Аксесуари для приготування їжі

Перетворіть гарні страви на неперевершені з посудом та аксесуарами від AEG. Відкрийте для себе все — від сковорідок і каструль, схвалених шеф-кухарями, до пакетів sous vide і безлічі інших аксесуарів. 

11 з 11
Аксесуари для приготування їжі
11 з 11
11 з 11

 • No Brand - Засіб чищення мікрохвильової печі - M3OCS200
  Oven and Micro Care Spray - Oven and Microwave cleaner (Recommended by Electrolux, AEG, Zanussi)

  Наш некорозійний спрей видаляє найскладніші забруднення і жир з кухонних приладів. Завдяки йому легко зберігати чистоту духовок, мікрохвильових печей та грилів. Його формула ефективно діє на забруднення та лагідна до поверхонь, завдяки чому прилади довше ви...

 • AEG - Набір для догляду за вітрокерамічною поверхнею - A6IK4101
  Набір для догляду за вітрокерамічною поверхнею

  Повний набір для очищення склокерамічних та індукційних варильних поверхонь: 2 пляшки засобу для видалення забруднень, 1 скребок для видалення глибоких забруднень без пошкодження поверхні, 1 серветка, яку можна прати.

 • AEG - Каструля кассероль - A9ALSA11
  Каструля кассероль

  Це універсальна каструля об'ємом 3 л з двома ручками. Маркування всередині для вимірювання об'єму. Оптимізовано для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духових шафах до 250ºC.

 • AEG - Ківш 1.7 л - A9ALSA21
  Ківш 1.7 л

  Ця невелика каструля ідеально підходить для приготування вершкових соусів, підлив, варіння овочів. Оптимізовано для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духових шафах до 250ºC.

 • AEG - Форма для смаження - A9KLLC0
  Форма для смаження

  Використовуйте Roasting Pot для приготування будь-яких страв. ЇЇ також можна використовувати у духовій шафі. Зберігайте усі насичені смаки всередині Roasting Pot, аби щоразу отримувати соковиту та ніжну страву.

 • AEG - Гриль Теппаньякі - A9KL1
  Гриль Теппаньякі

  Створюйте азійські страви з Teppanyaki Grill Plate. Курка з часником, глазурована у сої яловичина з перцем чілі або королівські креветки. Баланс текстури та тонкого смаку. Вивільніть аромати Далекого Сходу коли забажаєте.

 • AEG - Каструля кассероль - A9ALLC01
  Каструля кассероль

  Низький сотейник це універсальний посуд. Подвійні ручки дозволяють легко його підіймати. Оптимізовано для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духовій шафі.

 • AEG - Сковорідка - A9ALFP01
  Сковорідка

  Приготуйте соковитий стейк і ніжну рибу на цій сковорідці. Розроблена для послідовного видалення вологи. Оптимізована для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духовій шафі.

 • AEG - Сотейник - A9ALSA01
  Сотейник

  Універсальна каструля місткістю 3 літри з прямими стінками. Всередині має позначки об'єму для вимірювання. Оптимізована для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духовій шафі.

 • AEG - Гриль Планча - A9HL33
  Гриль Планча

  Перетворіть варильну поверхню на барбекю та отримайте ідеальний смак страв, приготованих на грилі з Plancha Grill. Ідеальні стейки, хрустка спаржа та соковиті морські гребінці зі скоринкою — завжди, коли забажаєте.