Деталі продукту

Доводьте кожен інгредієнт до ідеалу з варильною індукційною поверхнею 9000 SensePro®. Бездротовий термощуп вимірює внутрішню температуру страви та рідини, тому ви можете варити, смажити та навіть готувати під парою. Ваш особистий су-шеф.

Переваги

Готуйте як шеф-кухар. Точне приготування з термощупом

Готуйте кожну страву з бездротовим термощупом. Датчик визначає температуру з точністю до градуса та передає інформацію про налаштування температури варильній поверхні. Вимірювання та підтримання температури настільки точні, що ви можете навіть спостерігати за ними.

Повнокольорове сенсорне керування розмовляє вашою мовою

Інтерфейс Full Color Touch Controls надає покрокові інструкції та оперативний реагує на ваші команди, що дозволяє готувати вам з більшою впевненістю. Він навіть вчить вас, як готувати під парою. Виведіть свої кулінарні можливості на новий рівень.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84881FB

Об'єднуйте 2 конфорки за допомогою функції Bridge

Функція Bridge об'єднує дві конфорки разом, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Маючи однакові налаштування температури та часу, пов'язані зони нагріву ідеально підходять для приготування званих обідів або страв на великі урочистості.

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Кожна варильна зона. З індивідуальним таймером

Коли конфорка використовується, до її таймера можна швидко та зручно отримати доступ через сенсорний дисплей. Жодного перемикання між меню або іншими зонами. А оскільки кожну страву можна точно розрахувати за часом, забезпечується повний контроль за процесом приготування.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels