Витяжки для кухні AEG

Насолоджуйтесь приготуванням страв без кіптяви, диму та пари. Кухонна витяжка AEG позбавить від випарів і неприємних запахів, буде підтримувати свіжість повітря й затишну атмосферу на кухні. Автоматична активація, регулювання відведення повітря, тиха робота й економічність — далеко не весь перелік переваг техніки. Вибирайте свою ідеальну витяжку AEG і нехай ніщо не заважає вам готувати.

Більше

ПРОФЕСІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ У ВАС ВДОМА

Приготування якісної їжі - це основне заняття на кухні. Готуйте, обсмажуйте або смажте у фритюрі, навіть не торкаючись до витяжки за допомогою поверхні Hob2Hood. Вона автоматично активує витяжку і відрегулює відведення повітря.

Витяжка з HOB2HOOD

Витяжка з HOB2HOOD

  • Заощадлива, але потужна витяжка
  • Ефективний фільтр, який чудово всмоктує пару під час приготування
  • Вбудовані світлодіодні ліхтарі ідеально підходять для сучасного дому

ЗНАЙДІТЬ ПРАВИЛЬНУ ВИТЯЖКУ ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ

Потужні, але тихі витяжки AEG швидко і ефективно розподіляють пару, створюючи свіжу і гостинну атмосферу на вашій кухні. Завдяки дизайну, відзначеному нагородами, наші витяжки ідеально підходять для всіх кухонь.

Кухонні витяжки AEG: стиль, надійність і ефективність

Витяжка AEG допоможе створити комфортне середовище і для кулінарної творчості, і для затишних посиденьок кухні за обідом або вечерею. Під час вибору цього побутового приладу важливі не лише стиль, габарити кухні та розміри плити, але й тип їжі, яку ви найчастіше готуєте, рівень шуму, що створює пристрій, його економічність і потужність.

Різноманітність моделей витяжок AEG

AEG випускає витяжки різних типів:

  1. Купольні (наприклад, Skylight) — потужні та надійні витяжки, які швидко й ефективно очищають повітря. Залежно від виду встановлення можуть бути острівними (стельовими) та настінними. Острівні моделі — відмінне рішення для кухонь, де варильна поверхня знаходиться на стільниці посеред кухні — «острові».
  2. Вбудовувані (Discreet) — такі витяжки монтуються всередину навісної шафки над плитою, тому майже непомітні. Ідеальний вибір для тих, хто не хоче порушувати гармонію та стиль кухонного інтер'єру.
  3. Пласкі висувні витяжки AEG — моделі, які завдяки складній конструкції допомагають використовувати обмежений простір кухні найбільш раціонально.
  4. Витяжка, вбудована в індукційну панель ComboHob 2в1 від AEG, для якої не потрібно виділяти додаткове місце на кухні.

Залежно від особливостей системи циркуляції повітря можна вибрати:

  • витяжку «АЕГ» екстракційного типу, яка відводить забруднене повітря через отвір для зовнішньої вентиляції;
  • рециркуляційну витяжку, яка очищає повітря за допомогою фільтрів і повертає назад на кухню.

Тиша та затишок

Щоб знаходитися на кухні було комфортно, важливе не тільки свіже повітря, але й відсутність сильного шуму під час роботи побутової техніки. Витяжки AEG працюють досить тихо: залежно від потужності, конструкції та інших характеристик моделі рівень шуму варіюється від 40 до 70 дБ. Для порівняння: 40 дБ за гучністю прирівнюється приблизно до шепоту, а 60-70 дБ — до звичайної розмови.

Якщо ви шукаєте тиху витяжку, придивіться до моделей AEG з функцією SilentTech. Вона допоможе створити ідеальну атмосферу та готувати улюблені страви в тиші.

Унікальні інновації бренду AEG

Зосередьтеся на приготуванні страв, а про чистоту та свіжість повітря на кухні подбає автоматична витяжка AEG. Завдяки функції Hob2Hood витяжка миттєво реагує на найменше шипіння або шкварчання на плиті й автоматично запускає вентилятор відведення повітря, усуваючи пар і дим за першої появи. Крім того, функція за потреби автоматично регулює швидкість витяжного вентилятора й інтенсивність роботи. За бажанням ви можете переводити витяжку в ручний режим керування і налаштовувати її роботу самостійно.

Кухонні витяжки AEG випускають в основному в Німеччині, Польщі, Італії, Туреччині. Та незалежно від виробника якість техніки Electrolux і AEG залишається незмінно високою.

Читати ще