Деталі продукту

Ця компактна шафа для вина відрізняється бездоганним стилем та гнучкістю варіантів зберігання. Він дозволяє встановлювати діапазон температур від 5 до 20 градусів та ідеально поєднується з іншими кухонними приладами компактної лінійки від AEG

Переваги

AEG - Винна шафа - KWK884520M

Зберігайте вино при правильній температурі

Ця винна шафа дозволить вам з упевненістю зберігати ваші пляшки за точно необхідної температури. Прямий температурний контроль дозволяє встановлювати температуру від 5 до 20 градусів.

AEG - Винна шафа - KWK884520M

Зберігайте до 18 пляшок, навіть якщо кількість місця обмежена

У цій компактній винній шафі можна зберігати до 18 пляшок. Сучасний дизайн дозволить знайти місце для ваших улюблених напоїв, навіть якщо простір на вашій кухні обмежений.

AEG - Винна шафа - KWK884520M

Гнучке зберігання для різних пляшок

Цей холодильник для вина вміщує пляшки різного розміру та форми — від шампанського до просекко. Його гнучкий дизайн забезпечує більше місця між полицями, дозволяючи зберігати вино у різних положеннях без потреби зміни полиць. Зберігайте будь-яку колекцію охолодженою та у різних розмірах.

Бездоганно інтегрується в кухні

Цей холодильник для вина має стильний, гладенький вигляд. Він відкривається легким натисненням, без жодних ручок. Також він поєднується з іншими приладами AEG, що дозволяє забезпечити єдиний стиль вашої кухні.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels