Деталі продукту

Прально-сушильна машина 8000 PowerCare використовує технологію попереднього змішування, щоб активувати засіб для прання. Це дає змогу менше ніж за 1 годину досягти ідеального результату прання навіть за температури 30 °C. Речі не пересушуються, зберігаючи чудовий вигляд і текстуру.

Переваги

POWERCLEAN. ПОВНЕ ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ НАВІТЬ ЗА НИЗЬКОЇ ТЕМПЕРАТУРИ*

Технологія попереднього змішування PowerClean рівномірно розподіляє засіб для прання на речах, забезпечуючи повне видалення плям менше ніж за 1 годину.* Час сушіння регулюється відповідно до об'єму завантаження. Завжди бездоганний результат.

* Під час зовнішнього випробування програми PowerClean (59 хв при 30 °C) із завантаженням 5 кг було видалено 100 % із 59 найбільш поширених побутових плям.

AEG - Окремо стояча пральна машина з сушкою - LWR85165AU

SPECIALCARE WASH-TO-DRY. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ВОВНЯНИХ І ДЕЛІКАТНИХ РЕЧЕЙ

SpecialCare Wash-to-Dry гарантує бережне й ефективне прання з урахуванням типу тканини. Ця машина має сертифікат Woolmark Blue та підходить для прання й сушіння повсякденних, делікатних і вовняних речей. Також вона відновлює водонепроникні властивості верхнього одягу.

AEG - Окремо стояча пральна машина з сушкою - LWR85165AU

AUTODOSE ЗАХИЩАЄ РЕЧІ Й ВИТРАЧАЄ НА 60 % МЕНШЕ ЗАСОБУ ДЛЯ ПРАННЯ*

Не треба вгадувати: функція AutoDose за допомогою датчиків автоматично визначає точний об'єм засобу для прання й пом'якшувача, який потрібен для прання завантажених речей. Завдяки цьому витрата засобу для прання зменшується на 60 %, а бавовняні речі довше носяться та не рвуться.

* Об'єм засобу для прання, використаного для прання 2 кг речей у разі дозування за допомогою функції AutoDose і вручну, за результатами внутрішнього випробування.

AEG - Окремо стояча пральна машина з сушкою - LWR85165AU

AEGCONNECTED: НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ ІНТЕРАКТИВНОСТІ ОБЛАДНАННЯ

У застосунку My AEG Care можна створювати власні налаштування, а також отримувати корисні підказки й рекомендації. Оптимізуйте програми прання відповідно до своїх потреб і надсилайте їх з інструкціями на прилад. Розумний та ефективний догляд зі смартфона.

ОБРОБКА ПАРОЮ ДЛЯ ОСВІЖЕННЯ ОДЯГУ* Й УСУНЕННЯ СКЛАДОК

Обробка парою всього за 25 хвилин і без прання дає змогу нейтралізувати запахи* й усунути складки на речах, зокрема з делікатних тканин. Додайте ароматизатор, щоб створити відчуття свіжості, притаманне щойно випраній білизні.

*За результатами зовнішнього тестування, обробка парою призводить до нейтралізації запаху цигаркового диму.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels