Відкрийте для себе

Інтелектуальний зв'язок

Увійдіть у дім, що реагує на ваші бажання

Під’єднуйте прилади один до одного просто і надійно, щоб забезпечити індивідуальні налаштування

Схема, що показує пов'язані комірки

Там, де все підключено

Наше бачення підключеного до мережі дому — це «Інтернет речей» (IoT), де прилади можуть спілкуватись один з одним незалежно від бренду чи інфраструктури. А ви отримуєте повну інтеграцію між пристроями та приладами. Як преміум-учасник Альянсу «AllSeen», ми допомагаємо просуванню наймасштабнішої міжгалузевої ініціативи з відкритим кодом для поширення «Інтернету речей».

  • Сумісність

    Відкритий проект альянсу AllSeen Alliance забезпечує можливість спільної роботи всіх пристроїв, що входять до «Інтернету речей» (IoT), на всіх платформах, таких як iOS, Android та Windows.

  • Безпека

    Цей проект спрямований на забезпечення безпеки інтернету речей, включаючи використання найсучаснішого шифрування.

  • Інновації

    Дійсно спільний Інтернет речей відкриває шлях до покращення наших продуктів за допомогою технологій від інших партнерів.

Стильна кухня, обладнана першокласними приладами AEG

Інтернет усього

Ми хочемо перетворити «Інтернет речей» на «Інтернет усього». Ваші прилади AEG будуть безперебійно працювати в екосистемі інших продуктів, що пропонуються партнерами Альянсу. Це сприятиме не лише інноваціям, але й більш захоплюючому користуванню приладами та покращенню кінцевого результату.

Схема, що показує як AllSeen Alliance під'єднує ваші кухонні прилади AEG
Кухар, що використовує додаток My AEG на планшеті
Тримайте все у руках

З'єднайте всі прилади у вашому домі, використовуючи один додаток

Відведення повітря «вільні руки»

Аби покращити враження від готування, Hob2Hood поєднує варильну поверхню та витяжку. Варильна поверхня у бездротовий спосіб вмикає та регулює швидкість обертання вентилятора кухонної витяжки. Потужне відведення повітря під час смаження. Повільніше відведення повітря при тушкуванні. Ви отримуєте оптимальну атмосферу на кухні, не поворухнувши і пальцем у напрямку витяжки.

Захоплений кухар вивчає рецепти на своєму iPad за допомогою додатку My AEG

Смачні рецепти усього одним натисканням

Застосовуйте технології приготування з використанням пари та методу «sous vide», щоб створювати смачні страви за допомогою додатку My AEG. Знайдіть сотні рецептів за кухнею, дієтою, наявністю алергенів або за інгредієнтами, які є у вашому холодильнику. Дозвольте нашому кулінарному калькулятору розрахувати найкращі налаштування духової шафи, а потім робіть примітки щодо рецептів та зберігайте їх, встановлюйте закладки на ваші улюблені рецепти та навіть діліться ними у соціальних мережах.

Смартфон, що показує, як легко використовувати додаток My AEG Care

Експертні знання з догляду у вас під рукою

Знайти актуальну пораду щодо піклування про делікатні тканини або видалення плям, може бути складною задачею. Додаток My AEG Care надає миттєвий доступ до всієї інформації щодо догляду за тканинами, представленої на наших сторінках «Як доглядати за одягом», та багатьох інших порад. Тому ви легко знайдете інформацію про те, як прати шовк, безпечно сушити в машині вовну або захистити верхній одяг.