ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

AEG це надійні та потужні газові варильні панелі, стильні електричні панелі з керамічним покриттям, яке легко мити, індукційні панелі, що поєднують безпеку, легкість очищення і точність регулювання температури. Виберіть сучасну та функціональну варильну поверхню AEG для своєї кухні, щоб готувати швидше, простіше й із задоволенням.

Більше

Варильна поверхня — компактний варіант плити, який складається з тонкої, міцної підкладки та конфорок. Пристрої бренду AEG виглядають стильно, по-простому та гармонійно вбудовуються в кухонний гарнітур. Багатофункціональні плити оснащені потужними конфорками, тому готують страви на 20% швидше. Вбудовані варильні панелі AEG допоможуть створити будь-який кулінарний шедевр.

Переваги вбудованих плит «АЕГ»

 1. Висока якість. Панельні пристрої німецького бренду належать до преміального сегмента. Для виготовлення плит використовують міцні матеріали, стійкі до високих температур і механічних пошкоджень.
 2. Hob2Hood. Технологія, яка синхронізує роботу вбудованої плити та витяжки. Щойно на панелі щось починає випаровуватися або підгорати, запускається витяжка. Водночас пристрій автоматично регулює потужність всмоктування залежно від інтенсивності приготування їжі.
 3. Блокування плити. Корисна функція, якщо в будинку є діти. Оберіть у налаштуваннях час, після якого вбудована панель AEG вимкнеться самостійно. Також блокування спрацює, якщо на плиту випадково проллється вода або температура пристрою перевищить норму.
 4. Таймер. Оберіть час приготування для кожної конфорки та займайтеся особистими справами. Можна виставити два режими: звуковий сигнал після відведеного часу або остаточне вимкнення плити/конфорок.
 5. Ергономічний дизайн. Врізні панелі потребують мало місця і поєднуються з будь-якими предметами інтер’єру та побутовою технікою. Відтінки варильної поверхні: чорний, темно-сірий, нержавка сталь.

Види вбудованих варильних панелей AEG

Індукційні пристрої дозволяють легко регулювати температуру. Газові плити — синонім надійності та спокою. Керамічні електричні панелі легко доглядати. А комбіновані та змішані плити поєднують відразу кілька типів конфорок, наприклад, газові й індукційні.

Розглянемо докладніше різні типи варильних панелей «АЕГ» і їх особливості.

 1. Індукційна варильна панель

  Плита із сенсорним управлінням та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Глянцеве скло чудово підходить для кухні та поєднується зі стільницями з різних матеріалів. Технологія самостійно визначає розмір посуду, тому можна ставити каструлі та сковорідки в будь-яке місце, а не тільки на конфорки. Індукційна плита нагріває тільки дно посуду, варильна поверхня водночас залишається прохолодною.

 2. Газова варильна поверхня

  Плита з традиційними чавунними газовими конфорками. Пальників може бути чотири або п’ять, з подвійним і потрійним колом полум’я. Усе залежить від моделі. Завдяки швидкісним пальникам страви готуються на 20% швидше. Керуйте вбудованою плитою «АЕГ» за допомогою панелі з рухливими ручками. Конфорки обладнані цілісними розсікачами полум’я. Їх можна легко зняти та помити навіть у посудомийній машині.

 3. Електрична варильна панель

  Поверхня електроплити виготовлена ​​зі склокераміки, яку легко тримати чистою. Кількість конфорок — чотири, панель керування — сенсорна з підсвічуванням. Отримати доступ до налаштувань можна одним дотиком. Таймер знижує витрати на електроенергію, оскільки в останні хвилини приготування використовується залишкове тепло.

 4. Комбінована варильна поверхня

  Вбудована індукційна плита з попередньо встановленою компактною витяжкою в корпусі. Розташовуйте гібридний пристрій у будь-якому місці на кухні, оскільки він потребує мало місця. Крім того, за варильною поверхнею легко доглядати: достатньо протирати після кожного використання. Сітку з витяжки легко витягнути, щоб почистити.

 5. Варильна панель змішаного типу

  Вибирайте самостійно: готувати на газу або з індукційним нагріванням. На плиті розташовані дві газові та дві індукційні конфорки, які працюють одночасно. Керування сенсорне, з підсвічуванням. Варильна панель подбає про збереження тепла завдяки функції «Вимкнув та йди». Якщо бажаєте продовжити куховарити, виберіть опцію «Бустер» і за кілька секунд нагрійте плиту до потрібної температури.

Вибирайте варильну поверхню, враховуючи характеристики пристроїв. Моделі практичні, функціональні та за умови доцільного використання слугуватимуть багато років. Завдяки сучасному дизайну вбудовані плити «АЕГ» гармонійно поєднаються з будь-яким інтер’єром.

Читати ще