Мікрохвильові печі

Розігрівати та розморожувати продукти швидко і зручно у мікрохвильовій печі AEG. А щоб готувати у НВЧ нові страви із хрусткою скоринкою, вибирайте моделі з функцією грилю.

Мікрохвильовка — незамінна помічниця на кухні. У ній можна і розігріти вчорашню вечерю, і розморозити продукти, і приготувати нову страву. НВЧ AEG обладнані грилем, тому простір для кулінарних експериментів необмежений. За функціоналом пристрій майже не відстає від духової шафи. Як вбудовані, так і самостійні, моделі не займають багато місця і помістяться на кухні будь-якого розміру.

Характерні особливості мікрохвильовок AEG

 1. Якість. Продукція німецького бренду надійна і довговічна. Корпус і внутрішня камера зроблені з нержавіючої або емальованої сталі, а дверцята — з міцного жароміцного скла.
 2. Дизайн. Мікрохвильові печі AEG мають класичний стиль. Універсальний колір пасуватиме до будь-якого інтер'єру: чорний, білий, нержавіюча сталь, а також комбіновані варіанти. Корпус покритий захистом від відбитків пальців, тому техніка не буде виглядати неохайно.
 3. Автоматизм. У мікрохвильовки є вбудовані програми приготування і розморожування. Піч самостійно визначить вагу продуктів і підбере оптимальний режим.
 4. Безпека. Функція «Захист від дітей» блокує панель керування, якщо малюк буде натискати на всі кнопки одночасно або випадково запустить порожню мікрохвильовку.
 5. РК-дисплей. Екран на НВЧ AEG чітко проглядається під будь-яким кутом, а шрифт яскравий і великий. Не доведеться мружитися і напружувати очі, щоб стежити за ходом приготування. Коли мікрохвильовка не працює, на дисплеї відбивається поточний час. Зручна функція, якщо на кухні немає годинника.
 6. Система сповіщення. Завдяки таймеру і гучному звуковому сигналу пропустити завершення програми неможливо.

Моделі мікрохвильових печей AEG

Вибір печі залежить від цілей використання і кількості членів сім'ї. Якщо потрібні тільки базові функції (розігрів, розморожування, приготування), знадобиться модель на 13-19 л. Для сім'ї з трьох-чотирьох осіб оптимальний варіант — мікрохвильовка з грилем на 20-25 л. Пристрої об'ємом від 26 л — для великих і гостинних родин, щоб розігрівати/готувати кілька порцій одночасно. Розглянемо докладніше лінійки побутової техніки AEG.

 • Мікрохвильовки без грилю

  Мікрохвильова піч AEG дає можливість розморожувати, готувати і підігрівати їжу. Місткі моделі легко вбудовуються в меблі, прості в експлуатації та догляді. Вентиляційна система подбає про подачу повітря, тому НВЧ можна розташовувати в будь-якому місці.

  Автоматичні програми допоможуть досягти ідеальних кулінарних результатів. Наприклад, для розморожування виберіть відповідну категорію їжі та вагу. Мікрохвильовка самостійно розрахує час, потужність і запустить програму. У результаті ви отримаєте розморожені продукти зі збереженням смаку і текстури.

  Також можна налаштувати індивідуальні функції та отримати до них швидкий доступ одним доторком. На цифровому РК-дисплеї зручно стежити за ходом приготування і виставляти параметри. Панель керування — сенсорна або кнопкова залежно від моделі.

 • Мікрохвильові печі з грилем

  НВЧ AEG з грилем розширює можливості мікрохвильових печей і дає можливість готувати ще більше смачних і корисних страв. Пристрій обладнаний сучасною системою вентиляції, яка забезпечує рівномірну циркуляцію повітря. Є самостійні моделі й ті, які вбудовуються в кухонний гарнітур. У побутової техніки три режими роботи: мікрохвилі, гриль, мікрохвилі та гриль.

  Цифровий дисплей дає можливість стежити за ходом приготування й обирати налаштування. Панель керування — сенсорна або кнопкова. Завдяки інтуїтивно простому інтерфейсу за кілька натискань можна виставити відповідні параметри. Також у мікрохвильовці передбачені автоматичні програми для різних категорій страв, щоб овочі, м'ясо, риба зберігали корисні властивості та смакові якості. У комплект входить поличка для грилю.

У мікрохвильових печах поєднуються сучасні технології та ергономічний дизайн. Конструкцію можна вбудувати над духовою піччю й одночасно запікати кілька страв. З побутовою технікою AEG щоденне приготування перетвориться на задоволення.

Читати ще