Відкрийте для себе

Колекція Gourmet

Колекція посуду Mastery на індукційній варильній поверхні

Розроблено експертами

Тепер у вас є першокласні каструлі та сковорідки (які можна складати одну на одну), аби отримати максимум від кожного рецепту. Приготуйте найшовковистіший соус бешамель, використовуючи дрібне сито Chinois Colander. Та ідеально обсмажте гребінці без олії або з невеликою її кількістю в нашій найкращій протипригарній сковорідці. З найкращим посудом можна очікувати найкращі результати.

Посуд для індукції на індукційній варильній поверхні AEG
Колекція Gourmet

Посуд з колекції Gourmet підходить для будь-яких варильних поверхонь та є ідеальним вибором для індукційних варильних панелей.

Велика каструля з колекції AEG Gourmet

Каструлі та сковорідки, що ідеально підходять для індукційного нагрівання

Колекція Gourmet гарантує швидке рівномірне нагрівання та довговічність. Тришаровий алюміній відмінно проводить тепло і забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій сковорідці. Фактично він нагрівається до 14 разів швидше, ніж нержавіюча сталь. А нержавіюча сталь, стійка до корозії, гарантує довговічність вашого посуду. Крім того, його можна використовувати в духовці та мити в посудомийній машині.

Яйця, що смажаться на протипригарній сковороді з колекції Gourmet
Набір сковорідок з протипригарним покриттям колекції Gourmet

Отримайте смачні результати без олії або з невеликою її кількістю. Ці сертифіковані протипригарні сковорідки забезпечують швидке, рівномірне обсмажування для ефективного готування та незмінно смачного результату.

Риба, що смажиться на сковороді з колекції Gourmet
Сковорода Gourmet

Експерт зі смаження, ця сковорідка рівномірно розподіляє тепло та знижує рівень вологості, аби зробити страву соковитою всередині та хрусткою зовні.

Каструля-соусниця з колекції Gourmet з фруктами, що тушкуються всередині
Каструля-соусниця Gourmet

Каструля, що поєднує в собі точність нагрівання та універсальність, має прямі боки, що дозволяють готувати глазур, припускати, тушити та карамелізувати так, як потрібно вам, щоб забезпечити смачний результат.

Дрібне сито з колекції Gourmet та помідори
Дрібне сито Gourmet

Майстерно готуйте соуси, супи, пюре та пудинги з дрібним ситом Chinois Colander, щоб отримати шовковистий, однорідний результат.

Конічна каструлька для обсмажування Conical Sauté з колекції Gourmet
Конічна каструлька для обсмажування Conical Sauté Gourmet

Для смачних хрумких овочів та невеликих хрустких порцій м'яса — каструлька для обсмажування Conical Sauté спеціально розроблена для швидкого обсмажування.

Низький сотейник Low Casserole з колекції Gourmet з різотто
Низький сотейник Low Casserole Gourmet

Низький сотейник Low Casserole на 4,5 л допомагає легко готувати як великі, так і малі страви — від різотто на всю сім'ю до приготування порцій на одного.

Велика каструля з колекції Gourmet, в якій вариться броколі
Велика каструля

Завдяки об'єму 9 літрів, ви можете варити всі овочі в одній каструлі, а також готувати здорові супи та тушковані овочі для рідних та друзів.

Вставка для пасти з колекції Gourmet
Вставка для пасти

З цією вставкою смачна паста «аль-денте» вийде саме такою, як треба Забезпечте захист і готуйте спагетті, лінгвіні та фетучіні, а щоб злити воду, просто підніміть вставку.

Колекція посуду Gourmet
Переглянути колекцію