Проект Care Label Project

 

МИ ХОЧЕМО ЗМІНИТИ СЬОГОДНІШІ ЗВИЧКИ ЩОДО ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ

Чому? 90% одягу, який у нас є, ми викидаємо задовго до того, як це мало бути, і ми продовжуємо дотримуватися застарілих інструкцій з догляду з 1950-х років. Потрібні зміни.

ПРОЕКТ CARE LABEL PROJECT

Проект Care Label Project — це наш спосіб як виробників побутової техніки, дизайнерів та промисловців надихати, навчати та оновлювати наші методи піклування про свій одяг. Нам потрібно припинити маркувати одяг з делікатних тканин позначкою «Лише сухе чищення», припинити прати при високих температурах та не боятися класти вовняний одяг у машини. Насправді детальні етикетки з догляду, які мали б давати чіткі інструкції, часто ще більше заплутують нас.

НЕ ПІДДАВАТИ НАДМІРНОМУ ПРАННЮ

З проектом Care Label Project ми здійснюємо переворот. Для початку ми випустили абсолютно нову етикетку з догляду: «Не піддавати надмірному пранню» — разом з ексклюзивною колекцією дизайнерського одягу з протестованою в лабораторії порадою про догляд та сучасну настанову з догляду за тканинами. Приєднуйтеся до нас у зміні майбутнього з кожною етикеткою з догляду.


ВИКЛИК СИМВОЛАМ НА ЕТИКЕТКАХ З ДОГЛЯДУ

Ми співпрацюємо з широким колом нових дизайнерів та виробників одягу, які поділяють нашу пристрасть до інновацій у галузі моди. Разом ми кинули виклик багатьом етикеткам з догляду, випробувавши дизайнерський одяг з використанням обладнання для догляду за білизною в нашій науково-дослідній лабораторії.

зображення джинсів

30 ГРАДУСІВ

Більшість з нас не здогадуються, що позначки температури на етикетках з догляду вказують максимальну температуру прання, а не рекомендовану. Прання при нижчих температурах подовжить термін служби ваших речей, вони довше виглядатимуть і матимуть відчуття нових. Нижча температура також краща для ваших рахунків за електроенергію: наприклад, зниження температури з 40 до 30 градусів може заощадити до 60% споживання енергії.

Чому краще прати при нижчих температурах та інші поради

Чи знаєте ви?

Середня температура прання білизни в Європі становить 41°C

Прання вашого одягу та джинсів при нижчих температурах подовжить термін їхньої служби.

Хен Ейтс

Лондон, Великобританія

одяг, створений Доріан ван Оверім

ЛИШЕ СУХЕ ЧИЩЕННЯ

На більшості делікатних тканин та речей є етикетка «Лише сухе чищення». Хоча таке чищення і може зробити ваш одяг чистим, його активні хімічні процеси надзвичайно агресивні як для речі, так і для навколишнього середовища. Сьогодні кожен третій споживач уникає купівлі одягу з етикеткою «Лише сухе чищення» через зайвий клопіт. Але завдяки останнім досягненням у технологіях прання та миючих засобах, тепер можливо використовувати лагідніші цикли прання, нижчі температури та налаштування сушіння для прання навіть тих речей, що мають позначку «лише сухе чищення», безпосередньо в машині.

Однак етикетка «Лише сухе чищення» розміщена на деяких речах не просто так. У цих речах є деталі або матеріали, які можуть змінювати забарвлення або руйнуватися при пранні вдома. На щастя, використання хімічних речовин не єдиний варіант: багато хімчисток почали користуватися більш екологічні методами, наприклад вологим чищенням та розчинниками вуглекислого газу. Тому, якщо вам все ж таки потрібно здати речі в хімчистку, вибирайте ту, яка безпечніша для навколишнього середовища.

Як дізнатися, які речі з позначкою «Лише сухе чищення» можна прати вдома, та додаткові поради

піктограма лампочки
Чи знаєте ви?

