Вбудовані витяжки AEG: свіже повітря на вашій кухні

Для створення комфортних умов вдома, а особливо на кухні, потрібна гарна вентиляція. Завдяки компактним розмірам вбудована витяжка AEG дозволяє використовувати максимум корисного простору, водночас ефективно очищає повітря від пари, кіптяви та жиру і не дає стороннім запахам поширюватися квартирою.

Під час проєктування кухні часто виникає проблема, як і де встановити витяжку так, щоб вона не займала багато місця і не вибивалася із загального стилю. Врізну витяжку на кухню «АЕГ» можна компактно розмістити в навісній кухонній шафці над плитою. Вбудований тип витяжок не тільки компактний, але й тихий, завдяки технології забору повітря по контуру.

Функціональність і технології AEG

Вбудовані витяжки AEG мають технологію Hob2Hood, яка синхронізує пристрій з варильною поверхнею. Під час увімкнення плити витяжні вентилятори запускаються автоматично і підбирають оптимальний режим потужності. За бажання таку витяжку можна перемкнути на ручний режим управління: вмикати та вимикати освітлення, а також змінювати режим і рівень потужності. Для більшої зручності прилад комплектують пультами дистанційного керування (ДК).

Для комфортної роботи з варильною поверхнею також потрібне додаткове освітлення. Тому вбудовані витяжки AEG комплектують довговічними й економними LED-лампами, які забезпечують яскраве і рівномірне світло.

Моделі вбудованих витяжок AEG

  • DGB1522S — найкомпактніша бюджетна модель зі спрощеним керуванням і трьома швидкісними режимами. Розміри пристрою ― 520 х 284 мм, а продуктивність ― 150-270 м³/год.
  • DGE5661HM — компактна вбудована витяжка 540 х 300 мм з гарною продуктивністю (300-580 м³/год і 700 м³/год в інтенсивному режимі), електронним управлінням і пультом дистанційного керування.
  • DGE5860HM — модель зі збільшеною областю забору повітря, електронним управлінням і пультом дистанційного керування. Розміри ― 770 х 300 мм, продуктивність ― 285-555 м³/год на трьох швидкісних режимах, 660 м³/год в інтенсивному режимі.
  • DGE5861HM — потужний варіант габаритами 770 х 300 мм. У витяжки є три режими. За звичайної швидкості роботи продуктивність коливається від 300 до 580 м³/год, під час інтенсивного режиму досягає 700 м³/год.

Вбудована витяжка AEG: виробники, якість і гарантія

Вбудовані витяжки AEG залежно від конкретної моделі виготовляють на заводах різних країн: Польщі, Італії або Туреччини. Компанія ретельно контролює якість всієї продукції.

Витяжки AEG оснащені потужними та надійними двигунами, для захисту яких встановлюють жирові фільтри. У вигляді додаткової опції можна встановити вугільний фільтр для рекуперації та відведення повітря. А для своєчасної заміни фільтрувальних елементів, вбудовані витяжки AEG забезпечили індикаторами забруднення жирових і вугільних фільтрів.

Щоб перевірити гарантію на придбану в нас вбудовану витяжку й отримати миттєву технічну підтримку, зареєструйте свій пристрій тут. Це також дозволить вам отримати доступ до інструкцій в електронному вигляді та купувати відповідні аксесуари для вашого приладу.

Читати ще