у компактних немає технології NoFrost, тому періодично доведеться очищати камери від льоду. Функція Frostmatic підтримується, тому свіжі продукти заморожуються дуже швидко, не втрачаючи корисних властивостей та смак. Електронне керування дозволяє безпомилково налаштувати температуру та комфортно керувати іншими функціями. У маленьких морозилках також є звукові та світлові датчики, можливість перевісити дверцята та відрегулювати передні ніжки.

Вбудовані морозильні камери AEG виготовлені з міцних і якісних матеріалів, тому слугуватимуть довго. Довіртесь європейській якості та заморожуйте продукти, не втрачаючи корисні властивості.

Читати ще