Поради з вибору

ЗНАЙДИ ІДЕАЛЬНУ МОРОЗИЛЬНУ КАМЕРУ ДЛЯ СЕБЕ

ПРОСТІР

Наші морозильні камери коливаються від високих вертикальних морозильних камер до компактних холодильних камер з висувним ящиком.

Стандартні вертикальні морозильні камери прості в організації і забезпечують максимальну ємність для щотижневих покупок.

Морозильні камери з розміром посудомийної машини легко встановлюються в місцях з обмеженим простором.

Морозильні скрині з кришкою замість дверцят ідеально підходять для заморожування продуктів оптом.

Висота, ширина і глибина можуть коливатися. Перегляньте повний асортимент, щоб знайти розмір, який найкраще підходить для вашого дому.

 

ОБ’ЄМ

Який об’єм продуктів ви заморожуєте?

Ємність морозильника вимірюється в літрах:

до 200 літрів - підійде для невеликої сім'ї

200-300 літрів - відмінне рішення для сім'ї середнього розміру

300-400 літрів - ідеальний для великої родини

Порада: висувний ящик MaxiBox і система організації внутрішнього простору FlexiSpace допоможуть без зусиль зберігати великі продукти.

РОЗМОРОЖУВАННЯ

Забутьте про щомісячне розморожування вручну.

Моделі з автоматичним розморожуванням ефективно запобігають утворенню криги і зберігають первинний смак і текстуру продуктів, не допускаючи утворення кристалів льоду.

Завдяки технології AEG NoFrost, яка перешкоджає утворенню криги, ви можете покластися на свій високопродуктивний морозильник, який не потребує розморожування.

 

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

Якщо ви хочете тримати клімат у своєму морозильнику під контролем, зверніть увагу на наступні функції:

Оптимальна температура - система точного регулювання заморозки AEG підтримує рівномірну температуру в кожному ящику, завдяки чому продукти зберігаються і залишаються свіжими довше.

Експрес заморозка - функція AEG FastFreeze дозволяє швидко заморозити свіжі продукти, зберігаючи їх смак, колір і поживну цінність.

Оповіщення при підвищенні температури - звуковий сигнал повідомить вам про незакриті дверцята або підвищення температури у середині морозилки.

ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ

Всі морозильники марковані за шкалою енергоефективності, яка починається з класу А +++ (максимальна енергоефективність) і закінчується класом A + (мінімальна енергоефективність). Вибір морозильника класу А + і вище допоможе вам скоротити витрати на електроенергію. Для порівняння, енергоефективність морозильника класу А ++ на 21% вище, ніж у морозильника класу А +.

Порада: Зменште споживання енергії, розташувавши морозильник далеко від приладів, які випромінюють тепло, таких як духові шафи і радіатори.

ВИБЕРІТЬ МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

Професійний контроль температури, гнучкі можливості зберігання і бездоганна робота. Виберіть собі морозильник з асортименту AEG з ідеальним поєднанням критеріїв.

Дивитися моделі морозильників