Поради з вибору

ЯК ВИБРАТИ ІДЕАЛЬНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК З МОРОЗИЛЬНОЮ КАМЕРОЮ

Природну свіжість продуктів збережено

Наша система охолодження TwinTech гарантує, що найкращі смаки, які може запропонувати природа, будуть зберігатися за оптимальної температури. Усі продукти — від капусти до огірка — залишаться свіжими надовше. Листя хрумкіше, яблука хрусткіші, а всі продукти — смачніші. Просторий ящик також означає, що якщо ви купили багато свіжих продуктів, для них завжди знайдеться місце для оптимального зберігання.

З системою охолодження TwinTech відділення холодильника і морозильника працюють незалежно для підтримання оптимальної температури та вологості, щоб зберігати продукти свіжими або замороженими

З TwinTech® легко зберігати кожен інгредієнт в оптимальному стані.

Холодильник-морозильник ProFresh

Натуральні смаки, в найкращому стані

Захистіть смак, забудьте про іній. Зберігайте свіжі та заморожені продукти у найкращому стані з системою TwinTech+ від AEG. Вона належним чином підтримує рівні температури та вологості з мінімальним коливанням, саме тому в морозильнику не буде інію, а якість свіжих продуктів не погіршиться. Фрукти та овочів залишаться хрумкими та наповненими смаком. М'ясо і риба залишаються такими ж свіжими, як у день, коли ви їх придбали.

Адаптується до будь-якого смаку

Організуйте свій холодильник саме так, як вам подобається, з модульною системою зберігання CustomFlex®. Відділення на дверцятах можна змінювати та переміщати за секунди, забезпечуючи повну свободу дій. Затискачі для трав. Прозорі коробки для сирів. Надійні полиці для молочних продуктів, соусів та приправ. Організовуйте зберігання в холодильнику так, як вам подобається, та використовуйте місце для зберігання максимально ефективно.

Доведено, що м’ясо і риба зберігаються до 3 днів довше при температурі близько нуля градусів у порівнянні зі звичайним охолодженням.

Точне охолодження для відмінного приготування

Приголомшливий обід чи вечеря починаються з бездоганних інгредієнтів. Такі продукти, як м’ясо і риба, найкраще зберігають смак при зберіганні при певній температурі — близько 0 градусів. Наші холодильники-морозильники мають для цього спеціальне відділення Zero Degree («нуль градусів»), аби забезпечити зберігання продуктів саме при тій температурі, при якій потрібно. Тому ви можете насолоджуватися найсвіжішим м’ясом чи рибою та смакувати кожен шматочок.

ПРОДУКТИ

Що ви зазвичай зберігайте в холодильнику?

Свіжі фрукти та овочі - вам потрібен холодильник з відділенням для зелені і глибокими ящиками для великих овочів. Якщо ви віддаєте перевагу свіжим замороженим продуктам, то вам підійде холодильник з просторою холодильною камерою і морозильною камерою меншого розміру.

М'ясо і риба - модель з низькотемпературним відділенням ZeroDegree допоможе довше зберегти свіжість м'яса і риби.

Напої - можливо, вам варто розглянути моделі з полицями для вина, регульованими полицями для пляшок або навіть вбудованою винною шафою. Деякі моделі холодильників в американському стилі забезпечені зовнішнім льодогенератором, який дозволить вам з легкістю охолоджувати напої в спеку.

Заморожені продукти - якщо ви зберігаєте багато заморожених продуктів, вибирайте холодильник, в якому розмір морозильної камери не поступатиметься розміром холодильного відділення.

Простір

Який тип холодильника з морозильною камерою ідеально підійде до простору вашої кухні?

Двохдверний (Side-by-Side) - повнорозмірний холодильник з морозильною камерою збільшеної місткості. Деякі моделі оснащені дозатором води і льодогенератором.

Комбінований - розташовані один над одним холодильник і морозильник з роздільними дверцятами. Морозильна камера може розташовуватися як над холодильним відділенням, так і під ним.

Вбудований - холодильник буде прихований за дверцятами фасаду ваших кухонних меблів. Таким чином можна встановити як холодильник з морозильною камерою, так і кожен прилад (холодильник і морозильник) окремо.

Висота, ширина і глибина можуть коливатися. Ознайомтеся з усією лінійкою моделей і підберіть розмір і стиль, оптимальні для вашої кухні.

ОБ'ЄМ

Ємність холодильника з морозильною камерою вимірюється в літрах:

до 200 літрів - ідеальний для невеликої сім'ї

200-300 літрів - підійде для сім'ї середнього розміру

300-400 літрів - найкраще рішення для великої родини

Порада: Не заповнюйте холодильник до межі - вільна циркуляція повітря сприяє більш ефективному охолодженню.

ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ

Висока енергоефективність допомагає зменшити витрати на електроенергію. Стандарти енергоефективності ростуть, тому, починаючи з 2014 року, всі холодильники з морозильною камерою повинні володіти ступенем енергозбереження не нижче А +. Максимальну енергоефективність мають пристрої класу А +++.

Холодильник з технологією авторозморожування і роздільної циркуляції повітря в холодильній і морозильній камерах є найбільш енергоефективним. Він також ефективно підтримує рівномірний розподіл температури по всіх відділеннях.

Порада: Зменшити споживання енергії можна, розташувавши холодильник далеко від приладів, які випромінюють тепло, таких як духові шафи і радіатори.

ВИБЕРІТЬ МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

Будь то охолоджений лосось, фрукти або пучок запашних трав - холодильники AEG з вбудованою морозильною камерою дозволять навіть найделікатнішим продуктам довше залишатися свіжими.

Дивитися моделі холодильників з морозильною камерою