Відкрийте для себе

Сушильні барабани

Так само лагідно, як і при сушінні природним способом

Налаштуйте сушіння в машині для кожної тканини з вашого гардеробу з нашими сушильними машинами серії 8000 з системою AbsoluteCare®. Вона утримує делікатний одяг розгорнутим та висушує його на низькій швидкості, тому ви можете бути впевнені, що навіть речі зі 100% шовку збережуть свою форму і ви дістанете їх з машини навіть з меншою кількістю складок, ніж при сушінні природним способом.

Серія 8000

Наші сушильні машини серії 8000 мають найбільшу місткість у лінійці AEG, легко вміщаючи до 9 кг білизни

Сушильна машина серії 8000 від AEG

Захисник вовняного светра

Не бійтеся сушити у сушильних барабанах серії 8000 навіть той одяг, про який ви ніколи не думали, — наприклад, найм'якіший вовняний светр. Наші сушильні барабани, що мають сертифікат Woolmark, постачаються з унікальною системою AbsoluteCare® — спеціальною програмою, яка точно керує рухом та температурою сушильної камери. Делікатне вовняні речі з позначкою на етикетці «лише ручне прання» сушаться в розгорнутому вигляді під час обертання барабану. Ваші светри зберігають форму та текстуру, відсутність усадки гарантується.

Освіження та укріплення

Підготуйте свій верхній одяг до будь-яких випробувань з системою AbsoluteCare® від AEG. Панує думка, що сушильні барабани — це катастрофа для дорогих, високотехнологічних тканин, але наш підхід абсолютно інший. Машини серії 8000 мають інноваційну програму для верхнього одягу з високоточним контролем часу та температури, що відновлює водовідштовхуючі властивості мембрани тканини верхнього одягу краще, ніж сушіння на відкритому повітрі, забезпечуючи функціональність, на яку ви можете покластися.

Знімок крупним планом барабану ProTex

Вбудований захист

Захист одягу — це не просто функція для нас. Він вбудований у конструкцію наших сушильних барабанів. Сушильні барабани AEG серії 6000 постачаються з барабаном ProTex, особлива конструкція якого покращує потік повітря до вашого одягу. Це гарантує, що ви дістанете їх з барабану з меншим перекрученням та складками. Вони зберігають якість щодня.

Наша серія сушильних барабанів

Сушіть з упевненістю навіть найделікатніші тканини завдяки новій серії приладів з догляду за білизною від AEG. Ми поєднали розуміння потреб споживачів та науки, щоб створити споживчий досвід, що виходить за межі простого очищення. Революційно новий спосіб догляду за одягом, що захищає волокна, кольори та структуру тканини.

Монтажний комплект AEG

Створіть додаткове місце

Безпечно встановіть сушильний барабан над пральною машиною без жодних кріплень і завдяки цьому монтажному комплекту отримайте вільне місце в кімнаті для прання. Комплект постачається з висувною полицею для легкого завантаження, розвантаження та складання щойно випраного та висушеного одягу.