AEG
1 Результат
1 Результат
Фільтр за
 • ProSteam
 • ProSense
 • Soft Opening
Compare
/ 3

Пральні машини з вертикальним завантаженням AEG

Пральні машини міцно закріпилися в побуті, тому сьогодні складно знайти дім без цієї автоматичної помічниці. Бренд AEG пропонує багатофункціональне і довговічне устаткування, яке подбає про вашу білизну. Пральна машина з вертикальним завантаженням ― ідеальний варіант для невеликих приміщень. Компактна техніка гармонійно впишеться в будь-яку ванну або кухню.

Переваги пральних машин верхнього завантаження «АЕГ»

Автоматичні пральні машинки AEG бувають із фронтальним або вертикальним завантаженням. Вибір того чи іншого типу залежить від індивідуальних переваг і розмірів приміщення. Порівнюючи зі звичайними пристроями, у вертикальних є низка незаперечних переваг.

 1. Компактність. Вузька пральна машина поміститься там, куди не стане фронтальна. Габарити побутової техніки: ширина ― 40 см, висота ― 89 см, а глибина ― 60 см. Водночас машинка оснащена кращими технологіями компанії.
 2. Безпека. Якщо в будинку є малюки, вони не зможуть дотягнутися до дверцят пристрою, перешкодити роботі вертикальної пральної машини AEG або змінити налаштування під час прання.
 3. Захист від протікання. У потовщеному шлангу для подачі води та піддоні із сенсорним поплавком під час появи води моментально замикаються контакти. Далі спрацьовує аварійна система відкачування і видаляє зайву рідину.
 4. Діагностика несправностей. Якщо в пральній машині верхнього завантаження «АЕГ» виник збій, на екрані відобразиться код помилки, який допоможе розібратися з проблемою.
 5. Контроль дисбалансу. Часто під час прання речі сплутуються і через це погано відпираються. У результаті запускається реверс (зворотне обертання барабана), що ще більше погіршує ситуацію, а мотор починає працювати на знижених оборотах. Побутова техніка AEG від початку циклу стежить за тим, щоб одяг рівномірно розподілився по барабану і запобігає його сплутуванню під час обертання.
 6. Місткість. У вертикальну пральну машину AEG поміститься до 7 кг білизни.
 7. Простота експлуатації. У вертикалок інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Задайте налаштування і стежте за ходом прання через ЖК-дисплей з кнопками та поворотною ручкою. За необхідністю можна скористатися функцією відкладеного старту і задати певний час запуску техніки.

Функціональні особливості пральних машин із вертикальним завантаженням AEG

У моделей висока якість збірки. Рухомі деталі виконані з міцних матеріалів, а бак ― із твердих полімерів. У побутовій техніці 10 програм для догляду за будь-якими видами тканини, тому ваші речі в надійних руках. Виробник обладнав машинки сучасними технологіями, завдяки яким прання стало ще зручнішим.

 1. ProSteam®. Інноваційна система відпарювання, яка робить складки на білизні практично непомітними та зменшує їх кількість. А окрема програма з парою допоможе освіжити одяг без прання. З такою машинкою можна заощадити час на прасуванні речей.
 2. ProSense®. Технологія визначає вагу кожного завантаження і самостійно підбирає обсяг води, швидкість обертання барабана і тривалість циклу для бездоганного прання. У баку розташовані сенсорні датчики, які задають налаштування. Завдяки цьому речі в пральній машині з вертикальним завантаженням менше зношуються і довше зберігають привабливий вигляд і колір.
 3. SoftPlus. Функція пом'якшує одяг у барабані, запобігає пошкодженню волокон, дбайливо доглядає за делікатними матеріалами та продовжує життя улюбленого одягу.
 4. Soft Opening. Вертикальна машинка обладнана кришкою з натискною кнопкою. Дверцята знаходяться зверху, відкриваються м'яко і безшумно. Речі зручно завантажувати та вивантажувати навіть однією рукою.
 5. ÖKO. З енергоефективним інверторним двигуном класу А+++ всі програми працюють у режимі високої продуктивності й економно споживають електроенергію.

Пральна машина з вертикальним завантаженням AEG дозволить забути про побутові клопоти та виконає роботу за вас. Помістіть білизну в барабан і почекайте, поки техніка вибере відповідну програму. Вам залишиться тільки насолоджуватися чистим, м'яким і відпареним одягом.