Поради з вибору

Знайдіть ідеальну для вас кухонну витяжку

Приготування їжі на індукційній варильній поверхні AEG у той час, як витяжка AEG витягує надмірну пару

Ледь помітна або виразна. Вибирати вам.

Усі наші кухонні витяжки швидко видаляють пару і випаровування з кухні. Але на цьому їхня подібність закінчується. Виберіть витяжку, яка ідеально доповнить ваш смак — зробіть виразну заявку з дизайном Décor, як наприклад наша витяжка Skylight (на фото), або непомітно інтегруйте модель Discreet у вашу кухню.

Створіть ідеальну атмосферу у вашій кухні

Створіть ідеальну атмосферу

Приправи. Смак. Майстерність. Аромат. Приготування їжі — це насолода. Створіть ідеальну атмосферу для приготування страв з SilentTech — тихішим способом готування. Світлодіодна підсвітка забезпечить вашому робочому місцю зігріваюче світло, у той час як функція «Breeze» безшумно очистить повітря після закінчення готування для створення приємнішої атмосфери.

Свіжіша кухня, «вільні руки»

Коли ви зайняті готуванням кулінарного шедевру, наші витяжки з системою «вільні руки» працюють інтуїтивно, аби підтримувати чистоту і свіжість у кухні. Функція Hob2Hood реагує на шипіння кожного соусу, автоматично вмикаючи вентилятор та налаштовуючи його відповідно до страви, що готується. Потужний двигун усуває пару так само швидко, як вона з'являється.

Сковорода, в якій готуються морепродукти

Ефективність, на яку ви можете покластися

Насолоджуйтеся чистим, свіжим повітрям відразу після закінчення готування завдяки потужним витяжкам. Розумна фільтрація означає, що жир не накопичуватиметься в механізмі, що спрощує очищення, а неприємні запахи будуть легко усунені. Вся справа у деталях, день за днем.

Лосось, що готується на індукційній варильній поверхні в той час, як надмірна пара витягується витяжкою
Найширший вибір

Завдяки широкому вибору знайти саме ваше поєднання Hob2Hood легко.

Стильна кухонна витяжка AEG

Ваша кухня, ваш стиль

Насолоджуйтеся легким витягненням Hob2Hood у стилі, який подобається вам. У AEG найширший вибір у сегменті ринку, який представляє цю технологію. Завдяки найширшому асортименту взаємопов'язаних варильних поверхонь та витяжок ви зможете знайти ідеальне поєднання стилю та функції, який підійде вашій кухні. І все це без зниження продуктивності.

Нижня частина витяжки AEG, де встановлений фільтр витяжки.

Свіжість цілий рік

Насолоджуйтеся чистим свіжим повітрям у кухні з витяжкою з перемиканням режимів від AEG . Тепер можна без зусиль перемикати режими витягнення та рециркуляції одним натисканням кнопки, незалежно від погоди. Влітку ви можете видалити вологе повітря з дому. А взимку увімкнути рециркуляцію, аби зберегти тепле повітря всередині приміщення та знизити витрати на опалення.

AEG ComboHob, що витягує пару з двох сковорідок на варильній поверхні

Свобода в дизайні кухні

З новою ComboHob від AEG ви можете створювати дизайн своєї кухні так, як забажаєте. Ця індукційна поверхня не потребує звичайної витяжки, що висить зверху. Витяжка вже вбудована у варильну поверхню. Нарешті ви можете по-справжньому створювати такий дизайн своєї кухні, яким ви хочете його бачити.

Фільтри витяжок AEG

Фільтри для кухонних витяжок

Аби забезпечити свіжість цілий рік, слід належним чином обслуговувати фільтри. Жирові фільтри вловлюють часточки їжі, залишаючи повітря та поверхні чистими. У той час як вугільні фільтри поглинають і видаляють запахи. Деякі витяжки оснащені постійними фільтрами, які можна мити та використовувати повторно, тоді як на інших встановлені одноразові фільтри. Незалежно від того, яку витяжку вибрали ви, обов'язково регулярно очищуйте або замінюйте фільтри.

