Деталі продукту

Ця компактна шафа для вина відрізняється бездоганним стилем та гнучкістю варіантів зберігання. Він дозволяє встановлювати діапазон температур від 5 до 20 градусів та ідеально поєднується з іншими кухонними приладами компактної лінійки від AEG

Переваги

AEG - Винна шафа - KWK884520M

Зберігайте вино при правильній температурі

Ця винна шафа дозволить вам з упевненістю зберігати ваші пляшки за точно необхідної температури. Прямий температурний контроль дозволяє встановлювати температуру від 5 до 20 градусів.

AEG - Винна шафа - KWK884520M

Зберігайте до 18 пляшок, навіть якщо кількість місця обмежена

У цій компактній винній шафі можна зберігати до 18 пляшок. Сучасний дизайн дозволить знайти місце для ваших улюблених напоїв, навіть якщо простір на вашій кухні обмежений.

AEG - Винна шафа - KWK884520M

Гнучке зберігання для різних пляшок

Цей холодильник для вина вміщує пляшки різного розміру та форми — від шампанського до просекко. Його гнучкий дизайн забезпечує більше місця між полицями, дозволяючи зберігати вино у різних положеннях без потреби зміни полиць. Зберігайте будь-яку колекцію охолодженою та у різних розмірах.

Бездоганно інтегрується в кухні

Цей холодильник для вина має стильний, гладенький вигляд. Він відкривається легким натисненням, без жодних ручок. Також він поєднується з іншими приладами AEG, що дозволяє забезпечити єдиний стиль вашої кухні.

Вам може сподобатися

AEG - Винна шафа - SWB66001DG
Вбудована винна шафа 82 см

Компанія AEG розробила лінійку холодильників для вина. Обирайте із запропонованих стилів той, який підійде до вашого смаку та розміру колекції. Холодильник підтримує оптимальну температуру та запобігає підсиханню корки.

AEG - Винна шафа - KWK884520M
Вбудована винна шафа 45.5 см

Ця компактна винна шафа відрізняється неперевершеним стилем та універсальністю. Вона розрахована на діапазон температур від 5 до 20 градусів та ідеально поєднується з іншими кухонними приладами лінійки AEG Compact.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі