Поради з вибору

Індукційні варильні поверхні

Типи варильних поверхонь

Індукційні - Використовуйте свої кулінарні навички по максимуму. Індукційні варильні поверхні забезпечують швидке нагрівання і швидкий відгук, що дозволяє вам впевнено використовувати методи приготування, для яких важлива точно задана температура. Якщо вам потрібно ще більша багатофункціональність, зверніть увагу на індукційну поверхню з конфорками, що підлаштовуються.

Газові - Відкрите полум'я робить процес нагрівання більш явним, тому ці поверхні популярні серед домашніх кухарів і професійних шефів. Газові варильні поверхні легко контролювати, плюс на них можна використовувати всі типи посуду. Нове покоління високошвидкісних пальників дозволить вам готувати на 20% швидше, ніж зі звичайними газовими пальниками.

Електричні - Перевірена класика, в якій нагрівальна система прихована під міцною склокерамічною поверхнею. Електричні варильні поверхні мають конфорки різного розміру і підходять для посуду будь-якого розміру.

РОЗМІРИ І РОЗТАШУВАННЯ

Вибір варильної поверхні залежить від простору, яким ви володієте.

30-36 см - Сюди помістяться варильні поверхні з 1-2 конфорками. Вони ідеально підійдуть для компактного проживання і невеликих кухонь.

60 см - Найбільш поширений розмір варильної поверхні з 3-4 конфорками. Підійде більшості сімей.

70, 75, 80 або 90 см - Ідеальний варіант для великої родини або домашнього кухаря-ентузіаста. На таких варильних поверхнях розміщується до 6 конфорок. Варильні поверхні такого розміру можуть оснащуватися конфорками, які підлаштовуються.

Порада: Для установки наших варильних поверхонь потрібно стільниця глибиною не менше 25-30 мм.

Приготування страв

Перш, ніж вибирати поверхню, подумайте, що ви готуєте найчастіше. Ось кілька прикладів:

Швидкі рецепти - Страви з пасти, обсмажування і т.д. В цьому випадку краща поверхня з швидким нагріванням. Для прискорення приготування вибирайте індукційні варильні поверхні з функцією Power Booster. Деякі газові варильні поверхні також обладнані потужною вок-конфоркою, яка чудово підійде для високотемпературного обсмажування і фритюру.

Професійні технології - Водяні бані, розтоплення, приготування на пару і т.д. Індукційна варильна поверхня забезпечить вам точний контроль температури і дозволить впевнено впоратися з комплексними методами приготування. Індукція дозволяє вам переключитися з холодного на гаряче - і назад - за лічені секунди.

Великі запіканки або рагу - Газові і електричні варильні поверхні з конфорками самого різного розміру зі здатністю до розширення забезпечать необхідну гнучкість.

В якості альтернативи розгляньте індукційні варильні поверхні з конфорками, які підлаштовуються під розмір: вони дозволяють об'єднати дві роздільні конфорки в одну зону приготування більшого розміру, на якій можна використовувати більш габаритний посуд.

ОЧИЩЕННЯ

Індукційні варильні поверхні - Наша розумна індукційна технологія нагріває тільки посуд і їжу в ній, нічого більше. Поверхня навколо посуду залишається прохолодною. Звідси відсутність пригорілих залишків, а елегантна плоска поверхня дозволяє уникнути навіть незначного скупчення бруду.

Газові варильні поверхні - Газові варильні поверхні з плоскою склокерамічною поверхнею мити легше, ніж нержавіючу сталь. Якщо ви щось пролили в ході приготування, ви можете просто витерти бруд, не турбуючись про подряпини та плями.

Електричні варильні поверхні - Гладку кераміку електричних варильних поверхонь легко тримати в бездоганній чистоті

БЕЗПЕКА

Індукція - Індукційний нагрів діє тільки на посуд і продукти в ній - простір навколо залишається прохолодним і не обпікає при дотику. Панель управління також можна заблокувати, щоб не допустити випадкового включення нагріву.

Газ - Можливість візуального контролю полум'я підвищує безпеку приготування. Крім того, варто полум'ю згаснути, як подача газу автоматично відключається.

Електрика - Захист від дітей забезпечує неможливість випадкового включення поверхні. Крім того, індикатор залишкового тепла дасть вам знати, що поверхня охолола достатньо, щоб її можна було торкатися.

ВИБЕРІТЬ МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

Що б ви зазвичай не готували, будь то вечеря на двох, їжа тільки для себе або для великої кількості гостей - в асортименті AEG знайдеться варильна поверхня, яка ідеально вам підійде.

Ваш персональний су-шеф

На кожному етапі приготування страви необхідна точність,  щоб забезпечити бездоганні смакові якості. Скористайтеся гарантованою точністю сенсорних датчиків AEG з серією варильних поверхонь SenseCook. Варильна поверхня SenseFry® забезпечує стійкий нагрів, завдяки якому ваші стейки завжди будуть ідеальними. Варильна поверхня SenseBoil® підтримує повільне кипіння води, запобігаючи її виплескуванню.

ТОЧНІСТЬ НА ЧОЛІ

З поверхнею SensePro® всі ваші страви будуть виходити як в ресторані. Бездротовий термощуп визначає температуру всередині продукта. Варіть пасту, нагрівайте соуси, готуйте стейки будь-якого ступеня прожарювання і готуйте за технологією Sous Vide. Ваш персональний су-шеф гарантує стабільні результати ресторанного рівня.

Опануйте приготування страв до останнього градуса

Опановуйте приготування будь-якої страви з сенсорним датчиком SensePro®. Бездротовий термощуп визначає температуру всередині продукту і передає її до конфорки. З його допомогою можна навіть виміряти точну температуру води, що дає можливість готувати під вакуумом за технологією Sous Vide, що раніше було можливо тільки в духових шафах.

ДАТЧИК КИПІННЯ

Датчик кипіння контролює появу бульбашок і автоматично регулює температурний режим, щоб уповільнити кипіння. Рідина не будуть википати або вихлюпуватися на поверхню конфорки. Ця технологія покликана заощадити ваші час і енергію.

Обсмажуйте та сервіруйте на свій смак

Використовуйте розумну сенсорну панель управління індукційної варильної поверхні SenseFry® для вибору страв і режиму приготування. Сенсорна технологія рівномірно розподіляє нагрівання по поверхні посуду для досягнення кращих результатів. Вам більше не доведеться вгадувати, чи нагрілася сковорода до потрібної температури, і не буде потрібно регулювати налаштування в процесі приготування.