Сушильні машини

Подбайте про свій гардероб: виберіть відповідну сушильну машину AEG. Пристрій сушить великі та маленькі партії речей однаково ефективно і не пошкоджує волокна делікатних тканин, наприклад шовку й вовни.

Сушильна машина AEG ефективно висушить і великі, і маленькі партії речей. Завдяки пристрою можна забути про мотузки, незручні сушарки та розвішування одягу по всьому будинку. Побутова техніка ідеально доповнить пральну машинку та подбає про шовк, вовну й інші делікатні матеріали. Місткий барабан дозволяє сушити навіть об'ємні речі, включно з постільною білизною, ковдрами і пуховиками.

Переваги барабанних сушарок для одягу «АЕГ»

  1. Енергоефективність. Усі моделі належать до класів А ++ або А +++. Сушильні автомати з тепловою помпою споживають менше електроенергії, ніж конденсаційні агрегати. Модернізована технологія сушки економить до 50% ресурсу.
  2. Місткість. У машинку для сушки білизни AEG поміщається до 8 кг одягу. Розміри техніки: висота ― 85 см, ширина ― 59,6 см, глибина ― 63,8 см. Окремі пристрої зручно розміщувати поряд із пральною машинкою.
  3. Простота в управлінні. У сушарці є автоматичні програми, які легко налаштовувати на великому LCD-дисплеї з інтуїтивно зрозумілим регулюванням.

Характеристики сушильних машин з тепловою помпою AEG

Побутова техніка відрізняється поліпшеною системою подачі повітря, у порівнянні з іншими агрегатами з тепловою помпою. Цикли стали коротшими, а догляд за речами ― кращим. Сушка закінчується в той момент, коли залишкова вологість відповідає заданим параметрам.

Основні функції сушарок:

  1. ProSense® і Heat Pump. Сушильний автомат обладнаний датчиками вологості. Під час циклу апарат автоматично коригує тривалість і енерговитрати на сушку, підлаштовуючись під кожне завантаження.
  2. AbsoluteCare®. Система регулює рух барабана і температуру. Для кожного матеріалу встановлюється відповідна програма. В результаті одяг повністю висушується, не деформується і не втрачає привабливого зовнішнього вигляду. З такою технологією не страшні навіть часті сушіння.
  3. SensiDry. Низькотемпературний цикл барабанної сушарки для одягу «АЕГ» видаляє вологу з одягу без збільшення часу. Тканини не перегріваються і сохнуть за комфортної для них температури. Завдяки цьому волокна матеріалів не пошкоджуються, довше зберігають первісну текстуру і форму.
  4. ÖKOFlow. Високопродуктивний фільтр ефективно висушує кожне завантаження. За необхідності пристрій можна вийняти та почистити.
  5. My AEG Care. Керуйте сушильною машиною через мобільний додаток. Контролюйте запуск, процес сушіння та отримуйте повідомлення про закінчення циклу. Якщо не знаєте, яку програму підібрати, скористайтеся опцією Care Advisor. Додаток порадить оптимальний режим, щоб знизити ризик усадки, уникнути деформації та зміни кольору.
  6. 3DScan. Сенсорні датчики визначають вологість і протягом циклу коригують час сушки для досягнення гарних результатів. Технологія підходить навіть для багатошарових і щільних тканин. Пуховики зберігають первинний зовнішній вигляд, а їх теплозахист збільшується на 30% у порівнянні із сушкою на повітрі.
  7. MixXL. Принцип дії програми ― одночасна сушка виробів з різних матеріалів. Наприклад, завантажте в машинку для сушки білизни AEG бавовняні та синтетичні речі. Побутова техніка відпарить одяг, зменшивши кількість складок на тканинах до 30%. Одягати речі можна навіть без прасування.

Сушильна машина AEG ― сучасна і багатофункціональна побутова техніка, яка ефективно і безпечно висушить будь-який предмет гардероба. Не витрачайте час на розвішування мокрих речей, а надягайте сухий одяг відразу після завершення циклу.

Читати ще