Деталі продукту

Сушіть без зайвого клопоту. З технологіями 3DScan та Absolute Care® сушильна машина 9000 Absolute Care® Plus забезпечує точність сушіння. Вона розпізнає рівень вологості всередині речей і забезпечує рівномірне сушіння навіть багатошарового одягу. Ваш одяг і куртки завжди залишатимуться пухкими.

Переваги

ТЕХНОЛОГІЯ 3DSCAN. КОВДРИ Й КУРТКИ ВИГЛЯДАЮТЬ ЯК НОВІ. ВІДНОВЛЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ НА 100 %*

Технологія 3DScan забезпечує точне та дбайливе сушіння. Вона здатна вимірювати рівень вологості всередині речей. Усі ваші речі, навіть куртки й ковдри, будуть рівномірно висушені та залишатимуться пухкими й теплими.

* Згідно з результатами тестування термічної стійкості речей, висушених із використанням технології 3DScan, яке було проведено в незалежній лабораторії відповідно до стандарту ISO 11092.

МЕНШЕ СКЛАДОК. ЗРУЧНЕ ПРАСУВАННЯ. ЗАВДЯКИ PROSTEAM®

ProSteam® нейтралізує запахи й усуває складки на одязі*. Завдяки цьому зменшується потреба в інтенсивному прасуванні та, відповідно, механічне навантаження на одяг. Завдяки ProSteam® одяг носиться довше.

* Згідно з результатами тестування у власній лабораторії, у разі застосування циклу ProSteam® кількість складок на тканині зі 100-відсоткової бавовни зменшується на 40%.

ABSOLUTECARE®. ГАРАНТОВАНА ВІДСУТНІСТЬ УСАДКИ*

Завдяки тепловому насосу та точному регулюванню температури й обертання барабана AbsoluteCare® безпечно висушує навіть речі з делікатних тканин. Вовна не збігатиметься, а шовк не втрачатиме форму. Система відновлює водовідштовхувальні властивості верхнього одягу та має сертифікат Woolmark Blue.

* Порівняно із сушінням у розправленому вигляді.

НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ КЕРУВАННЯ ТЕХНІКОЮ З AEGCONNECTED

У застосунку My AEG Care можна персоналізувати налаштування, а також отримувати корисні підказки й рекомендації. Налаштуйте цикли прання та надішліть інструкції приладу, щоб адаптувати його до ваших потреб і звичок. Розумний і простий догляд за допомогою смартфона.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels