x

Ми допоможемо вам піклуватися більше

Одяг – це набагато більше, ніж просто зібрані докупи волокна. Вони зберігають спогади. Вони розповідають нашу історію. При цьому, в середньому, ми не носимо 80% одягу, який у нас є. Якщо ми вирішимо піклуватися більше, ми можемо допомогти змінити культуру «виходу з моди» та додати нові глави у наші історії в одязі, який ми любимо.

ЧОМУ СЛІД ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ОДЯГ?

Ваші речі — це особливе нагадування про ті чи інші моменти часу. Але якщо вони втрачають свій вигляд та стан, вони залишаються у закутках вашого гардеробу. Це більше не повинно відбуватися. Існує безліч способів дбати більше та навіть ще більше причин для цього — від збереження пам'ятних моментів до довкілля.

Жінка у фіолетовій сорочці

Збережіть спогади

Деякі ваші речі відчуваються на тілі як друга шкіра. Вони були з вами у гарні часи та нагадують про спільні враження. Збережіть спогади, які утримують речі, дбаючи про них належним чином. І ви зможете продовжувати носити свій улюблений, найцінніший одяг багато років. І використовувати ті ж самі улюблені поєднання для створення нових захоплюючих історій.

Фіолетовий шовковий топ з ювелірною прикрасою
Зображення гладенької червоної шовкової речі, що має приємний запах

Порадуйте свої відчуття

Рішення про те, що одягнути, багато в чому залежить від того, який вигляд має ваш одяг. Дослідження свідчать, що тут задіяні всі органи чуття — від дотику до запаху. Ідеться про те, що ви відчуваєте, коли тримаєте річ, а також про цей неймовірний запах щойно випраної білизни. Тому продовжуйте бажати носити свій одяг, радуючи всі свої органи чуття. З сучасною прально-сушильною машиною ви зможете швидше отримати це відчуття свіжості завдяки пранню та сушінню одягу за один безперервний цикл.

Коробки шопінгу

Змініть свої звички

Одяг завдає величезної шкоди довкіллю. Але ми можемо зарадити цьому, якщо навчимося дбати про одяг належним чином. Завдяки правильним технологіям ви можете звертатися до свого гардеробу, а не до магазину. У нашому найкращому сушильному барабані можна сушити навіть вовняні та шовкові речі, забезпечуючи більш тривалий термін служби навіть для найделікатніших тканин. Ваш одяг слугуватиме до 9 місяців довше, а ви зменшите вуглецевий слід та споживання води на 20-30% відповідно.

Жінка у свіжо випраній сріблястій шовковій блузі
Система AbsoluteCare®

Як можна вдома доглядати за одягом, який ви вважали придатним лише для хімчистки?

Сушильні барабани AEG серії 8000

ЗАХИСНИК ШОВКОВОЇ БЛУЗКИ

Відкрийте для себе догляд за вашими найделікатнішими речами настільки лагідний, як і сушіння в розгорнутому вигляді. Сушіть вашу блузу зі 100% шовку з абсолютною впевненістю в тому, що вона збереже свою якість, форму та відчуття і матиме меншу кількість складок, ніж при сушінні природним способом. Це стало можливим завдяки нашим сушильним барабанам серії 8000 з системою AbsoluteCare System®.

Блакитна бавовняна річ із символом прання при 30 градусах

Заощаджуйте кошти

Сучасні пральні машини забезпечують відмінний результат при низьких температурах прання. Це заощаджує кошти, краще для довкілля та допомагає зберегти ваш одяг. Сучасна пральна машина могла б заощадити аж до 80% більше енергії, ніж машина, якій усього 5 років. Тому інвестуйте в сучасні технології та заощаджуйте кошти з пранням при 30 градусах.

Жінка у свіжо випраній червоній шовковій блузі
ТЕХНОЛОГІЯ ÖKOMix

Унікальне попереднє змішування миючого засобу, пом'якшувача та води для досягнення кожного волокна

Пральна машина AEG серії 8000

ЗАХИСТ ДЛЯ ДЕЛІКАТНИХ СОРОЧОК

Ваш одяг з тонких тканин потребує лагідного догляду, щоб надовго зберегти його якість, незалежно від частоти вдягання. Наші передові пральні машини серії 8000 з технологією ÖKOMix забезпечують ретельне очищення вашого улюбленого одягу навіть при низьких температурах. Подовжіть термін їхньої служби завдяки професійному захисту, аби ваш одяг щоразу виглядав як новий.

ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ

Невеликі зміни можуть зробити значний внесок у збереження вашого одягу. Ми так швидко зношуємо одяг в наші дні. Але зберігати речі так довго, як наші бабусі й дідусі, не означає повернутися до застарілих способів. Більш розумні покупки, зміни у пранні та нові технології подовжать термін служби вашого одягу на роки.

