Деталі продукту

Доводьте кожен інгредієнт до ідеалу з варильною індукційною поверхнею 9000 SensePro®. Бездротовий термощуп вимірює внутрішню температуру страви та рідини, тому ви можете варити, смажити та навіть готувати під парою. Ваш особистий су-шеф.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84881FB

Готуйте як шеф-кухар. Точне приготування з термощупом

Готуйте кожну страву з бездротовим термощупом. Датчик визначає температуру з точністю до градуса та передає інформацію про налаштування температури варильній поверхні. Вимірювання та підтримання температури настільки точні, що ви можете навіть спостерігати за ними.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84881FB

Повнокольорове сенсорне керування розмовляє вашою мовою

Інтерфейс Full Color Touch Controls надає покрокові інструкції та оперативний реагує на ваші команди, що дозволяє готувати вам з більшою впевненістю. Він навіть вчить вас, як готувати під парою. Виведіть свої кулінарні можливості на новий рівень.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84881FB

Об'єднуйте 2 конфорки за допомогою функції Bridge

Функція Bridge об'єднує дві конфорки разом, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Маючи однакові налаштування температури та часу, пов'язані зони нагріву ідеально підходять для приготування званих обідів або страв на великі урочистості.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84881FB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Кожна варильна зона. З індивідуальним таймером

Коли конфорка використовується, до її таймера можна швидко та зручно отримати доступ через сенсорний дисплей. Жодного перемикання між меню або іншими зонами. А оскільки кожну страву можна точно розрахувати за часом, забезпечується повний контроль за процесом приготування.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Індукційна варильна панель - IAR64413FB
Індукційна варильна панель

Є важливіші справи, ніж стежити за закипанням води. Індукційна варильна поверхня 7000 SenseBoil® виявляє бульбашки, що піднімаються, і автоматично знижує температуру кипіння. Зосередьтеся на приготуванні смачних страв та вишуканого меню.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB
Індукційна варильна панель

З індукційною варильною поверхнею 6000 FlexiBridge® ви можете налаштувати власну зону приготування, комбінуючи та контролюючи до 4 сегментів. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також для спільного приготування великої кількості ...

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі