Підігрівачі посуду

Подавайте страви на теплих тарілках, як у висококласному ресторані, та зберігайте їжу гарячою без втрати смаку завдяки підігрівачу посуду AEG.

Із шафою для підігріву посуду тарілки будуть теплими, як у ресторані. Це відмінне доповнення до духовки AEG. Пристрій не тільки розігріває посуд, але і зберігає страви теплими аж до подачі на стіл. Виведіть домашню кухню на професійний рівень завдяки підігріву для тарілок «АЕГ».

Навіщо потрібна шафа для підігріву посуду?

Сервіровка страв ― ціле мистецтво, в якому важлива кожна деталь. Після приготування продукти стають чутливими до температурних перепадів і під час остигання змінюють смак. Якщо викладати страву на холодну тарілку, вона охолоне швидше, ніж її встигнуть спробувати гості. Саме тому в дорогих ресторанах встановлені підігрівачі посуду AEG, щоб їжа зберігала максимум смаку.

Аналогічна ситуація відбувається і вдома. Ви викладаєте свіжоприготовану яєчню або смажене м'ясо на холодні тарілки, не дозволяючи смаковій палітрі страв розкритися повною мірою. Пристрій виручить, якщо чекаєте гостей. З підігрівом для тарілок «АЕГ» страви вийдуть, немов їх щойно дістали з духовки.

Переваги підігрівачів посуду AEG

Побутова техніка «АЕГ» відрізняється надійністю, зносостійкістю і тривалим терміном служби. Всі моделі мають наступні характеристики.

  1. Широкий функціонал. Підігрівач посуду можна використовувати і не за безпосереднім призначенням. Наприклад, розморожувати або підігрівати продукти зі збереженням аромату і смаку. Інший варіант ― приготування опари. Якщо потрібні ідеальні умови для підняття тіста, поставте його в шафу для підігріву посуду. Домашній хліб, булочки та пироги вийдуть не гірше, ніж у професійній пекарні.
  2. Практичність. У підігрівача посуду AEG місткі висувні ящики. За максимального завантаження в них поміститься комплект на шість персон. Усередині пристрою розташована протиковзна підставка, щоб тарілки і блюдця залишалися на своїх місцях.
  3. Розігрів. Потужний вентилятор забезпечує рівномірний нагрів посуду. В ящику підтримується постійна температура. Він витримує режими від 30 до 80 градусів.
  4. Дизайн. Побутову техніку легко вбудувати в кухонний гарнітур або в нішу під духовою шафою AEG, адже вона займає мало простору. Відтінки пристроїв ― чорний і нержавіюча сталь. Завдяки стильному і лаконічному дизайну моделі зайняли перші місця на міжнародних конкурсах IF Design Award і Red Dot.
  5. Якість. Шафа для підігріву посуду виготовлена з нержавіючої сталі. Корпус оброблений покриттям Anti FingerPrint, тому на ньому не залишаються відбитки пальців.

Шафа для підігріву посуду AEG стане родзинкою на кухні й розширить горизонти кулінарних можливостей. Подавайте страви на теплих тарілках, розігрівайте, розморожуйте їжу, готуйте опару і насолоджуйтеся відмінним результатом. Стильна і сучасна побутова техніка гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.

Читати ще