55% споживачів час від часу користуються послугами хімчистки, але лише половина з них задоволені результатом

Багато речей з етикеткою «лише сухе чищення» можна прати в машині при нижчих температурах.

Доріан ван Оверім

Брюссель, Бельгія

одяг, створений Тімом Лабендою

НЕ СУШИТИ В БАРАБАНІ

Ця вказівка щодо догляду часто розглядається як спонукання до сушіння на відкритому повітрі. Хоча це й вірно для деяких тканин, багато чутливих матеріалів, таких як матеріали верхнього одягу або матеріали із водовідштовхуючими властивостями, слугуватимуть довше, якщо сушити їх у машині на правильному циклі. Завдяки сучасній технології можна сушити навіть одяг з делікатних тканин, таких як шовк і вовна. Шукайте сушильні барабани з позначкою сертифікації Woolmark, які дозволяють впевнено сушити навіть одяг з найтоншої вовни.

Що слід враховувати під час сушіння в барабані та додаткові поради

значок лампочки
Чи знаєте ви?

70% людей переймають звички щодо догляду від своїх батьків

Я вважаю, що можна сушити в барабані все, необхідно лише вибрати правильну програму.

Тім Лабенда

Берлін, Німеччина

одяг, створений Кларою Мартін

ЛИШЕ РУЧНЕ ПРАННЯ

Багато хто думає, що ручне прання — це найлагідніший спосіб очистити делікатний одяг. Так нас учили батьки, і так зазначено на етикетці з догляду. Але сьогодні, з сучасними машинами, ситуація змінилася.

Прання вручну витрачає час та воду, а також призводить до розтягнення волокон. Коли ви перете вручну та трете річ, ви зазвичай дієте грубіше, ніж думаєте. Замість цього вибирайте лагідний цикл пральної машини з нижчими температурами прання, і ви впораєтеся з пранням без шкоди для речі. Насправді 75% людей перуть вручну, але лише чверть задоволені результатом.

Як машина може бути лагіднішою за ваші руки і додаткові поради

піктограма лампочки
Чи знаєте ви?

Подовження терміну служби одягу на дев'ять місяців знизило б кожен з таких показників, як вуглецевий слід, споживання води та відходи, приблизно на 20-30%

Замість того, щоб прати вручну, можна випрати трикотажну річ на делікатній програмі.

Клара Мартін

Лондон, Великобританія


КОЛЕКЦІЯ CARE LABEL

Перегляньте колекцію вражаючих речей від 16 дизайнерів. Усі ці речі були випрані з використанням сучасних порад з догляду від AEG, розроблених за результатами випробувань у нашій науково-дослідній лабораторії. Ці гарні речі заслуговують на правильне ставлення.

Завантажити каталог

Завантажте наш каталог Care Label Project, щоб отримати додаткову інформацію та натхнення від усіх дизайнерів, що приймають участь у проекті.
Завантажити каталог


СУЧАСНІ НАСТАНОВИ З ДОГЛЯДУ

Багато хто продовжує наполягати на використанні застарілих інструкцій з догляду з 1950-х років. У науково-дослідній лабораторії AEG ми створили сучасну настанову з догляду.

 • Лише ручне прання

  Коли ви перете вручну та трете річ, ви зазвичай дієте грубіше, ніж думаєте. Більшість речей, призначених лише для ручного прання, тільки виграють від прання на лагідному циклі в сучасній машині замість того, аби піддаватися застарілому ручному пранню, що розтягує волокна.

 • 30 градусів

  Раніше вважалося, що чим вища температура, тим чистіший одяг, але зараз все зовсім не так. Прання при нижчих температурах заощаджує енергію та менше напружує волокна одягу, що дозволяє подовжити термін їхньої служби.

 • Прасування

  Для таких делікатних тканин, як шовк, або речей з кнопками, застібками тощо, легше та лагідніше буде використовувати парову програму замість праски. Якщо ви використовуєте праску для прасування таких речей, не натискайте занадто сильно на деталі оздоблення та встановлюйте налаштування, рекомендоване на етикетці з догляду.

