Відкрийте для себе

Парові духові шафи

Food cooked with AEG Steam Ovens

Чому слід обрати парову духову шафу?

Парова духова шафа робить усе, що й ваша звичайна духовка, але при цьому допомагає вивести вашу кулінарну майстерність на новий рівень. Ваша звичайна духова шафа оточує страву сухим теплом. Парові духові шафи додають у цей процес пару. Додаткова вологість покращує аромат, текстуру та колір, зберігаючи при цьому хрусткість, — завдяки чому кожна страва перетворюється на шедевр. Але спробуйте самі...

Майстерно опануйте способи приготування

Готування при низькій температурі — це ваша таємна зброя при створенні апетитних страв. Провідний шеф-кухар та експерт Tasteology Каталіна Велес пояснює, що коли ви готуєте при низьких температурах, пара та нагрівання поєднуються для повільного приготування продуктів. Це забезпечує збереження смаку, необхідної вологи та користі продуктів. Тому ви зможете насолоджуватися стравами, що тануть у роті.

Наука в основі кращої випічки

Гарна випічка — це поєднання мистецтва та науки. Додавання пари так само необхідне для створення шедевра, як кожен рух вашого пензлика для тіста. Усього одним натискання кнопки наша духова шафа Multifunction з функцією SteamBake додасть ідеальну кількість пари до вашої випічки. Це сприяє вищому та швидшому її підніманню та утворенню хрусткішої скоринки.

Рецепти приготування з парою

Пара — легка у користуванні таємна зброя на кухні. Ці рецепти допоможуть створити вражаючі страви, які забезпечать насолоду завдяки новим вимірам смаку та текстури. Випікайте ідеальні рулетики або дозвольте шоколадному фондану з м'якою серединкою піднятися на новий рівень. Відкрийте для себе можливості пари.

Три кроки до кращої випічки зі SteamBake

 • Додавання води в парову духову шафу Multifunction PlusSteam
  1
  Крок 1

  Налийте 100 мл води в камеру в нижній частині духової шафи.

 • Кнопка пари на паровій духовій шафі Multifunction PlusSteam
  2
  Крок 2

  Виберіть програму SteamBake та натисніть кнопку Steam.

 • Випікання в паровій духовій шафі Multifunction PlusSteam
  3
  Крок 3

  Попередньо прогрійте шафу протягом 5 хвилин і можете починати випікати свій шедевр. Насолоджуйтеся!

Додайте пари до лосося

Звільніть лосося від сотейника. Вибирайте пару. При приготуванні лосося в духовій шафі SteamBoost, лагідний процес готування зберігає його неймовірно ніжним та запобігає висиханню. Результати помітні миттєво. Пара допомагає зберегти природний колір ваших продуктів. Зі свіжим відтінком апельсина він має такий самий гарний вигляд, як і смак.

Чому краще готувати методом «sous vide»?

У наших духових шафах SteamPro з функцією «sous vide» ви зможете досягти результатів, які неможливо отримати в звичайних духових шафах. Вакуумні герметичні пакети уповільнюють окислення, зберігаючи смак. Температура підтримується з точністю до половини градуса. Така точність забезпечує ніжний смак та результати, які можна відтворювати щоразу. Можливо, «sous vide» є дещо складним методом, але AEG робить його використання простим.

Робить хліб надзвичайно пухким та легким з хрусткою скоринкою. Гарна випічка — це поєднання мистецтва та науки. Додавання пари так само необхідне для створення шедевра, як кожен рух вашого пензлика для тіста. Ця духовка — мрія пекаря. 

Отримайте всі ті ж самі можливості як і з SteamCrisp®, готуйте ніжну та м'яку рибу, каші та овочі, які забезпечать небачений досі вибух смаку.

Наші найсучасніші духові шафи, що знаходяться на вершині лінійки, можуть зробити все, що й їхні попередники, і навіть більше. Додайте неймовірну технологію приготування «sous vide» до свого репертуару, аби створити беззаперечно ідеальні м'ясні, рибні та овочеві страви.

Більше переваг парових духових шаф

Пара покращує кожну страву

Що б ви не захотіли приготувати, існує парова програма, яка підніме вашу страву на новий рівень. Низький рівень пари допомагає готувати печеню та випічку, що тане у роті. Середній рівень пари може оновити будь-які страви що залишилися, аби вони смакували ніби щойно приготовлені. А повна пара забезпечить швидше, смачніше та здоровіше приготування риби, овочів та круп, таких як рис та кус-кус.

Рівномірно пропечений шоколадний торт

Більше жодних припущень

Духові шафи SteamPro мають все, що потрібно для незмінно смачних страв. Датчик вологості контролює точні рівні вологості під час приготування. А тепло завжди розподіляється рівномірно завдяки системі повітряного потоку ThermiC°. Тому незалежно від того, чи готуєте ви з використанням тепла, чи з використанням пари, ви завжди отримаєте неперевершені страви.

Чистота всередині парової духової шафи AEG

Просте готування, просте очищення

Наші духові шафі роблять готування з використанням пари простим. А коли ви закінчили готувати, вони так само роблять простим очищення. Програми парового чищення допомагають видалити стійкі забруднення. А піролітичне очищення перетворює залишки їжі на попіл, який можна просто витерти губкою. Тому ви можете зосередитися на створенні чудових страв, не хвилюючись про те, як все прибрати потім.

Протипригарне деко для випікання MaxiKlasse

Випікайте як професіонал

Спекти досконалі тістечка з листкового тіста та домашній хліб легко з найкращими аксесуарами для парових духових шаф. Деко для випікання MaxiKlasse з перфорованою основою забезпечує рівномірний розподіл тепла. А велика протипригарна поверхня ідеально підходить для випікання виробів будь-якого розміру. Тому ви зможете насолоджуватися золотавими, хрусткими багетами, що не відрізняються від тих випечених у пекарні.