Поради з вибору - Пральні машини

Пральна машина, яка відповідає усім вашим вимогам

РОЗМІР

Збираєтесь придбати окремостоячу пральну машину? Воліли б інтегрувати пристрій в простір, не порушуючи дизайнерських рішень в приміщенні для прання, ванної або кухні? Так чи інакше, вам необхідно переконатися, що для пральної машини досить місця.

ширина 60-48 см - рекомендуємо стандартну пральну машину з фронтальним завантаженням

ширина 48-34 см - ідеально підійде вузька пральна машина з фронтальним завантаженням

ширина 45-40 см - розгляньте варіант пральної машини з вертикальним завантаженням

Порада: якщо у вас не так багато місця, а вам потрібно не тільки пральна машина, але і сушильна, зверніть увагу на моделі пральних машин з сушкою.

ОБ'ЄМ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Коли справа доходить до вибору обсягу завантаження вашої пральної машини, вам слід враховувати кілька речей:

Розмір сім'ї: велика чи маленька

Звички: скільки разів на тиждень ви перете?

Тип і розмір предметів прання: Наприклад, постільна білизна, ковдри і штори потребують більшого барабана для досягнення найкращих результатів.

Всі пральні машини AEG оснащені технологією ProSense. ProSense використовує датчики ваги для регулювання споживання води і енергії в залежності від навантаження. Це економить час і гроші і забезпечує захист вашого одягу.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Кожна пральна машина AEG призначена для значного зниження споживання енергії та води. Прання та догляд за одягом без шкоди для продуктивності. Енергетичні рейтинги пральних машин AEG варіюються від A +++ до A +++ -75%. Це означає, що найвищий рейтинг AEG працює на 75% ефективніше, ніж потрібно для рейтингу A +++.

Конкретні технології також можуть сприяти підвищенню енергетичних рейтингів. До них відносяться інверторні двигуни, технологія ECO або технологія ProSense.

ТИША І ШВИДКІСТЬ

Є дві додаткові речі, які слід враховувати при виборі пральної машини:

БЕЗШУМНІ РОБОЧІ ЦИКЛИ

Наші пральні машини підтримують рівень шуму всього 47 децибел. Таким чином, прання не порушує спокійну обстановку в вашому домі.

ШВИДКИЙ РЕЖИМ

Ви можете прати одяг використовуючи швидкий режим за 20 хвилин при невеликому завантаженні (3 кг). Для великих навантажень виберіть програму OKOPower (на певних машинах). Програма OKOPower пере одяг за 59 хвилин з відмінними результатами, а нова програма MYWash триває всього 49 хвилин.

ТЕХНОЛОГІЯ SMART

За допомогою програми MY AEG Care підключіть свою пральну машину до телефону, щоб швидше і ефективніше доглядати за своїм одягом. Просто відкрийте програму і виберіть температуру, тип тканини і колір. Додаток адаптується під ваш запит і вибере потрібний режим. Індивідуальний догляд за пральною машиною з вашого смартфона.

ТЕХНІКА, ЩО ІНТЕГРУЄТЬСЯ

Якщо ви хочете «поєднати» пральну машину з сушаркою, наші моделі AEG підійдуть для поєднання. Таким чином, ви можете поєднати їх або встановити поруч один з одним, щоб оптимізувати простір для прання.


Дві машини

ПРАЛЬНА МАШИНА З ФУНКЦІЄЮ ПРАСУВАННЯ

Пральна машина з функцією прасування - відмінний вибір, якщо ви нехтуєте використанням праски. Пральні машини AEG з технологією ProSteam® мають опцію PlusSteam, яка дозволяє скоротити кількість складок на третину, додаючи пар в кінці циклу прання.

Також, ви можете використовувати окремий паровий цикл як швидкий і простий спосіб освіжити пом'яту одяг. 

СЕРТИФІКАЦІЯ

Сертифікація Woolmark є гарантією якості від компанії Woolmark. Будьте впевнені, що наші машини AEG мають досить режимів для прання, в тому числі для прання вовни і делікатні.

Пральні машини AEG з технологією ÖKOMix сертифіковані * Ariel і Lenor. Це означає, що вони пропонують оптимальне очищення і розподіл пом'якшувача тканини на предметах, які ви любите. Правильний догляд за кожною річчю. Зберігайте свій одяг новим ще довше.

Захисник делікатних тканин

Бездоганна тканина ніколи не виходить з моди. З вашими делікатними тканинами потрібно поводитися обережно, щоб гарантувати їх якість незалежно від того, як часто ви їх носите. Для цього пральні машини серії AEG 8000 с технологією ÖKOMix змішують миючі засоби і потім пом'якшують їх водою перед попаданням до барабану.

В інших пральних машинах кондиціонери досягають менше половини волокон. Технологія ÖKOMix гарантує, що вперше за кожен період волокна очищуються і оброблюються навіть при більш коротких циклах. Кожна нитка, кожен стібок, кожне волокно. Досвідчено захищені.

 • T-shirt logo
  Технологія ÖKOMix

  Унікальне попереднє змішування миючого засобу і кондиціонера з водою для досягнення кожного волокна.

