Теплова лампа AEG: функції та характеристики

Кухар вклав всю душу в страву, але, поки її принесли, все охололо і втратило свій вишуканий смак? Щоб така дрібниця не зіпсувала репутацію ресторану, важливо забезпечити постійний підігрів готової їжі. Лампа для підігріву страв ідеально впорається з цим завданням.

Компанія AEG — 130 років інновацій, досконалість форм і функціоналу, мікс інтелектуальних технологій і сучасного дизайну. Техніка, розроблена відповідно до вимог майбутнього, — комфорт і естетика в одному.

Теплова лампа AEG — це незамінна частина професійного кухонного обладнання для ліній роздач в закладах ресторанного господарства, універсальний інструмент для підтримки потрібної температури за допомогою інфрачервоного випромінювання, завдяки чому їжа прогрівається рівномірно, знезаражується і не пересихає.

Як правило, лампа для підігріву страв встановлюється прямо над місцем роздачі страв. Найчастіше температура коливається в межах 40–60°C. Інтервал між лампою і стравою можна відрегулювати за допомогою шнура, який гнеться. Також варто звернути увагу на потужність пристрою.

Якщо ви любите влаштовувати часті застілля вдома або балувати рідних різноманітністю кулінарних шедеврів, то не обов’язково бути власником ресторану або шеф-кухарем — теплова лампа AEG гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр і стане вашим цінним помічником на кухні. Водночас ергономічна форма забезпечить економне енергоспоживання.

Інфрачервона лампа нагріву їжі АЕГ: конструкція і методи використання

Теплова лампа AEG складається з:

 • нагрівального елементу;
 • плафона;
 • гнучкого шнура.

Прилад має низку функцій:

 1. Розігрів або підтримання страв у теплому вигляді (супи, хлібобулочні вироби).
 2. Підтримка страв у гарячому вигляді (риба, м’ясо, гарніри).
 3. Підтримка температури посуду для подачі.

Крім того, лампи для підігріву страв можуть розміщуватися в закладах із системою самообслуговування і для демонстрації готових страв.

Заміна нагрівального елементу не складе труднощів — механізм такий же, як і в лампах освітлення. Шнур не обов’язково купувати новий — часом його можна перепаяти.

Лампа для підігріву страв AEG: переваги моделі

 1. Гарантія відмінного смаку

  Інфрачервона система нагрівання мінімізує втрату вологи, зберігаючи соковитість текстури свіжоприготованих страв.

 2. Плануйте день, як вам зручно

  Тільки приготували вечерю, але потрібно відлучитися? Не проблема з інфрачервоною лампою нагрівання їжі АЕГ — страва залишиться теплою і не втратить насиченості смаку.

 3. Швидкий нагрів

  Теплову лампу AEG не потрібно вмикати заздалегідь — вона відразу буде готова до використання.

 4. Для професійного закладу і на кожну кухню

  Новомодний і стильний дизайн приладу відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.

 5. Функція розморожування

  Крім класичних методів використання, лампа для підігріву страв буде корисна і для розморожування продуктів.

Читати ще