Деталі продукту

Чудова продуктивність менш ніж за годину з програмою ÖKOPower. Оптимізована для вашого щоденного улюбленого одягу, вона ретельно очищує змішане завантаження всього за 59 хвилин. Ефективне очищення при більш низьких температурах забезпечується нашою унікальною технологією попереднього змішування. Для виняткового догляду з меншим споживанням енергії.

Переваги

Доглядайте ретельно ще швидше. З програмою ÖKOPower

ÖKOPower - це програма щоденного прання, яка надає вам все необхідне. Прання одягу займає всього 59 хвилин, забезпечуючи відмінний результат і менше споживання енергії. Це ідеальна програма для щоденного використання без шкоди для продуктивності або навколишнього середовища. Догляд може бути ще швидшим.

Лоток UniversalDose для ефективного швидкого прання і прання в холодній воді*

В унікальному лотку UniversalDose спеціальні струмені води розм'якшують і руйнують капсули PODS®, активуючи їх на 60% швидше порівняно з додаванням у барабан. Це допомагає краще видаляти забруднення під час прання в холодній воді та швидкого прання (програми тривалістю 1 година).*

*Результати тестування у власній лабораторії з використанням програми прання за температури 30°C тривалістю 1 година: капсули PODS® у лотку UniversalDose і в барабані.

Прання наступного покоління. З додатком My AEG Care

Відкрийте для себе індивідуальний догляд за кожною річчю, підключивши прилади до додатку My AEG Care. І користуйтеся досвідом AEG будь-де. Встановлюйте індивідуальні програми дистанційно, отримуйте рекомендації щодо встановлення циклу прання для ваших речей та отримуйте повідомлення, коли одяг буде готовий. Індивідуальний догляд за білизною у вас під рукою.

МЕНШЕ ПРАСУВАННЯ

Пральні машини AEG використовують пару як швидкий спосіб освіжити пом'ятий одяг. Короткі програми пропарювання видаляють запахи і знижують кількість складок на сухих тканинах. Можна закінчити прання лагідним пропарюванням.

Видаляє понад 99,99 % бактерій і вірусів* із одягу

Наша програма Anti-Allergy Vapour сертифікована компанією Swissatest і видаляє понад 99,99 % бактерій і вірусів, поєднуючи прання з паровим чищенням.* Прання за температури понад 60 °C забезпечує зменшення алергенів і гігієнічну чистоту одягу.

* Протестовано компанією Swissatest Testmaterialien AG у 2021 році (звіт про тестування № 202120117) щодо бактерій Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa та MS2 Bacteriophage

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels