Деталі продукту

Ця компактна винна шафа відрізняється неперевершеним стилем та універсальністю. Вона розрахована на діапазон температур від 5 до 20 градусів та ідеально поєднується з іншими кухонними приладами лінійки AEG Compact.

Переваги

Зберігайте вино за правильної температури

Ви можете бути впевнені, що у цій винній шафі ваші пляшки зберігатимуться за точно необхідної температури. Прямий контроль температури дозволяє встановлювати її від 5 до 20 градусів.

Зберігайте до 18 пляшок навіть в умовах обмеженого простору

У цій компактній винній шафі можна зберігати до 18 пляшок. Такий дизайн означає, що вам завжди буде що запропонувати гостям, навіть якщо простір на вашій кухні обмежена.

Зручне місце зберігання для різних пляшок

Шампанське або просекко, ця винна шафа може вмістити пляшки різного розміру та форми. Її відмінний дизайн забезпечує більший простір між полицями, що дозволяє зберігати вино в різних положеннях без необхідності перенастроювати обстановку. Зберігайте будь-яку колекцію вина охолодженою.

Бездоганний вигляд на кухні

Ця винна шафа має гладку безшовну поверхню. У неї немає ручок, тому він відкривається легким натисканням. Він також поєднується з іншою технікою AEG, зберігаючи бездоганний вигляд на кухні.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Винна шафа - SWB66001DG
Вбудована винна шафа 82 см

Компанія AEG розробила лінійку холодильників для вина. Обирайте із запропонованих стилів той, який підійде до вашого смаку та розміру колекції. Холодильник підтримує оптимальну температуру та запобігає підсиханню корки.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі