Деталі продукту

Отримуйте виняткові результати з функцією SprayZone. Ця функція забезпечує до трьох разів вищу ефективність у порівнянні зі стандартними програмами. Вона інтенсивно очищує посуд у спеціально виділеній зоні, видаляючи навіть присохлі залишки. Більше не потрібно замочувати або попередньо ополіскувати.

Переваги

Інтенсивне очищення. У SprayZone

Відкрийте для себе інтенсивне очищення зі SprayZone. Працює втричі краще, ніж стандартні програми, ефективно очищуючи посуд без попереднього ополіскування або замочування. Навіть пригорілі залишки їжі видаляються у цій зоні. Легке рішення для стійких забруднень.

AEG - Dishwasher 60 cm - FSE84718P

Потужне миття посуду. З SatelliteClean®

Відкрийте для себе бездоганне миття посуду з SatelliteClean®. Цей розпилювач має втричі краще покриття, ніж звичайні. Оскільки подвійне веретено, що обертається, постійно змінює кут розпилювання. Вода досягає кожного куточка. Для повного очищення.

AEG - Dishwasher 60 cm - FSE84718P

Простий шлях до раціонального миття посуду

Раціональне миття посуду - це легко. Використовуйте повзунок QuickSelect на сенсорному екрані, щоб вибрати бажаний час циклу, а екометр підкаже вам найбільш екологічну програму для економії електроенергії та води за допомогою візуальних зелених смужок.

AEG - Dishwasher 60 cm - FSE84718P

QuickSelect із Wi-Fi: Розумне дистанційне миття посуду

Машини QuickSelect забезпечують ефективне й екологічне миття посуду. Вони підказують відповідну програму, виходячи із завантаження, часу та рівня забрудненості. Програмуйте миття посуду, щоб зменшити витрати електроенергії. Застосунок пропонує аналітичні підсумки з використання та екоефективності.

AEG - Dishwasher 60 cm - FSE84718P

Завжди знайте точно, коли посудомийна машина завершила роботу

Завдяки TimeBeam ви можете бути в курсі стану циклу роботи посудомийної машини. Поки цикл все ще триває, технологія TimeBeam проектує залишкову кількість часу на підлогу. Просто, зрозуміло та ефективно.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels