Купольні витяжки AEG: стиль і потужність

Виберіть відповідну за потужністю купольну витяжку AEG та насолоджуйтеся свіжим повітрям і чистотою на кухні. Адже якісні вентиляційні прилади не тільки усувають неприємні запахи, але і втягують пар і дрібні краплі жиру, які під час інтенсивного смаження розлітаються в усі боки та покривають сусідні поверхні липким нальотом.

Особливості дизайну

Куполоподібні витяжки «АЕГ» виглядають сучасно і стильно. Такі моделі потужні та надійні, тому швидко й ефективно очищають повітря. Скляна сенсорна панель керування не тільки проста і зручна, але й додає дизайну витяжки особливої витонченості та сучасного вигляду.

Залежно від виду встановлення витяжки можуть бути острівними (стельовими) і настінними.

  1. Острівні купольні витяжки AEG монтуються безпосередньо до стелі. Це відмінне рішення для кухонь, де варильна поверхня знаходиться на стільниці посеред кухні, на так званому «острові».
  2. Настінні витяжки для кухні AEG підійдуть для встановлення над класичною плитою або варильною поверхнею, яка вбудована у звичайний кухонний гарнітур.

Технології в купольних витяжках AEG

Сучасні моделі куполоподібних витяжок «АЕГ» оснащені технологією Hob2Hood, яка синхронізує пристрій з варильною поверхнею. Після ввімкнення варильної поверхні купольна витяжка запускається автоматично, а також підбирає потрібний режим потужності відповідно до кількості страв на плиті та інтенсивності готування.

Економний двигун досить потужний, щоб ефективно усувати запахи та кіптяву, але водночас тихий. Тому шум від витяжних вентиляторів не заважатиме вам готувати або розмовляти із сім'єю за вечерею. Та будьте уважні: щоб зменшити шум від роботи витяжки, важливо її правильно встановити, мінімізувати кількість згинів і поперечних перерізів повітропроводу, а також використовувати шумоізоляційні матеріали.

Вбудовані у витяжку довговічні LED-лампи освітлюють варильну поверхню яскраво і рівномірно. Особлива технологія рекуперації та відведення повітря через вугільний фільтр дозволяє організовувати приплив свіжого повітря без тепловтрат.

Виробники, якість і гарантія

Куполоподібні витяжки «АЕГ» виготовляють на заводах Італії, Польщі та Туреччини. Незалежно від країни збірки, всі пристрої відповідають найвищим стандартам якості бренду. Для виготовлення корпусу і жирових фільтрів використовують нержавіючу сталь. Це міцний матеріал, який не піддається корозії. Індикатори забруднення фільтрувальних елементів вчасно сповістять про потребу заміни або очищення фільтрів.

На купольні витяжки AEG поширюється офіційна гарантія. Щоб перевірити її стан, зареєструйте свій пристрій тут. Крім того, реєстрація дає можливість знайти електронні інструкції до приладу, отримати миттєву технічну підтримку та підібрати відповідний аксесуар для вашого приладу.

Читати ще