Нова зірка в технології та дизайні приладів догляду за білизною

Нова зірка в технології та дизайні

Новий революційний підхід до догляду за улюбленими речами вашого гардеробу представлений тут. Інноваційне поєднання компанією AEG розуміння потреб споживачів та науки перетворює прання на досвід, що виходить за межі простого очищення. Нарешті ви можете з упевненістю піклуватися про свій одяг навіть з найделікатніших тканин завдяки технології, яка дійсно захищає волокна, кольори й текстури.

Жінка, одягнена у шовкову блузу, що була випрана в делікатному режимі

Інтуїтивні інновації, стильний дизайн

Безпрецедентний досвід чекає на вас, оскільки висока якість і технічний прогрес поєднуються зі стильним німецьким дизайном, приносячи у ваш дім інновації, що не мають рівних. Наш новий модельний ряд пральних та сушильних машин — це не просто оновлення наших приладів. Це переосмислення самого процесу прання і сушіння. Тому що AEG завжди на ідею попереду.

Зображення крупним планом стильної ручки управління
 • Анімація, що показує додаткові стильні акценти нової пральної машини та сушильного барабана
  1
  Ідеальна пара

  Насолоджуйтеся стильною симетрією дизайну та додатковими технологіями догляду, підібравши своїй пральній машині відповідну сушильну машину.

 • Анімація, що показує стильний ефект турбіни завантажувального люку
  2
  Першокласний стиль

  Гладенькі вигини зустрічаються з першокласним ергономічним дизайном у кольорі металік, що дійсно справляє враження, — оскільки техніка для прання також може бути красивою.

 • Анімація, що показує симетрію цифрової панелі управління
  3
  Інтелектуальні елементи управління

  Візьміть на себе повний контроль з привабливим інтерфейсом користувача, у якому легко орієнтуватися та який реагує миттєво.

Унікальна технологія для кожної серії

Кожна пральна машина та сушильний барабан цієї серії мають власну, унікальну технологію. Кожна наступна машина в серії пропонує на крок вищий рівень догляду за білизною, який вона забезпечує. Для того щоб отримати найкращі результати, ми рекомендуємо поєднувати пральну машину з відповідним їй сушильним барабаном. Ми гарантуємо виграшне партнерство, що змінить ваш догляд за білизною вдома.

Наші серії пральних машин

Відкрийте для себе всі пральні машини

Чорна сукня до і після 30 циклів прання без видимих ознак втрати кольору

Це захисник маленької чорної сукні

Інноваційне рішення у догляді за одягом тепер ваше завдяки новій пральній машині AEG серії 9000. Перша у світі технологія SoftWater — її інтелектуальний іонообмінний фільтр для очищення води замінює жорсткі мінерали на іони натрію для створення м'якої та чистої води. Миючі засоби працюють ефективніше з моменту потрапляння у барабан. Нарешті ви можете досягти результату прання як при 60 градусах під час прання лише при 30 градусах і без бляклості кольорів.

Зображення крупним планом регулятора управління пральною машиною серії 9000

Наша серія сушильних барабанів

Відкрийте для себе всі сушильні барабани

Порівняння двох вовняних светрів, що показує усадку в порівнянні з нульовою усадкою при пранні з системою AbsoluteCare® від AEG

Захисник вовняного светра

Ніколи раніше не наважувалися сушити в машині вовну, шовк чи верхній одяг? Тепер ви можете сушити в машині все, що перете, завдяки спеціально підібраним програмам сушіння, які пропонують лагідний догляд навіть за найделікатнішими тканинами. У сушильних барабанах серії 8000 з системою AbsoluteCare® наші спеціальні програми для вовни повторюють лагідний процес сушіння в розгорнутому вигляді, завдяки чому ваш светр, придатний лише для ручного прання, можна сушити в машині з гарантією відсутності усадки.

Сушильний барабан серії 8000

Застарілі звички щодо догляду за білизною

Шовкова блузка із золотим ланцюжком

Аби одяг виглядав як новий прання за пранням, потрібно знову повірити в можливості ваших пральних та сушильних машин. І, зрештою, з AEG ви можете з упевненістю прати та сушити навіть одяг з найделікатніших тканин — шовкові блузи, вовняні джемпери, верхній одяг з водовідштовхуючими властивостями — без страху пошкодити їх.