Деталі продукту

Вбудована прально-сушильна машина 7000 від AEG поєднується з іншими приладами, працює тихо та забезпечує повний догляд за делікатними тканинами. Технологія DualSense індивідуально підбирає температуру та рух барабану для кожного завантаження, здійснюючи прання та сушіння в одному циклі. Зводячи до мінімуму потребу у хімчистці та ручному пранні.

Переваги

Оптимізовані налаштування для різних тканин з DualSense

Технологія DualSense автоматично регулює налаштування циклу відповідно до типу тканини, що завантажується. Завдяки цьому одяг буде випрано та висушено при належній температурі і оптимізованих рухах барабану. Кожна річ зберігає свій розмір і форму. Усе в одному циклі.

Індивідуалізовані цикли з ProSense Technology®

Технологія ProSense Technology® автоматично регулює час прання та сушіння відповідно до обсягу завантаження. Це забезпечує оптимальний догляд за одягом, заощаджуючи при цьому час, енергію та воду. Найефективніший процес прання та сушіння в одному циклі.

Пара освіжить кожну річ

Програма пропарювання дозволяє освіжити одяг без повного циклу прання. Завдяки додаванню пари в барабан волокна розслаблюються і складки зменшуються, зводячи до мінімуму потребу в прасуванні. А оскільки обробка парою запобігає надмірному пранню, одяг довше залишатиметься кращим як на вигляд, так і на дотик.

Прання та сушіння одягу всього за одну годину

Ваш одяг буде готовий усього за одну годину з програмою «60 хвилин без зупинки». Вона дозволяє швидко випрати та висушити невеликі завантаження в одному циклі. Забезпечуючи абсолютну зручність без жодних компромісів щодо догляду.

Тиха машина для зручного дому

Тиха пральна машина забезпечує низький рівень шуму під час роботи. Не відволікаючи вас та зберігаючи комфорт удома.

10 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА ІНВЕРТОРНИЙ ДВИГУН

Реєструй пральну, сушильну або прально-сушильну машину AEG, та отримуй 10 років гарантії на інверторний двигун.

Офіційні правила

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels