Деталі продукту

Вбудована прально-сушильна машина 7000 від AEG поєднується з іншими приладами, працює тихо та забезпечує повний догляд за делікатними тканинами. Технологія DualSense індивідуально підбирає температуру та рух барабану для кожного завантаження, здійснюючи прання та сушіння в одному циклі. Зводячи до мінімуму потребу у хімчистці та ручному пранні.

Переваги

AEG - Вбудована пральна машина з сушкою - L8WBE68SRI

Оптимізовані налаштування для різних тканин з DualSense

Технологія DualSense автоматично регулює налаштування циклу відповідно до типу тканини, що завантажується. Завдяки цьому одяг буде випрано та висушено при належній температурі і оптимізованих рухах барабану. Кожна річ зберігає свій розмір і форму. Усе в одному циклі.

AEG - Вбудована пральна машина з сушкою - L8WBE68SRI

Індивідуалізовані цикли з ProSense Technology®

Технологія ProSense Technology® автоматично регулює час прання та сушіння відповідно до обсягу завантаження. Це забезпечує оптимальний догляд за одягом, заощаджуючи при цьому час, енергію та воду. Найефективніший процес прання та сушіння в одному циклі.

AEG - Вбудована пральна машина з сушкою - L8WBE68SRI

Пара освіжить кожну річ

Програма пропарювання дозволяє освіжити одяг без повного циклу прання. Завдяки додаванню пари в барабан волокна розслаблюються і складки зменшуються, зводячи до мінімуму потребу в прасуванні. А оскільки обробка парою запобігає надмірному пранню, одяг довше залишатиметься кращим як на вигляд, так і на дотик.

AEG - Вбудована пральна машина з сушкою - L8WBE68SRI

Прання та сушіння одягу всього за одну годину

Ваш одяг буде готовий усього за одну годину з програмою «60 хвилин без зупинки». Вона дозволяє швидко випрати та висушити невеликі завантаження в одному циклі. Забезпечуючи абсолютну зручність без жодних компромісів щодо догляду.

AEG - Вбудована пральна машина з сушкою - L8WBE68SRI

Тиха машина для зручного дому

Тиха пральна машина забезпечує низький рівень шуму під час роботи. Не відволікаючи вас та зберігаючи комфорт удома.

10 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА ІНВЕРТОРНИЙ ДВИГУН

Реєструй пральну, сушильну або прально-сушильну машину AEG, та отримуй 10 років гарантії на інверторний двигун.

Офіційні правила

Зареєструвати продукт

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Виникли питання?

Будь ласка ознайомтесь зі статтею або зверніться до служби Підтримки.

Гарантія

Вітаємо вас із придбанням побутової техніки "AEG"

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку AEG і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад