Завантажити

Додаток My AEG

Вибір рецепту у додатку My AEG

Безліч чудових функцій

Перегляд сотень рецептів приготування смачних страв за допомогою обробки парою і низькотемпературної технології. Пошук рецептів по кухні, алергену, дієті або за власним вибором. Готуєте за рецептами улюблених бабусиних страв? Скористайтеся нашим кулінарним калькулятором, щоб знайти відповідні налаштування сучасної духової шафи. Крім того, ви можете додавати власні нотатки до рецептів, зберігати свої улюблені рецепти і ділитися ними в соціальних мережах. Чому б не створити свій список і потім поділитися ним?

The laundry section of the My AEG app on a smartphone

Додаток для турботи

Рекомендації щодо усунення плям та догляду за делікатними тканинами. Користуйтеся тільки миючим засобом, який буде зберігати колір одягу незалежно від кількості прань. Подивіться, що означають символи на етикетці. А також ознайомтеся з інформацією про те, як доглядати за машиною, щоб забезпечити постійну високу якість прання і сушіння.

Розділ продукції в додатку My AEG на планшеті

Скористайтеся всіма перевагами AEG

За допомогою додатка ви можете зареєструвати свої пристрої і отримати доступ до персоналізованих послуг та інформації. Посібники користувачів доступні для завантаження; крім того, ви можете отримати онлайн-інформацію про пошук і усунення несправностей, а також інші послуги з підтримки від AEG. Ви навіть можете вивчати інформацію про майбутні кулінарні майстер-класи AEG (доступних в деяких країнах).