 • Не сушити в машині

  Коли ви перевантажуєте машину, ваш одяг може легко перекрутися, а якщо завантажувати її неповністю, то енергія, і відповідно, гроші, витрачаються марно. Також краще використовувати автоматичні програми, а не заданий час для циклу прання, оскільки машина може допомогти уникнути усадки шляхом визначення ідеального рівня вологи у тканинах.

 • Лише сухе чищення

  Завдяки останнім досягненням у технологіях прання та миючих засобах, тепер можливо використовувати лагідніші цикли прання, нижчі температури та налаштування сушіння для прання навіть речей, що мають позначку «лише сухе чищення», безпосередньо в машині, не завдаючи їм шкоди.

 • Не піддавати надмірному пранню

  Щоб підкреслити важливість необхідності подумати двічі, перш ніж класти одяг у пральну машину, ми впровадили абсолютно нову етикетку з догляду — «Не піддавати надмірному пранню». Разом з цим AEG розробила рішення для зниження необхідності занадто частого прання.

  Дізнайтеся про символи на етикетках — Часті питання та поради


ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ CARE LABEL PROJECT

Ми не можемо зробити це самостійно. Наші партнери роблять значний внесок у проект Care Label Project. Ви — модний бренд, який хоче приєднатися до проекту Care Label Project? Ми віддаємо 20 000 етикеток з догляду «Не піддавати надмірному пранню» безкоштовно — разом ми зможемо здійснити реальні зміни. Натисніть тут!

 • КОМПАНІЯ WOOLMARK

  Компанія Woolmark — це світовий авторитет з вовни. Логотип Woolmark — один із найбільш упізнаваних та шанованих у світі торгових знаків, який гарантує найвищу якість і представляє переваги та інновації, що не мають собі рівних, від ферми до готового продукту. Компанія Woolmark — це дочірня компанія Australian Wool Innovation, неприбуткової організації, що проводить дослідження, розробки та маркетингові заходи по всьому світовому ланцюгу постачань австралійської вовни від імені близько 55 000 власників вовняних овець, які допомагають фінансувати компанію.

  Відвідати веб-сайт

 • FASHION REVOLUTION

  Fashion Revolution — це неприбуткова світова організація, яка об'єднується навколо щорічної кампанії, підвищуючи обізнаність щодо «справжньої вартості моди», показуючи світові, що зміни можливі, та відзначаючи тих, хто приймає участь у створенні більш сталого майбутнього. Fashion Revolution розпочала роботу, зосереджуючись переважно на виробничій фазі, але зараз вони також почали цікавитися питаннями догляду за одягом та можливостями стилю життя, що забезпечує більш сталий розвиток.

  Відвідати веб-сайт

 • NOT JUST A LABEL

  NOT JUST A LABEL (NJAL) — провідна світова платформа дизайнерів для демонстрації та виховання сьогоднішніх новаторів сучасної моди. NJAL заохочує дизайнерів створювати моду, яка є раціонально екологічною та підтримує місцеві громади і ремісничу майстерність. NJAL започаткувала революційний підхід до індустрії моди поза політикою та існуючими системами, які шкодять росту та етичності їхніх дизайнерів.

  Відвідати веб-сайт

ELECTROLUX

Electrolux є світовим лідером у сфері побутової техніки, яка створюється на основі глибокого розуміння потреб споживачів та у співпраці з професійними користувачами. Electrolux пропонує ретельно продумані інноваційні рішення для домогосподарств та бізнесу з такими виробами як холодильники, посудомийні машини, пральні машини, мала побутова техніка та багато іншого. Компанія Electrolux отримала золоту нагороду Gold Class Award-2017 у щорічнику Sustainability Yearbook RobecoSAM — щорічному рейтингу показників сталого розвитку серед найбільших світових компаній.

Відвідати веб-сайт

Місцевий контент

Це модуль для місцевого контенту. Введіть текст та повідомте нас, якщо вам потрібна допомога із зображеннями.