 • Clock + stain icon
  Режим ÖKOPower

  Чудові результати очищення при 30 ° C менш ніж за годину.

 • 3 shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматично встановлюйте час, кількість води і споживання енергії відповідно до будь-якого обсягу завантаження.

КОЖНЕ ВОЛОКНО ЗАХИЩЕНЕ

В інших пральних машинах пом'якшувач тканини досягає менше половини волокон. Але не в пральній машині AEG з технологією ÖKOMix. Змішуючи миючий засіб і кондиціонер з водою до того, як вони потраплять до барабану, ÖKOMix Technology повністю розчиняє їх, максимально використовуючи їх потенціал, так що кожне волокно надійно захищене.

Синій колір візуалізує розподіл пом'якшувача тканини на одязі.

До 2-х разів більше

Насолоджуйтесь в 2 рази більшою ефективністю кондиціонера з унікальною пральною машиною AEG серії 8000. *

* Порівняльна оцінка проведена з використанням однієї дози кондиціонера в пральній машині AEG в порівнянні з 2-кратною, проведеною в звичайній пральній машині.

РЕЖИМ ÖKOPOWER

59-хвилинна програма прання, яка забезпечує фантастичні результати, використовуючи при цьому мінімальну кількість енергії. Завдяки технології ÖKOMix миючий засіб повністю активується, і відразу починається очищення.

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ГОСТРИЙ ЗАХИСНИК СОРОЧКИ

Підтримувати свій діловий вигляд день у день має бути легко. Пральні машини AEG серії 7000 дозволяють сорочкам виглядати гострими, скорочуючи при цьому час на прасування.

Технологія ProSteam® дозволяє вам завершити цикл прання з використанням пари, щоб зменшити складки або використовуйте окрему програму для прання, щоб освіжити одяг, не перучи його. Це не тільки економить ваш час, але і знижує потребу в хімічній чистці. Менша кількість прасування означає менший знос волокон і збереження їх зовнішнього вигляду довше.

Ваш одяг виглядає бездоганно, кожного дня.

 • Cloud icon
  Технологія ProSteam®

  Скорочує кількість складок на третину і швидко освіжає одяг.

 • 3 t-shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматично регулює час, кількість води і споживання енергії відповідно до будь-якого обсягу завантаження.

 • T-shirt plus icon
  Функція SoftPlus

  Покращує розподіл кондиціонера, захищаючи одяг і роблячи його більш м'яким.

СКОРОЧУЄ СКЛАДКИ НА ТРЕТИНУ

Використання опції PlusSteam® для завершення циклу прання парою зменшує м'яття до 30%. Щоб видалити небажані запахи з одягу, ви можете освіжити одяг за допомогою окремої програми обробки парою. Це означає менше часу на прасування, менше хімічної чистки, менший знос волокон. Чудові результати з часткою звичайних зусиль.

ФУНКЦІЯ PLUSSTEAM

Нове і поліпшене рішення для пари дозволяє завершити цикл прання з використанням пари для зменшення утворення складок і прасування.

A: Традиційне рішення з парою (вимити і висушити, потім відпарити)

B: Нова опція пари (прання і пара за один раз)

ПОЗНАЙОМТЕСЯ ЗІ ЩОДЕННИМ КЛАСИЧНИМ ЗАХИСНИКОМ

Якісний одяг призначений для носіння, але повсякденні речі потребують догляду, щоб підтримувати свій стан. У пральних машинах AEG серії 6000 кожне завантаження вимірюється з урахуванням кожного циклу і розраховує тільки ту кількість води і енергії, яке потрібно для прання.

 • 3 t-shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматично налаштовуйте час, кількість води і споживання енергії відповідно до будь-якого обсягу завантаження.

 • T-shirt with plus icon
  Функція SoftPlus

  Покращує розподіл кондиціонера, захищаючи одяг і роблячи його більш м'яким.

 • Two watertaps icon
  Зв'язок гарячого і холодного

  Економте до 50% енергії, використовуючи холодну або гарячу воду.

  Функції можуть відрізнятися в залежності від моделі.

ПІКЛУЄТЬСЯ ВДВІЧІ ЕФЕКТИВНІШЕ

Технологія ProSense® регулює час, споживання води та енергії відповідно до обсягу завантаження, навіть якщо це проста сорочка або все ваше щотижневе прання. Це завдяки спеціальним датчикам, які будуть інтелектуально контролювати настройки циклу і стежити за тим, щоб ваш одяг прався тільки протягом необхідної кількості часу. Це гарантує, що тканини менше зазнають зносу, зберігаючи колір та текстуру довше.

З ТЕХНОЛОГІЄЮ PROSENSE® ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Більш швидке визначення завантаження - швидко адаптує цикл після запуску програми.

Більш висока точність - оптимізує цикл в залежності від типу тканини, визначаючи величину завантаження і вимірюючи ступінь поглинання води.

Більша гнучкість - адаптує цикл навіть для найменших завантажень (1-2 кг).