ТИПИ ВИТЯЖОК

Витяжки бувають різних форм і розмірів. Вибирайте між дизайнерськими, класичними або непомітними моделями.

Островні витяжки - рішення для кухонь «острівного» планування. Ці витяжки підвішуються під стелею.

Настінні витяжки - будь вони плоскої форми або у вигляді камінної труби, ці, як не глянь видатні, витяжки кріпляться до стіни і бувають самих різних розмірів.

Вбудовуванні витяжки - ці витяжки повністю підлаштовуються до стилю вашої кухні, їх можна приховати в кухонних меблів або в стільниці.

Висувні витяжки - заощаджуйте місце і встановіть витяжку під кухонними меблями над варильною поверхнею. Зовсім непомітні під час відсутності використання.

Порада: Перед тим як зробити вибір перевірте рекомендується відстань між варильною поверхнею та витяжкою.

 

ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ

На вашій кухні є отвір для зовнішньої вентиляції?

Так - витяжки екстракційного типу відводять забруднене повітря назовні через вентиляційну трубу. На потік повітря впливає довжина повітропровід, його вигини і тип матеріалу, з якого він зроблений.

Ні - рециркуляційні витяжки не вимагають наявності вентиляційної труби. Вони проганяють повітря крізь

фільтри, які видаляють забруднюючі частинки і запахи, а потім повертають вже очищене повітря в кімнату.

Порада: перед тим як почати готувати включіть витяжку, щоб запустити процес циркуляції або відведення повітря.

 

ПОЛЮБЛЯЄТЕ ГОТУВАТИ?

Якщо ви регулярно готуєте ароматні страви або у вас простора кухня, то вам знадобиться більш потужна витяжка. Необхідність цього пояснюється не тільки запахом, але і тим, що жир, який збирається в важкодоступних місцях, може пошкодити стіни.

ПОТУЖНІСТЬ

При виборі витяжок різного розміру корисно обчислити необхідну вам мінімальну і максимальну потужність. Дотримуйтесь простим крокам:

1. Виміряйте довжину, ширину і висоту кухні

2. Перемножте довжину, ширину і висоту - і ви отримаєте ємність в кубометрах

3. Помножте кубічну ємність на 6 - і отримаєте мінімальну потужність витяжки (6 змін повітря за годину для легких видів кулінарної обробки, наприклад, варіння на слабкому вогні)

4. Помножте кубічну ємність на 12 - і отримаєте максимальну потужність витяжки (12 змін повітря за годину для смаження на олії).

Рекомендуємо вибирати множники від 8 до 12.

РІВЕНЬ ШУМУ

Для облаштування комфортного кухонного простору без сторонніх подразників вибирайте витяжку з низьким рівнем шуму (дБ). Рівень шуму витяжок AEG варіюється від 40 до 70 дБ. Для порівняння, шепіт - це приблизно 40 дБ, нормальна розмова - від 60 до 70 дБ.

Конструкція труб повітропроводу впливає на рівень шуму проточних витяжок. При монтажі повітропроводу мінімізуйте кількість згинань і поперечних перерізів і вибирайте матеріали, які знижують шум

ФІЛЬТРИ І ОЧИЩЕННЯ

Всі кухонні витяжки забезпечені жировим фільтрами, які видаляють з повітря частинки їжі. Залежно від типу, жирові фільтри вимагають регулярної заміни (змінні), або очищення (багаторазові). Постійні металеві жирові фільтри можна замочувати і мити вручну або в посудомийній машині, Вибравши програму 60 ° C-70 ° C.

При використанні рециркуляційних витяжок фільтри з активованим вугіллям, що усувають неприємні запахи, слід мити або замінювати приблизно кожні чотири місяці.
Деякі вугільні фільтри можна мити.

ВИБЕРІТЬ МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

Витяжки AEG об'єднали в собі потужне відведення повітря, безшумну ефективність і переможний дизайн - знайдіть ту, яка підійде саме вам.

Дивитися моделі витяжок