Деталі продукту

Чудова продуктивність менш ніж за годину з програмою ÖKOPower. Оптимізована для вашого щоденного улюбленого одягу, вона ретельно очищує змішане завантаження всього за 59 хвилин. Ефективне очищення при більш низьких температурах забезпечується нашою унікальною технологією попереднього змішування. Для виняткового догляду з меншим споживанням енергії.

Переваги

Доглядайте ретельно ще швидше. З програмою ÖKOPower

ÖKOPower - це програма щоденного прання, яка надає вам все необхідне. Прання одягу займає всього 59 хвилин, забезпечуючи відмінний результат і менше споживання енергії. Це ідеальна програма для щоденного використання без шкоди для продуктивності або навколишнього середовища. Догляд може бути ще швидшим.

Захист волокон за допомогою технології ÖKOMix

За допомогою ÖKOMix кожен слід миючого засобу та пом'якшувача змішується з водою, розчиняючись та активуючись повністю, перш ніж він навіть потрапить у барабан. Це перша технологія пральної машини, яка розподіляє миючі та пом'якшувальні засоби повністю рівномірно - гарантуючи, що вони досягають, чистять і доглядають за кожним волокном.

Система ProSense®

Система ProSense® зважить кожне завантаження і підбере параметри циклу. Датчики відкоригують час прання, забезпечивши оптимальний догляд за кожною річчю. У білизни завжди бездоганний вигляд, а ви збережете воду і електрику

МЕНШЕ ПРАСУВАННЯ

Пральні машини AEG використовують пару як швидкий спосіб освіжити пом'ятий одяг. Короткі програми пропарювання видаляють запахи і знижують кількість складок на сухих тканинах. Можна закінчити прання лагідним пропарюванням.

ÖKOINVERTER, НАЙНИЖЧЕ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ

Енергозберігаючий двигун ÖKOInverter пропонує найвищу ефективність та надійність, а також забезпечує відмінну продуктивність, яку програму ви б не обрали.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels