• No Brand - Засіб чищення мікрохвильової печі - M3OCS200
  Oven and Micro Care Spray - Oven and Microwave cleaner (Recommended by Electrolux, AEG, Zanussi)

  Наш некорозійний спрей видаляє найскладніші забруднення і жир з кухонних приладів. Завдяки йому легко зберігати чистоту духовок, мікрохвильових печей та грилів. Його формула ефективно діє на забруднення та лагідна до поверхонь, завдяки чому прилади довше ви...

 • No Brand - Універсальний засіб від накипу - M3KCD200
  Універсальний засіб від накипу - 1 л

  Наш універсальний засіб для видалення накипу має лагідну, неагресивну формулу, що жорстко діє на вапняні відкладення. Він легко змивається і видаляє мінерали з води, зупиняючи відкладення накипу і підтримуючи оптимальну роботу машини.

 • No Brand - Монтажний комплект - STA8GW
  Монтажний комплект без висувної полиці

  Максимально ефективне використання простору з нашим комплектом для монтажу. Сушильну машину можна безпечно встановити над пральною без додаткових кріплень. Підходить для пральної машини 47-54 см і сушильної машини 54 см.

 • AEG - Набір для чищення холодильника - A6KK4105
  Набір для чищення холодильника

  Набір для догляду за холодильником: 1 климок для збереження свіжості та вільної циркуляції повітря, 1 поглинач запахів Fresh plus, 1 спрей для нейтралізації запахів та очистки від забруднень, 1 м'яка серветка для очищення.

 • AEG - Набір для чищення посудомийної машини - A6SK4105
  Набір для чищення посудомийної машини

  Покращіть функціональність посудомийної машини, збільшіть термін її служби: 1 засіб для видалення накипу і 1 кг відновлювальної солі для попередження накопичення кальцію і накипу, 2 освіжувачі, що забезпечать лимонний аромат.

 • AEG - Тримач для келихів в посудомийну машину - A9SZGB01
  Тримач для келихів в посудомийну машину

  Кошик для бокалів Glass Basket делікатно, надійно й безпечно утримує до 8 бокалів для вина. З ним ви можете використовувати та мити свої бокали так часто, як забажаєте. Універсальний розмір для будь-яких посудомийних машин.

 • AEG - Набір для догляду за вітрокерамічною поверхнею - A6IK4101
  Набір для догляду за вітрокерамічною поверхнею

  Повний набір для очищення склокерамічних та індукційних варильних поверхонь: 2 пляшки засобу для видалення забруднень, 1 скребок для видалення глибоких забруднень без пошкодження поверхні, 1 серветка, яку можна прати.

 • AEG - Каструля кассероль - A9ALSA11
  Каструля кассероль

  Це універсальна каструля об'ємом 3 л з двома ручками. Маркування всередині для вимірювання об'єму. Оптимізовано для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духових шафах до 250ºC.

 • AEG - Ківш 1.7 л - A9ALSA21
  Ківш 1.7 л

  Ця невелика каструля ідеально підходить для приготування вершкових соусів, підлив, варіння овочів. Оптимізовано для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духових шафах до 250ºC.

 • AEG - Форма для смаження - A9KLLC0
  Форма для смаження

  Використовуйте Roasting Pot для приготування будь-яких страв. ЇЇ також можна використовувати у духовій шафі. Зберігайте усі насичені смаки всередині Roasting Pot, аби щоразу отримувати соковиту та ніжну страву.

 • AEG - Гриль Теппаньякі - A9KL1
  Гриль Теппаньякі

  Створюйте азійські страви з Teppanyaki Grill Plate. Курка з часником, глазурована у сої яловичина з перцем чілі або королівські креветки. Баланс текстури та тонкого смаку. Вивільніть аромати Далекого Сходу коли забажаєте.

 • AEG - Каструля кассероль - A9ALLC01
  Каструля кассероль

  Низький сотейник це універсальний посуд. Подвійні ручки дозволяють легко його підіймати. Оптимізовано для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духовій шафі.

 • AEG - Сковорідка - A9ALFP01
  Сковорідка

  Приготуйте соковитий стейк і ніжну рибу на цій сковорідці. Розроблена для послідовного видалення вологи. Оптимізована для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духовій шафі.

 • AEG - Сотейник - A9ALSA01
  Сотейник

  Універсальна каструля місткістю 3 літри з прямими стінками. Всередині має позначки об'єму для вимірювання. Оптимізована для індукційних варильних поверхонь. Можна мити в посудомийній машині і використовувати в духовій шафі.

 • AEG - Гриль Планча - A9HL33
  Гриль Планча

  Перетворіть варильну поверхню на барбекю та отримайте ідеальний смак страв, приготованих на грилі з Plancha Grill. Ідеальні стейки, хрустка спаржа та соковиті морські гребінці зі скоринкою — завжди, коли забажаєте.

 • No Brand - Монтажний комплект - STA9GW
  Монтажний комплект з висувною полицею

  Максимально ефективне використання простору з нашим комплектом для монтажу. Сушильну машину можна безпечно встановити над пральною без додаткових кріплень. Вбудована висувна полиця забезпечує легке завантаження та розвантаження. Розміри: Підходить для прила...

 • AEG - Набір для чищення пральної машини - A6WKP1002
  Набір для чищення пральної машини

  Набір для догляду за пральними машинами видаляє наліт і забруднення з ущільнювача люку, барабану та трубок, що результаті знижує споживання енергії. 2 засоби для видалення кальцію, 1 засіб для очищення, 2 мішки для прання.