Все починається в магазині

Синя бавовняна тканина

Звертайте увагу на гарну якість

Відмінний пошив та майстерність сприяють створенню одягу, що слугує довше. Висока якість коштує дорожче, але ви отримуєте те, за що платите. Шукайте натуральні, довговічні тканини, такі як бавовна та вовна. Переконайтеся, що шви рівні та акуратні. А також перевірте роботу усіх кнопок. З таким рівнем якості ваша річ витримає випробування часом. Якщо ви бачите неакуратний шов, залиште одяг на вішаку.

Ванна з водою, в яку додано шкідливі хімічні речовини

ПЕРЕХОДЬТЕ НА ОРГАНІЧНІ ЗАСОБИ

Ви можете знизити вплив вашого одягу на навколишнє середовище з того самого моменту, як увійшли в магазин. В середньому, для виробництва 1 кг текстилю потрібно 1 кг хімічних речовин. Тому шукайте одяг, виготовлений з органічного текстилю та поновлюваних або перероблених матеріалів. У нашому фільмі «The Next Black» детальніше розглядаються питання сталості в текстильній промисловості.

Те, що ми робимо з нашим одягом після його купівлі, має найбільший вплив на термін їхньої служби та на планету. Але тепер є способи подбати про наш одяг, які настільки ж лагідні до них, як і до нашої планети.

Періть менше, дбайте більше

Дуже мало речей треба прати після кожного вдягання. Надмірне прання завдає шкоди довкіллю та заважає речам виглядати якнайкраще. Зачекайте, доки зможете наповнити свою машину. Повніші, рідші завантаження заощадять вам енергію та кошти, так само як і наша технологія OptiSense. Вона адаптує час та використання енергії відповідно до обсягу завантаженої білизни. Тому відтепер жодного надмірного прання, лише найкраща білизна з ваших приладів.

Свіжо випрана чорна та червона тканина
ТЕХНОЛОГІЯ SOFTWATER

Досягніть ретельного очищення як при 60 градусах під час прання всього при 30 градусах.

Пральна машина AEG серії 9000

БЕЗ ВТРАТИ КОЛЬОРУ, ПРАННЯ ЗА ПРАННЯМ

Збережіть це відчуття м'якості та яскраві кольори надовше. Новаторська технологія SoftWater Technology пральних машин AEG серії 9000 усуває з води сторонні домішки, які можуть негативно вплинути на тканини. Таке очищення води до того, як вона потрапляє в барабан, означає, що миючі засоби зможуть працювати найоптимальніше навіть при низьких температурах. І, нарешті, не треба поступатися продуктивністю заради догляду.

Легко вирішити найважчі завдання прання

 • Одяг з червоного шовку на вугільно-чорному фоні
  Миючий засіб для делікатних тканин

  Використовуйте спеціальний миючий засіб, який не містить білкових ферментів. Вони можуть пошкодити вовняні та шовкові речі.

 • Прання вручну речі червоного кольору
  Швидко обробляйте плями

  Замочіть будь-яку пляму в холодній воді якомога швидше, аби запобігти її закріпленню.

 • Бездоганно чиста червона сорочка
  Зберігайте яскравість кольорів

  Миючі засоби, які не містять відбілювач, найкраще підходять для прання кольорової білизни. Використовуйте порошки з відбілювачами для білої білизни, аби вона стала справді білосніжною.

Парова станція AEG Steam, що прасує стильну сорочку

ПРИШВИДШІТЬ ПРАСУВАННЯ

Насолоджуйтеся свіжим одягом без складок з паровою станцією. Вона генерує пару для швидкого усунення складок з одягу. А завдяки такій швидкості ваш одяг не піддається високій температурі протягом тривалого часу.

ТЕХНОЛОГІЯ PROSTEAM

На 30% менше складок та швидке освіження одягу

Пральна машина AEG серії 7000

ЗАХИСТ ДЛЯ ДЕЛІКАТНИХ СОРОЧОК

Підтримуйте бездоганний зовнішній вигляд та відчуття вашого одягу щодня без зайвих зусиль. Якщо ви хочете витрачати менше часу на прасування, пральні машини серії 7000 з технологією ProSteam виконають повний цикл прання з парою або окреме сухе чищення за допомогою пари. Короткі програми делікатного пропарювання безпечно видаляють запахи та знижують кількість складок на сухих тканинах.

Моделі, одягнені у шовковий, вовняний та верхній одяг

НАЛАШТУЙТЕ СУШІННЯ

Інновації в сфері сушильних барабанів роблять неможливе простим. Лише прилади AEG серії 8000 з системою AbsoluteCare® пропонують спеціальний захист для вашого одягу. Чіткий контроль рухів барабану та температури означає, що речі сушитимуться лагідно, зберігаючи свій природний вигляд та відчуття. Це захисник усієї вашої білизни — від вовняних і шовкових речей до високофункціонального зовнішнього одягу.

Скорочуйте, використовуйте повторно, переробляйте

До 95% текстилю, який ми викидаємо, можна носити знову або переробляли. Завершальний етап життєвого циклу вашої речі не обов'язково має бути фінальним. Якщо одяг у гарному стані, пожертвуйте його на благодійність. Переробіть річ, аби дати їй другий шанс. Або поверніть назад у природу на станції з повторної переробки. Повторна переробка знижує кількість відходів та заощаджує енергію і воду. Піклування про довкілля ніколи не вийде з моди.

ВИКЛИК СИМВОЛАМ НА ЕТИКЕТКАХ З ДОГЛЯДУ

Оскільки технології не стоять на місці, наші звички щодо білизни також мають змінюватися. Але ми все перемо та сушимо застарілими способами. Це шкідливо для нашого довкілля та нашого одягу. Ми оскаржили декілька етикеток з догляду, оскільки вони просто більше не є дійсними. Ось поради щодо того, як прати та сушити, максимально дбаючи про одяг.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАШОГО ОДЯГУ ВІД ЗАСТАРІЛИХ ПОРАД

Одяг, замочений у ванні з водою

30 — це нові 40

Ярлики температури — це не рекомендації, а максимальні значення. Більшість одягу можна прати при нижчій температурі. Це допомагає захистити кольори та волокна вашого одягу, а також заощадити на рахунках за електроенергію. Наша пральна машина ÖKOMix забезпечує відмінний догляд при 30 градусах. Запантентована технологія попереднього змішування розчиняє миючий засіб швидше, тому він активується при нижчій температурі.

Жінка у свіжо випраній чорній сукні

ЗАХИСНИК МАЛЕНЬКОЇ ЧОРНОЇ СУКНІ

Збереження кольору, форми і відчуття вашого одягу прання за пранням. Система іонообмінної фільтрації в пральних машинах AEG серії 9000 — перша у світі. Технологія SoftWater видаляє сторонні домішки з води перш, ніж вода потрапить у барабан, дозволяючи миючим засобам забезпечувати ретельне очищення як при 60 градусах під час прання всього при 30 градусах. Лагідніше до довкілля, лагідніше до вашого одягу.

Схвалено-Woolmark

Наші прилади сертифіковані для догляду навіть за вовняними речами, призначеними лише для ручного прання

Символ догляду Woolmark green

Забудьте про ручне прання

Забудьте про те, що вам казали. Ручне прання не найлагідніший спосіб очищення делікатних речей. Воно споживає час та воду та напружує волокна більше, ніж ви думаєте. У сучасних машинах з програмами для вовни та шовку застосовується унікальне обертання барабана та нижчі температури прання для найкращого догляду за делікатним одягом.

Хімчистка Dodge

Хімчистка обходиться дорого для вас, навколишнього середовища та якості і терміну служби вашого одягу. Але її можна уникнути. Сучасні машини достатньо лагідні для того, аби прати більшість речей з позначкою «лише сухе чищення» без жодних хімікатів. Це стосується і прально-сушильних машин AEG, схвалених Woolmark. Вони можуть безпечно прати і сушити ваші речі при значно нижчих температурах, у тому числі і речі, придатні «лише для ручного прання».

ÖKOKombi Plus

Перші прально-сушильні машини на ринку, які мають сертифікат Woolmark Blue

Маркування Woolmark Blue

Ефективність зустрічається з продуктивністю

Заощаджуйте місце, час та енергію з ÖKOKombi Plus. Вона поєднує в собі передову технологію прання та сушіння, аби ви могли прати та сушити навіть делікатні речі, такі як одяг з вовни. При цьому споживається до 40% менше енергії та води, ніж у машинах-аналогах. Тому ваш одяг завжди отримує найкращий догляд.

Лабораторія інтелектуального одягу adidas з манекеном

Вас цікавить, що буде далі?

«The Next Black» — це наш документальний фільм про те, що можна очікувати далі. Ми подивилися у кришталеву кулю догляду, аби зрозуміти, яким має бути майбутнє прання. Щоб дізнатися про це, ми співпрацювали з дизайнерами та провідними спеціалістами зі світу моди, такими як adidas та Patagonia. Ми запрошуємо вас відкрити майбутнє одягу та майбутнє догляду.

Тепер ви знаєте найкращий спосіб дбати про свій одяг. Ваші улюблені речі заслуговують на найкраще ставлення, оскільки це не просто нитки та волокна. Вони — історія. Ваша історія. А завдяки пранню і сушінню одягу в сучасних приладах ви робите свій внесок у піклування про нього та про довкілля.