Деталі продукту

Пральні машини AEG серії 9000 очищують та пом'якшують воду, забезпечуючи при 30 градусах таке саме прання як і при 60 градусах для збереження форми та відчуття кожної речі, зберігаючи кожен колір як новий.

Переваги

AEG - 9 kg washing machine - L9FEA69S

ПОМ'ЯКШЕНА ВОДА, ДЕЛІКАТНЕ ПРАННЯ

Нові машини AEG перші у світі з технологією видалення мінералів з води. Іонообмінна система фільтрації покращує воду, що потрапляє в барабан, для максимальної ефективності засобів для прання навіть при низьких температурах.

AEG - 9 kg washing machine - L9FEA69S

КОЖНЕ ВОЛОКНО ОЧИЩЕНЕ ТА ЗАХИЩЕНЕ

З ÖKOMix кожна часточка миючого засобу та пом'якшувача, перш ніж потрапити в барабан змішується з водою, яка повністю їх розчиняє та активує. Це гарантує, що вони дістануться кожного волокна, очистять та подбають про нього.

AEG - 9 kg washing machine - L9FEA69S

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З МОБІЛЬНИМ ЕКСПЕРТОМ

Care Advisor використовує досвід AEG, аби рекомендувати найкращу програму для догляду за одягом. Ефективне прання 48 видів тканин та виведення 40 видів плям. Із зниженим ризиком зміни розміру та втрати кольору та форми.

AEG - 9 kg washing machine - L9FEA69S

Система ProSense®

Система ProSense® зважить кожне завантаження і підбере параметри циклу. Датчики відкоригують час прання, забезпечивши оптимальний догляд за кожною річчю. У білизни завжди бездоганний вигляд, а ви збережете воду і електрику

AEG - 9 kg washing machine - L9FEA69S

МЕНШЕ ПРАСУВАННЯ

Пральні машини AEG використовують пару як швидкий спосіб освіжити пом'ятий одяг. Короткі програми пропарювання видаляють запахи і знижують кількість складок на сухих тканинах. Можна закінчити прання лагідним пропарюванням.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels