Відкрийте для себе

Витяжки

Приготування їжі на індукційній варильній поверхні AEG у той час, як витяжка AEG витягує надмірну пару

Ледь помітна або виразна. Вибирати вам.

Усі наші кухонні витяжки швидко видаляють пару і випаровування з кухні. Але на цьому їхня подібність закінчується. Виберіть витяжку, яка ідеально доповнить ваш смак — зробіть виразну заявку з дизайном Décor, як наприклад наша витяжка Skylight (на фото), або непомітно інтегруйте модель Discreet у вашу кухню.

Створіть ідеальну атмосферу у вашій кухні

Створіть ідеальну атмосферу

Приправи. Смак. Майстерність. Аромат. Приготування їжі — це насолода. Створіть ідеальну атмосферу для приготування страв з SilentTech — тихішим способом готування. Світлодіодна підсвітка забезпечить вашому робочому місцю зігріваюче світло, у той час як функція «Breeze» безшумно очистить повітря після закінчення готування для створення приємнішої атмосфери.

Свіжіша кухня, «вільні руки»

Коли ви зайняті готуванням кулінарного шедевру, наші витяжки з системою «вільні руки» працюють інтуїтивно, аби підтримувати чистоту і свіжість у кухні. Функція Hob2Hood реагує на шипіння кожного соусу, автоматично вмикаючи вентилятор та налаштовуючи його відповідно до страви, що готується. Потужний двигун усуває пару так само швидко, як вона з'являється.

Сковорода, в якій готуються морепродукти

Ефективність, на яку ви можете покластися

Насолоджуйтеся чистим, свіжим повітрям відразу після закінчення готування завдяки потужним витяжкам. Розумна фільтрація означає, що жир не накопичуватиметься в механізмі, що спрощує очищення, а неприємні запахи будуть легко усунені. Вся справа у деталях, день за днем.

Ця витяжка оснащена корисною функцією «Hob2Hood», яка автоматично керує увімкненням витяжки та освітленням. Дозвольте технології «Hob2Hood» керувати вентилятором та зосередьтеся на основних моментах приготування ідеальної страви. Але, якщо ви все ж таки хочете регулювати швидкість вентилятора самостійно, роботою витяжки також можна керувати вручну.

Завдяки прямокутній формі ця вертикальна витяжка додасть стильного вигляду та атмосфери вашій кухні. На додаток до вражаючого дизайну, ця витяжка оснащена потужною та ефективною технологією очищення повітря, забезпечуючи чистоту повітря навіть у великих кухнях.

Ця витяжка, що має відмінний дизайн та працює від двигуна з низьким енергоспоживанням, встановлюється на стіну та ефективно усуває запахи в кухні, додаючи стильного вигляду та атмосфери кухонному простору.

Лосось, що готується на індукційній варильній поверхні в той час, як надмірна пара витягується витяжкою
Найширший вибір

Завдяки широкому вибору знайти саме ваше поєднання Hob2Hood легко.

Стильна кухонна витяжка AEG

Ваша кухня, ваш стиль

Насолоджуйтеся легким витягненням Hob2Hood у стилі, який подобається вам. У AEG найширший вибір у сегменті ринку, який представляє цю технологію. Завдяки найширшому асортименту взаємопов'язаних варильних поверхонь та витяжок ви зможете знайти ідеальне поєднання стилю та функції, який підійде вашій кухні. І все це без зниження продуктивності.

Нижня частина витяжки AEG, де встановлений фільтр витяжки.

Свіжість цілий рік

Насолоджуйтеся чистим свіжим повітрям у кухні з витяжкою з перемиканням режимів від AEG . Тепер можна без зусиль перемикати режими витягнення та рециркуляції одним натисканням кнопки, незалежно від погоди. Влітку ви можете видалити вологе повітря з дому. А взимку увімкнути рециркуляцію, аби зберегти тепле повітря всередині приміщення та знизити витрати на опалення.

AEG ComboHob, що витягує пару з двох сковорідок на варильній поверхні

Свобода в дизайні кухні

З новою ComboHob від AEG ви можете створювати дизайн своєї кухні так, як забажаєте. Ця індукційна поверхня не потребує звичайної витяжки, що висить зверху. Витяжка вже вбудована у варильну поверхню. Нарешті ви можете по-справжньому створювати такий дизайн своєї кухні, яким ви хочете його бачити.

Фільтри витяжок AEG

Фільтри для кухонних витяжок

Аби забезпечити свіжість цілий рік, слід належним чином обслуговувати фільтри. Жирові фільтри вловлюють часточки їжі, залишаючи повітря та поверхні чистими. У той час як вугільні фільтри поглинають і видаляють запахи. Деякі витяжки оснащені постійними фільтрами, які можна мити та використовувати повторно, тоді як на інших встановлені одноразові фільтри. Незалежно від того, яку витяжку вибрали ви, обов'язково регулярно очищуйте або замінюйте фільтри.